Shanghai Segenda 0-0 Guangzhou Dandelion: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Shanghai Segenda 0–0 Guangzhou Dandelion (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Shanghai Segenda – Guangzhou Dandelion maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Donghua University Stadyumu
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Shanghai Segenda üstte · Guangzhou Dandelion altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' sarı kart: He Linhan (Shanghai Segenda)
- 34' sarı kart: Aidi (Shanghai Segenda)
- 46' oyuncu değişikliği: Nihmat Nihat ↔ Liang Junheng (Guangzhou Dandelion)
- 56' oyuncu değişikliği: Jiang Zhixin ↔ K. He (Shanghai Segenda)
- 56' oyuncu değişikliği: He Linhan ↔ Yu Yanfeng (Shanghai Segenda)
- 60' oyuncu değişikliği: K. Gao ↔ Zhang Ran (Guangzhou Dandelion)
- 60' oyuncu değişikliği: Chen Yuhao ↔ Diao Jiahao (Guangzhou Dandelion)
- 60' oyuncu değişikliği: Fan Ruiwei ↔ J. Lu (Guangzhou Dandelion)
- 61' sarı kart: Bi Haoyang (Shanghai Segenda)
- 72' oyuncu değişikliği: Wen Da ↔ Lin Jinghao (Shanghai Segenda)
- 81' oyuncu değişikliği: Wang Jiahao ↔ B. He (Shanghai Segenda)
- 81' oyuncu değişikliği: Xiang Ruoke ↔ W. Guo (Shanghai Segenda)
- 86' oyuncu değişikliği: L. Tan ↔ Wen Wubin (Guangzhou Dandelion)
Maç olayları
- Shanghai SegendaGuangzhou Dandelion
- 86'L. Tan ↔ Wen WubinOyuncu değişikliği
- Wang Jiahao ↔ B. HeOyuncu değişikliği81'
- Xiang Ruoke ↔ W. GuoOyuncu değişikliği81'
- Wen Da ↔ Lin JinghaoOyuncu değişikliği72'
- Bi HaoyangSarı kart61'
- 60'K. Gao ↔ Zhang RanOyuncu değişikliği
- 60'Chen Yuhao ↔ Diao JiahaoOyuncu değişikliği
- 60'Fan Ruiwei ↔ J. LuOyuncu değişikliği
- Jiang Zhixin ↔ K. HeOyuncu değişikliği56'
- He Linhan ↔ Yu YanfengOyuncu değişikliği56'
- 46'Nihmat Nihat ↔ Liang JunhengOyuncu değişikliği
- AidiSarı kart34'
- He LinhanSarı kart15'
Shanghai Segenda iç sahada (15 maç) · Guangzhou Dandelion deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 1 maç (2026'dan beri)
0 Shanghai Segenda0 berabere1 Guangzhou Dandelion
- Shanghai Second iç sahada 15 maçta 1 galibiyet, 7 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
- Guangzhou Dandelion deplasmanda 15 maçta 3 galibiyet, 7 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Shanghai Second, iç saha maçlarında 15 maçta yalnız 3 kez kalesini gole kapattı (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %10 3/30 | %7 1/15 |
| Beraberlik | %47 14/30 | %47 7/15 |
| Mağlubiyet | %43 13/30 | %47 7/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 7/30 | %20 3/15 |
| Beraberlik | %37 11/30 | %47 7/15 |
| Mağlubiyet | %40 12/30 | %33 5/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,90 (27 gol) | 0,60 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (46 gol) | 1,47 (22 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,93 (28 gol) | 0,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (35 gol) | 0,93 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 19/30 | %53 8/15 |
| 1,5 Üst | %77 23/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %40 12/30 | %27 4/15 |
| 3,5 Üst | %23 7/30 | %7 1/15 |
| Gol yememe | %17 5/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 15/30 | %33 5/15 |
| 1,5 Üst | %63 19/30 | %47 7/15 |
| 2,5 Üst | %43 13/30 | %27 4/15 |
| 3,5 Üst | %23 7/30 | %20 3/15 |
| Gol yememe | %37 11/30 | %40 6/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 6/30 | %7 1/15 |
| Berabere | %57 17/30 | %73 11/15 |
| Geride | %23 7/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 8/30 | %13 2/15 |
| Berabere | %47 14/30 | %53 8/15 |
| Geride | %27 8/30 | %33 5/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Shanghai Segenda (30 maç)
Guangzhou Dandelion (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Shanghai Segenda (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 7 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 4 | 10 |
| 76-90 | 6 | 13 |
Guangzhou Dandelion (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 3 | 8 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 4 | 8 |
Kartlar
Shanghai Segenda
Sarı 69 · Kırmızı 5 (30 maç · maç başı sarı 2,3)
Guangzhou Dandelion
Sarı 42 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 09:30 TSİ itibarıyla · ligde 355 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiShanghai Segenda
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBBG
- 31.10 Wenzhou 0–1 Shanghai Segenda G
- 25.10 Hubei Chufeng Heli 1–1 Shanghai Segenda B
- 17.10 Shanghai Segenda 1–1 Guangdong Mingtu B
- 12.10 Guangzhou Dandelion 3–1 Shanghai Segenda M
- 06.10 Shanghai Segenda 1–1 Wenzhou B
Guangzhou Dandelion
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBMB
- 31.10 Guangzhou Dandelion 0–0 Changchun Xidu B
- 24.10 Guangzhou Dandelion 1–2 Dalian Yingbo B M
- 17.10 Rizhao Yuqi 0–0 Guangzhou Dandelion B
- 12.10 Guangzhou Dandelion 3–1 Shanghai Second G
- 06.10 Changchun Xidu 1–1 Guangzhou Dandelion B
Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Shanghai Segenda ile Guangzhou Dandelion, League Two (Çin) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 09:30 karşı karşıya geliyor.
Form (son 5 maç)
Shanghai Segenda son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Guangzhou Dandelion 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-4).
- Form (son 5)
- GBBMB – BMBGB
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %36
- iddaa MS 1-0-2
- 2,41 – 2,77 – 2,38
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Shanghai Segenda 0 – Guangzhou Dandelion 1; 0 beraberlik var. Son maç: 12 Ekim 2026, Guangzhou Dandelion 3-1 Shanghai Segenda.
Gol istatistikleri
Shanghai Segenda iç saha 14 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,57 gol yedi; Guangzhou Dandelion dış saha 14 maçta 0,71 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %29, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Shanghai Segenda %57, Guangzhou Dandelion %36. İlk yarıyı önde kapatma: Shanghai Segenda 1/14, Guangzhou Dandelion 2/14.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,41, 0 – 2,77, 2 – 2,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,35, Üst 2,19. Karşılıklı Gol: Var 1,86, Yok 1,52.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 08:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
