← Maçlar
Çin · League Two24 Ekim 2026 · 11:00 TSİ

Guangzhou Dandelion Alpha FC 1-2 Dalian Yingbo B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Guangzhou Dandelion Alpha FC
1–2İY 0–1
Dalian Yingbo B
Maç sonu

Guangzhou Dandelion Alpha FC 1–2 Dalian Yingbo B (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Guangzhou Dandelion Alpha FC – Dalian Yingbo B maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Zhang Hao 52' (Guangzhou Dandelion Alpha FC); L. Jincheng 16', K. Jing 82' (Dalian Yingbo B).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Guangzhou Dandelion Alpha FC üstte · Dalian Yingbo B altta

01530İY607590 16' gol: L. Jincheng (Dalian Yingbo B)46' oyuncu değişikliği: Obuqasym Muzapar ↔ Hu Mingyu (Dalian Yingbo B)↔46' oyuncu değişikliği: Li Haoyu ↔ Y. Bian (Guangzhou Dandelion Alpha FC)↔48' sarı kart: Hu Mingyu (Dalian Yingbo B)52' gol: Zhang Hao (Guangzhou Dandelion Alpha FC)57' oyuncu değişikliği: T. Memet ↔ Y. Zhu (Dalian Yingbo B)↔61' oyuncu değişikliği: J. Lu ↔ R. Shohret (Guangzhou Dandelion Alpha FC)↔69' oyuncu değişikliği: K. Gao ↔ Liu Xiangchen (Guangzhou Dandelion Alpha FC)↔70' oyuncu değişikliği: L. Jincheng ↔ Wang Zhenghao (Dalian Yingbo B)↔71' sarı kart: Fan Ruiwei (Guangzhou Dandelion Alpha FC)74' oyuncu değişikliği: Zhang Hao ↔ Chen Weiqi (Guangzhou Dandelion Alpha FC)↔82' gol: K. Jing (Dalian Yingbo B)84' oyuncu değişikliği: Ibrahim Imran ↔ Wu Xinze (Dalian Yingbo B)↔90+4' oyuncu değişikliği: Fan Ruiwei ↔ Murathan Ares (Guangzhou Dandelion Alpha FC)↔90+4' oyuncu değişikliği: J. Zeng ↔ A. Abdurehim (Dalian Yingbo B)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' gol: L. Jincheng (Dalian Yingbo B)
  • 46' oyuncu değişikliği: Obuqasym Muzapar ↔ Hu Mingyu (Dalian Yingbo B)
  • 46' oyuncu değişikliği: Li Haoyu ↔ Y. Bian (Guangzhou Dandelion Alpha FC)
  • 48' sarı kart: Hu Mingyu (Dalian Yingbo B)
  • 52' gol: Zhang Hao (Guangzhou Dandelion Alpha FC)
  • 57' oyuncu değişikliği: T. Memet ↔ Y. Zhu (Dalian Yingbo B)
  • 61' oyuncu değişikliği: J. Lu ↔ R. Shohret (Guangzhou Dandelion Alpha FC)
  • 69' oyuncu değişikliği: K. Gao ↔ Liu Xiangchen (Guangzhou Dandelion Alpha FC)
  • 70' oyuncu değişikliği: L. Jincheng ↔ Wang Zhenghao (Dalian Yingbo B)
  • 71' sarı kart: Fan Ruiwei (Guangzhou Dandelion Alpha FC)
  • 74' oyuncu değişikliği: Zhang Hao ↔ Chen Weiqi (Guangzhou Dandelion Alpha FC)
  • 82' gol: K. Jing (Dalian Yingbo B)
  • 84' oyuncu değişikliği: Ibrahim Imran ↔ Wu Xinze (Dalian Yingbo B)
  • 90+4' oyuncu değişikliği: Fan Ruiwei ↔ Murathan Ares (Guangzhou Dandelion Alpha FC)
  • 90+4' oyuncu değişikliği: J. Zeng ↔ A. Abdurehim (Dalian Yingbo B)

