Sanfrecce Hiroshima 4-0 Shimizu: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sanfrecce Hiroshima 4–0 Shimizu (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 16–10, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %59–%41, korner 7–4.
Maç özeti
Sanfrecce Hiroshima – Shimizu maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Taishi Matsumoto 41', Takuma Asano 50', Akito Suzuki 69', Sodai Hasukawa (kendi kalesine) 75' (Sanfrecce Hiroshima). xG: Sanfrecce Hiroshima 2,1 – 0,6 Shimizu.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sanfrecce Hiroshima: Bartosch Gaul · Shimizu: T. Yoshida
Maç akışı
Sanfrecce Hiroshima üstte · Shimizu altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' oyuncu değişikliği: Takumu Kawamura ↔ Hayao Kawabe (Sanfrecce Hiroshima)
- 27' oyuncu değişikliği: Masaki Yumiba ↔ Kei Koizumi (Shimizu)
- 41' gol: Taishi Matsumoto (Sanfrecce Hiroshima)
- 45' oyuncu değişikliği: Mutsuki Kato ↔ Takuma Asano (Sanfrecce Hiroshima)
- 45' oyuncu değişikliği: Capixaba ↔ Tomoya Fujii (Shimizu)
- 49' oyuncu değişikliği: Taiki Hirato ↔ Kazuki Kozuka (Shimizu)
- 49' oyuncu değişikliği: Kosuke Kinoshita ↔ Oh Se-hun (Shimizu)
- 50' gol: Takuma Asano (Sanfrecce Hiroshima)
- 62' sarı kart: Ryo Germain (Shimizu)
- 69' gol: Akito Suzuki (Sanfrecce Hiroshima)
- 70' oyuncu değişikliği: Akito Suzuki ↔ Kusini Yengi (Sanfrecce Hiroshima)
- 70' oyuncu değişikliği: Daiki Suga ↔ Shunki Higashi (Sanfrecce Hiroshima)
- 75' kendi kalesine gol: Sodai Hasukawa (Sanfrecce Hiroshima)
- 82' oyuncu değişikliği: Shun Ayukawa ↔ Shimon Kobayashi (Sanfrecce Hiroshima)
- 87' oyuncu değişikliği: Yudai Shimamoto ↔ Rinsei Ohata (Shimizu)
- 90+3' sarı kart: Hayato Araki (Sanfrecce Hiroshima)
Maç olayları
- Sanfrecce HiroshimaShimizu
- Hayato ArakiSarı kart90+3'
- 87'Yudai Shimamoto ↔ Rinsei OhataOyuncu değişikliği
- Shun Ayukawa ↔ Shimon KobayashiOyuncu değişikliği82'
- Kendi kalesine gol Sodai Hasukawa 4–0Kendi kalesine75'
- Akito Suzuki ↔ Kusini YengiOyuncu değişikliği70'
- Daiki Suga ↔ Shunki HigashiOyuncu değişikliği70'
- Gol Akito Suzuki 3–0Asist: Taishi Matsumoto69'
- 62'Ryo GermainSarı kart
- Gol Takuma Asano 2–0Asist: Daiki Suga50'
- 49'Taiki Hirato ↔ Kazuki KozukaOyuncu değişikliği
- 49'Kosuke Kinoshita ↔ Oh Se-hunOyuncu değişikliği
- Mutsuki Kato ↔ Takuma AsanoOyuncu değişikliği45'
- 45'Capixaba ↔ Tomoya FujiiOyuncu değişikliği
- Gol Taishi Matsumoto 1–0Asist: Daiki Suga41'
- 27'Masaki Yumiba ↔ Kei KoizumiOyuncu değişikliği
- Takumu Kawamura ↔ Hayao KawabeOyuncu değişikliği17'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,46 (32 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,98 yüksek | 3,33 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,77 (10 gol)ligde 2.–3. · lig ortalamasından 0,71 düşük | 0,33 (2 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (10 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,77 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13ligde 19. · lig ortalamasından 24 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13ligde 5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %62 8/13 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14ligde 18. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %43 6/14ligde 18.–19. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 12,8 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,2 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %0 0/6 |
| 4,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %14 2/14 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 7/14 | %33 2/6 |
| Geride | %36 5/14 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sanfrecce Hiroshima (13 maç)
Shimizu (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sanfrecce Hiroshima (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 8 | 2 |
Shimizu (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 1 | 7 |
Kartlar
Sanfrecce Hiroshima
Sarı 12 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 0,9)
Shimizu
Sarı 22 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sanfrecce Hiroshima: iç saha, 6 maç · Shimizu: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sanfrecce Hiroshima – Shimizu ilk 11'ler
Sanfrecce Hiroshima · 3-4-2-1
- 1K. OsakoK
- 15S. NakanoD
- 4H. ArakiD90+3' sarı kart 90+3. dk
- 37Kim Ju-SungD
- 5N. AraiO
- 14T. MatsumotoO41' gol 41. dk69' asist 69. dk
- 8T. KawamuraO17' oyundan çıktı 17. dk
- 18D. SugaO41' asist 41. dk50' asist 50. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 11M. KatoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10A. SuzukiO69' gol 69. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 23S. AyukawaF82' oyundan çıktı 82. dk
- 99I. OuchiK
- 9K. YengiF70' oyuna girdi 70. dk
- 29T. AsanoF45' oyuna girdi 45. dk50' gol 50. dk
- 7S. HigashiO70' oyuna girdi 70. dk
- 6H. KawabeO17' oyuna girdi 17. dk
- 45S. KobayashiO82' oyuna girdi 82. dk
- 32S. KoshimichiO
- 35Y. NakajimaO
- 46R. NoguchiO
Teknik direktör: Bartosch Gaul
Shimizu · 4-3-3
- 16T. UmedaK
- 24H. SugaiD
- 14Park Seung-WookD
- 4S. HasukawaD75' kendi kalesine 75. dk
- 25Mateus BrunettiD
- 47Y. ShimamotoO87' oyundan çıktı 87. dk
- 17M. YumibaO27' oyundan çıktı 27. dk
- 18T. HiratoO49' oyundan çıktı 49. dk
- 13R. GermainF62' sarı kart 62. dk
- 19K. KinoshitaF49' oyundan çıktı 49. dk
- 7CapixabaF45' oyundan çıktı 45. dk
- 39Haruto HidakaD
- 37K. KoizumiO27' oyuna girdi 27. dk
- 81K. KozukaO49' oyuna girdi 49. dk
- 97R. OhataO87' oyuna girdi 87. dk
- 9Oh Se-HunF49' oyuna girdi 49. dk
- 1Y. OkiK
- 41Keigo SuzukiO
- 28Y. YoshidaD
- 50T. FujiiO45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: T. Yoshida
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sanfrecce Hiroshima için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 10, yenilen 4. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi. Shimizu için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 11. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Sanfrecce Hiroshima 9 – Shimizu 6; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Sanfrecce Hiroshima 1-1 Shimizu.
- Form (son 5)
- MGGGG – MBMGG
- H2H (G-B-M)
- 9-6-6 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,28 – 4,67 – 6,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sanfrecce Hiroshima iç saha 5 maçta maç başına 3,20 gol attı, 0,40 gol yedi; Shimizu dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sanfrecce Hiroshima %80, Shimizu %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sanfrecce Hiroshima %40, Shimizu %50. İlk yarıyı önde kapatma: Sanfrecce Hiroshima 3/5, Shimizu 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sanfrecce Hiroshima 5,2, Shimizu 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Sanfrecce Hiroshima 1,0, Shimizu 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,28, 0 – 4,67, 2 – 6,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 21 Ekim 2026 13:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
