FK Sloga Doboj 0-1 Siroki Brijeg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Sloga Doboj 0–1 Siroki Brijeg (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
FK Sloga Doboj – Siroki Brijeg maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Matic 47' (Siroki Brijeg).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
FK Sloga Doboj üstte · Siroki Brijeg altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' sarı kart: Ferni (FK Sloga Doboj)
- 16' sarı kart: R. Corral (FK Sloga Doboj)
- 23' sarı kart: M. Matic (Siroki Brijeg)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Redzic ↔ F. Ferreiroa (FK Sloga Doboj)
- 47' gol: M. Matic (Siroki Brijeg)
- 57' oyuncu değişikliği: L. Guedes ↔ K. Sesar (Siroki Brijeg)
- 62' oyuncu değişikliği: J. Cueto ↔ M. Savic (FK Sloga Doboj)
- 62' oyuncu değişikliği: D. Savic ↔ O. Seslak (FK Sloga Doboj)
- 65' oyuncu değişikliği: M. Mourelo ↔ I. Jelic (Siroki Brijeg)
- 65' oyuncu değişikliği: M. Matic ↔ M. Kordic-Gruzic (Siroki Brijeg)
- 72' oyuncu değişikliği: B. Garay ↔ J. Bolivar (FK Sloga Doboj)
- 82' oyuncu değişikliği: D. Virgili ↔ I. Kraljevic (Siroki Brijeg)
- 82' oyuncu değişikliği: Dani Molina ↔ M. Veselinovic (FK Sloga Doboj)
- 82' oyuncu değişikliği: M. Barac ↔ M. Hrkac (Siroki Brijeg)
Maç olayları
- FK Sloga DobojSiroki Brijeg
- 82'D. Virgili ↔ I. KraljevicOyuncu değişikliği
- Dani Molina ↔ M. VeselinovicOyuncu değişikliği82'
- 82'M. Barac ↔ M. HrkacOyuncu değişikliği
- B. Garay ↔ J. BolivarOyuncu değişikliği72'
- 65'M. Mourelo ↔ I. JelicOyuncu değişikliği
- 65'M. Matic ↔ M. Kordic-GruzicOyuncu değişikliği
- J. Cueto ↔ M. SavicOyuncu değişikliği62'
- D. Savic ↔ O. SeslakOyuncu değişikliği62'
- 57'L. Guedes ↔ K. SesarOyuncu değişikliği
- 47'Gol M. Matic 0–1
- A. Redzic ↔ F. FerreiroaOyuncu değişikliği46'
- 23'M. MaticSarı kart
- R. CorralSarı kart16'
- FerniSarı kart13'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,58 (7 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol) | 1,83 (11 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (13 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (2) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (2) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (2) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 0,0 | 0,0 |
| 6,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 7,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 0,0 | 0,0 |
| 6,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 7,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Geride | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %77 10/13 | %67 4/6 |
| Geride | %15 2/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Sloga Doboj (12 maç)
Siroki Brijeg (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Sloga Doboj (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Siroki Brijeg (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
FK Sloga Doboj
Sarı 27 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Siroki Brijeg
Sarı 22 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FK Sloga Doboj: tüm maçlar, 2 maç · Siroki Brijeg: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sloga Doboj için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 12. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Siroki Brijeg için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 5, yenilen 8.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Sloga Doboj 5 – Siroki Brijeg 6; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 0,83 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Siroki Brijeg 0-0 Sloga Doboj.
- Sıralama
- 7. (9 p) – 5. (10 p)
- Form (son 5)
- MMMBG – BMBMM
- H2H (G-B-M)
- 5-3-6 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,84 – 2,98 – 3,28
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sloga Doboj iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,25 gol yedi; Siroki Brijeg dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sloga Doboj %75, Siroki Brijeg %75. İlk yarıyı önde kapatma: Sloga Doboj 1/4, Siroki Brijeg 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,84, 0 – 2,98, 2 – 3,28. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,95. Karşılıklı Gol: Var 1,76, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 23:53 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bosna-Hersek · Premijer Liga puan durumu · Premier Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 12 | +24 | 33 |
| 2 | Borac Banja Luka | 11 | +14 | 28 |
| 3 | FK Sarajevo | 12 | +3 | 19 |
| 4 | Siroki Brijeg | 13 | -1 | 17 |
| 5 | BSK Banja Luka | 12 | -3 | 13 |
| 6 | Zeljeznicar Sarajevo | 13 | -8 | 13 |
| 7 | Velež | 12 | -8 | 12 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 12 | -4 | 11 |
| 9 | Čelik | 13 | -6 | 11 |
| 10 | Sloga Doboj | 12 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Borac Banja Luka | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Zrinjski | 6 | +9 | 18 |
| 3 | FK Sarajevo | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Zeljeznicar Sarajevo | 6 | +1 | 11 |
| 5 | BSK Banja Luka | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Velež | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Siroki Brijeg | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Čelik | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Sloga Doboj | 6 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 6 | +15 | 15 |
| 2 | Borac Banja Luka | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Siroki Brijeg | 6 | -1 | 8 |
| 4 | Sloga Doboj | 6 | -4 | 7 |
| 5 | FK Sarajevo | 6 | -2 | 6 |
| 6 | Čelik | 7 | -4 | 4 |
| 7 | BSK Banja Luka | 6 | -5 | 4 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -3 | 3 |
| 9 | Velež | 6 | -10 | 3 |
| 10 | Zeljeznicar Sarajevo | 7 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