Maç olayları

  1. Guangzhou Dandelion Alpha FCDalian Yingbo B
  2. Fan Ruiwei ↔ Murathan AresOyuncu değişikliği90+4'
  3. 90+4'J. Zeng ↔ A. AbdurehimOyuncu değişikliği
  4. 84'Ibrahim Imran ↔ Wu XinzeOyuncu değişikliği
  5. 82'Gol K. Jing 1–2Asist: Ibrahim Imran
  6. Zhang Hao ↔ Chen WeiqiOyuncu değişikliği74'
  7. Fan RuiweiSarı kart71'
  8. 70'L. Jincheng ↔ Wang ZhenghaoOyuncu değişikliği
  9. K. Gao ↔ Liu XiangchenOyuncu değişikliği69'
  10. J. Lu ↔ R. ShohretOyuncu değişikliği61'
  11. 57'T. Memet ↔ Y. ZhuOyuncu değişikliği
  12. Gol Zhang Hao 1–1Asist: Xu Hong52'
  13. 48'Hu MingyuSarı kart
  14. 46'Obuqasym Muzapar ↔ Hu MingyuOyuncu değişikliği
  15. Li Haoyu ↔ Y. BianOyuncu değişikliği46'
  16. 16'Gol L. Jincheng 0–1Asist: T. Memet

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Guangzhou Dandelion Alpha FC
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%23 7/30%27 4/15
Beraberlik%37 11/30%27 4/15
Mağlubiyet%40 12/30%47 7/15
Dalian Yingbo B
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%30 9/30%27 4/15
Beraberlik%43 13/30%53 8/15
Mağlubiyet%27 8/30%20 3/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Guangzhou Dandelion Alpha FC
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç0,93 (28 gol)1,20 (18 gol)
Yediği gol / maç1,17 (35 gol)1,40 (21 gol)
Dalian Yingbo B
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,03 (31 gol)0,60 (9 gol)
Yediği gol / maç0,93 (28 gol)0,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Guangzhou Dandelion Alpha FC
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%50 15/30%67 10/15
1,5 Üst%63 19/30%80 12/15
2,5 Üst%43 13/30%60 9/15
3,5 Üst%23 7/30%27 4/15
Gol yememe%37 11/30%33 5/15
Dalian Yingbo B
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%47 14/30%33 5/15
1,5 Üst%60 18/30%47 7/15
2,5 Üst%33 10/30%13 2/15
3,5 Üst%13 4/30%0 0/15
Gol yememe%40 12/30%47 7/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Guangzhou Dandelion Alpha FC
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%27 8/30%40 6/15
Berabere%47 14/30%40 6/15
Geride%27 8/30%20 3/15
Dalian Yingbo B
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%23 7/30%13 2/15
Berabere%57 17/30%73 11/15
Geride%20 6/30%13 2/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Guangzhou Dandelion Alpha FC (30 maç)

1/161/X11/21X/10X/X9X/252/112/X12/26

Dalian Yingbo B (30 maç)

1/151/X11/21X/13X/X11X/232/112/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Guangzhou Dandelion Alpha FC (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 5
16-30 4 3
31-45 6 7
46-60 3 8
61-75 6 4
76-90 4 8

Dalian Yingbo B (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 2 7
31-45 4 4
46-60 7 4
61-75 5 2
76-90 7 8

Kartlar

Guangzhou Dandelion Alpha FC

Sarı 42 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,4)

Dalian Yingbo B

Sarı 39 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 09:30 TSİ itibarıyla · ligde 355 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Guangzhou Dandelion için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 5. Son 5 maçta Dalian Yingbo B 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-3). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Guangzhou Dandelion 0, Dalian Yingbo B 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 19 Eylül 2026, Dalian Yingbo B 1-0 Guangzhou Dandelion.

Form (son 5)
BGBMM – GBBGM
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %8
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%69 – %31
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 3,01 – 4,15
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Guangzhou Dandelion iç saha 13 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,46 gol yedi; Dalian Yingbo B dış saha 13 maçta 0,54 attı, 0,69 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Guangzhou Dandelion %62, Dalian Yingbo B %8. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Guangzhou Dandelion %69, Dalian Yingbo B %31. İlk yarıyı önde kapatma: Guangzhou Dandelion 6/13, Dalian Yingbo B 1/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,01, 2 – 4,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,42, Üst 2,09. Karşılıklı Gol: Var 1,94, Yok 1,49.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 23 Ekim 2026 10:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X3,0124,15

Çifte şans

1X1,07121,17X21,69

Karşılıklı gol

Var1,94Yok1,49

2,5 Alt / Üst

Alt1,42Üst2,09

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.