Hubei Chufen 0-0 Dalian Yingbo B: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hubei Chufen 0–0 Dalian Yingbo B (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Hubei Chufen – Dalian Yingbo B maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Xinhua Road Sports Center, Wuhan
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Hubei Chufen üstte · Dalian Yingbo B altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 46' oyuncu değişikliği: Obuqasym Muzapar ↔ Ibrahim Imran (Dalian Yingbo B)
- 46' oyuncu değişikliği: W. Sun ↔ Wen Jialong (Hubei Chufen)
- 46' oyuncu değişikliği: J. Zeng ↔ Wang Shicheng (Dalian Yingbo B)
- 55' sarı kart: Pan Jinglue (Hubei Chufen)
- 63' oyuncu değişikliği: Ibrahim Imran ↔ Y. Zhu (Dalian Yingbo B)
- 73' oyuncu değişikliği: D. Qu ↔ Guo Yi (Hubei Chufen)
- 73' oyuncu değişikliği: X. Li ↔ F. Lin (Hubei Chufen)
- 85' oyuncu değişikliği: Liu Mingyu ↔ S. Hongxiang (Hubei Chufen)
- 87' oyuncu değişikliği: T. Memet ↔ Yang Mingjie (Dalian Yingbo B)
- 87' oyuncu değişikliği: Hu Mingyu ↔ S. Zhang (Dalian Yingbo B)
Maç olayları
- Hubei ChufenDalian Yingbo B
- 87'T. Memet ↔ Yang MingjieOyuncu değişikliği
- 87'Hu Mingyu ↔ S. ZhangOyuncu değişikliği
- Liu Mingyu ↔ S. HongxiangOyuncu değişikliği85'
- D. Qu ↔ Guo YiOyuncu değişikliği73'
- X. Li ↔ F. LinOyuncu değişikliği73'
- 63'Ibrahim Imran ↔ Y. ZhuOyuncu değişikliği
- Pan JinglueSarı kart55'
- 46'Obuqasym Muzapar ↔ Ibrahim ImranOyuncu değişikliği
- W. Sun ↔ Wen JialongOyuncu değişikliği46'
- 46'J. Zeng ↔ Wang ShichengOyuncu değişikliği
Hubei Chufen iç sahada (15 maç) · Dalian Yingbo B deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 1 maç (2026'dan beri)
0 Hubei Chufen1 berabere0 Dalian Yingbo B
- Hubei Chufeng Heli iç sahada 15 maçta 5 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Dalian Yingbo B deplasmanda 15 maçta 4 galibiyet, 8 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Dalian Yingbo B, deplasman maçlarında 15 maçta yalnız 2 kez 2,5 üst bitti (%13).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 10/30 | %33 5/15 |
| Beraberlik | %37 11/30 | %40 6/15 |
| Mağlubiyet | %30 9/30 | %27 4/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 9/30 | %27 4/15 |
| Beraberlik | %43 13/30 | %53 8/15 |
| Mağlubiyet | %27 8/30 | %20 3/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (35 gol) | 1,13 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,03 (31 gol) | 0,80 (12 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,03 (31 gol) | 0,60 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (28 gol) | 0,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 15/30 | %47 7/15 |
| 1,5 Üst | %60 18/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %40 12/30 | %33 5/15 |
| 3,5 Üst | %17 5/30 | %7 1/15 |
| Gol yememe | %37 11/30 | %40 6/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 14/30 | %33 5/15 |
| 1,5 Üst | %60 18/30 | %47 7/15 |
| 2,5 Üst | %33 10/30 | %13 2/15 |
| 3,5 Üst | %13 4/30 | %0 0/15 |
| Gol yememe | %40 12/30 | %47 7/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 8/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %50 15/30 | %60 9/15 |
| Geride | %23 7/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 7/30 | %13 2/15 |
| Berabere | %57 17/30 | %73 11/15 |
| Geride | %20 6/30 | %13 2/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hubei Chufen (30 maç)
Dalian Yingbo B (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hubei Chufen (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 6 | 7 |
| 76-90 | 6 | 10 |
Dalian Yingbo B (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 7 | 8 |
Kartlar
Hubei Chufen
Sarı 49 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,6)
Dalian Yingbo B
Sarı 39 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 09:30 TSİ itibarıyla · ligde 355 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHubei Chufen
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMBM
- 31.10 Rizhao Yuqi 3–1 Hubei Chufen M
- 25.10 Hubei Chufen 1–1 Shanghai Second B
- 18.10 Changchun Xidu 1–0 Hubei Chufen M
- 11.10 Dalian Yingbo B 1–1 Hubei Chufen B
- 06.10 Hubei Chufen 2–0 Rizhao Yuqi G
Dalian Yingbo B
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGGM
- 31.10 Dalian Yingbo B 1–2 Guangdong Mingtu M
- 24.10 Guangzhou Dandelion 1–2 Dalian Yingbo B G
- 18.10 Dalian Yingbo B 4–0 Wenzhou G
- 11.10 Dalian Yingbo B 1–1 Hubei Chufeng Heli B
- 06.10 Guangdong Mingtu 1–1 Dalian Yingbo B B
Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
League Two (Çin) programında Hubei Chufen – Dalian Yingbo B maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 09:30 oynanacak.
Form (son 5 maç)
Hubei Chufen için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 6. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Dalian Yingbo B için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 9, yenilen 5.
- Form (son 5)
- MBMBG – MGGBB
- H2H (G-B-M)
- 0-1-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %36 – %14
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %36
- iddaa MS 1-0-2
- 2,60 – 2,76 – 2,23
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Hubei Chufen 0 – Dalian Yingbo B 0; 1 beraberlik var. Son maç: 11 Ekim 2026, Dalian Yingbo B 1-1 Hubei Chufen.
Gol istatistikleri
Hubei Chufen iç saha 14 maçta maç başına 1,21 gol attı, 0,86 gol yedi; Dalian Yingbo B dış saha 14 maçta 0,64 attı, 0,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %36, konukta %14. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hubei Chufen %50, Dalian Yingbo B %36. İlk yarıyı önde kapatma: Hubei Chufen 4/14, Dalian Yingbo B 2/14.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,60, 0 – 2,76, 2 – 2,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,38, Üst 2,12. Karşılıklı Gol: Var 1,82, Yok 1,56.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 08:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Handikaplı Maç Sonucu 1
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
