Taian Tiankuang 0-0 Xiamen Feilu: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Taian Tiankuang 0–0 Xiamen Feilu (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Taian Tiankuang – Xiamen Feilu maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Taishan, Tchaj-an
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Taian Tiankuang üstte · Xiamen Feilu altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' sarı kart: Lu Chenghe (Xiamen Feilu)
- 46' oyuncu değişikliği: Muhtar Ular ↔ Pang Zhiquan (Taian Tiankuang)
- 52' sarı kart: Yao Xuejian (Taian Tiankuang)
- 55' oyuncu değişikliği: Weng Haoxuan ↔ Han Kunda (Xiamen Feilu)
- 58' sarı kart: Wu Wei (Xiamen Feilu)
- 65' oyuncu değişikliği: Memet-Ali Memet-Raim ↔ H. Deng (Taian Tiankuang)
- 65' oyuncu değişikliği: J. Lai ↔ Wang Bohan (Taian Tiankuang)
- 68' oyuncu değişikliği: Gao Jian ↔ Fu Mingke (Taian Tiankuang)
- 76' oyuncu değişikliği: Zhong Minghzi ↔ Xu Anbang (Xiamen Feilu)
- 80' oyuncu değişikliği: Lei Guanzhang ↔ Yao Daogang (Taian Tiankuang)
- 84' sarı kart: Shi Letian (Xiamen Feilu)
- 85' oyuncu değişikliği: Wu Wei ↔ Han Yiheng (Xiamen Feilu)
- 86' sarı kart: Yao Daogang (Taian Tiankuang)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Cui Wei ↔ Dai Yuping (Xiamen Feilu)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Hai Xiaorui ↔ Ba Te (Taian Tiankuang)
Maç olayları
- Taian TiankuangXiamen Feilu
- Hai Xiaorui ↔ Ba TeOyuncu değişikliği90+3'
- 90+1'Cui Wei ↔ Dai YupingOyuncu değişikliği
- Yao DaogangSarı kart86'
- 85'Wu Wei ↔ Han YihengOyuncu değişikliği
- 84'Shi LetianSarı kart
- Lei Guanzhang ↔ Yao DaogangOyuncu değişikliği80'
- 76'Zhong Minghzi ↔ Xu AnbangOyuncu değişikliği
- Gao Jian ↔ Fu MingkeOyuncu değişikliği68'
- Memet-Ali Memet-Raim ↔ H. DengOyuncu değişikliği65'
- J. Lai ↔ Wang BohanOyuncu değişikliği65'
- 58'Wu WeiSarı kart
- 55'Weng Haoxuan ↔ Han KundaOyuncu değişikliği
- Yao XuejianSarı kart52'
- Muhtar Ular ↔ Pang ZhiquanOyuncu değişikliği46'
- 25'Lu ChengheSarı kart
Taian Tiankuang iç sahada (15 maç) · Xiamen Feilu deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 1 maç (2026'dan beri)
0 Taian Tiankuang1 berabere0 Xiamen Feilu
- Tai'an Tiankuang iç sahada 15 maçta 7 galibiyet, 5 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Xiamen Feilu deplasmanda 15 maçta 3 galibiyet, 5 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
- Xiamen Feilu, deplasman maçlarında 15 maçta yalnız 2 kez kalesini gole kapattı (%13).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 10/29 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %38 11/29 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %28 8/29 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 9/30 | %20 3/15 |
| Beraberlik | %37 11/30 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %33 10/30 | %47 7/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (32 gol) | 1,13 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (27 gol) | 0,67 (10 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (37 gol) | 1,27 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,13 (34 gol) | 1,67 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 14/29 | %40 6/15 |
| 1,5 Üst | %55 16/29 | %47 7/15 |
| 2,5 Üst | %41 12/29 | %47 7/15 |
| 3,5 Üst | %21 6/29 | %13 2/15 |
| Gol yememe | %31 9/29 | %40 6/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 12/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %67 20/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %47 14/30 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %23 7/30 | %40 6/15 |
| Gol yememe | %40 12/30 | %13 2/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 5/29 | %33 5/15 |
| Berabere | %59 17/29 | %53 8/15 |
| Geride | %24 7/29 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 8/30 | %13 2/15 |
| Berabere | %60 18/30 | %60 9/15 |
| Geride | %13 4/30 | %27 4/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Taian Tiankuang (29 maç)
Xiamen Feilu (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Taian Tiankuang (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 9 | 3 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Xiamen Feilu (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 6 |
| 16-30 | 6 | 4 |
| 31-45 | 7 | 3 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 9 | 12 |
Kartlar
Taian Tiankuang
Sarı 60 · Kırmızı 3 (29 maç · maç başı sarı 2,1)
Xiamen Feilu
Sarı 56 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 09:30 TSİ itibarıyla · ligde 355 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiTaian Tiankuang
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBMG
- 24.10 Taian Tiankuang 3–1 Chengdu Rongcheng II G
- 17.10 Wuhan Three Towns II 2–0 Taian Tiankuang M
- 12.10 Xiamen Feilu 0–0 Taian Tiankuang B
- 07.10 Taian Tiankuang 3–0 Shangyu Pterosaur G
- 19.09 Chengdu Rongcheng II 1–1 Taian Tiankuang B
Xiamen Feilu
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGBM
- 31.10 Xiamen Feilu 0–1 Nantong Haimen Codion M
- 24.10 BIT 2–2 Xiamen Feilu B
- 18.10 Xiamen Feilu 3–0 Qingdao Red Lions G
- 12.10 Xiamen Feilu 0–0 Tai'an Tiankuang B
- 07.10 Nantong Haimen Codion 2–0 Xiamen Feilu M
Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Taian Tiankuang ile Xiamen Feilu, League Two (Çin) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 09:30 karşı karşıya geliyor.
Form (son 5 maç)
Taian Tiankuang son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 4 gol yedi. Son 5 maçta Xiamen Feilu 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-5). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
- Form (son 5)
- GMBGB – MBGBM
- H2H (G-B-M)
- 0-1-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %64
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %64
- iddaa MS 1-0-2
- 1,69 – 2,97 – 3,76
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Taian Tiankuang 0 – Xiamen Feilu 0; 1 beraberlik var. Son maç: 12 Ekim 2026, Xiamen Feilu 0-0 Taian Tiankuang.
Gol istatistikleri
Taian Tiankuang iç saha 14 maçta maç başına 1,21 gol attı, 0,71 gol yedi; Xiamen Feilu dış saha 14 maçta 1,36 attı, 1,79 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %64. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Taian Tiankuang %43, Xiamen Feilu %64. İlk yarıyı önde kapatma: Taian Tiankuang 5/14, Xiamen Feilu 2/14.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 2,97, 2 – 3,76. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,59, Üst 1,76. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 08:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 1.5
