Guangxi Hengchen FC 1-2 Wuxi Wuguo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Guangxi Hengchen FC 1–2 Wuxi Wuguo (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Guangxi Hengchen FC – Wuxi Wuguo maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: R. Ardazishvili 45+1' (Guangxi Hengchen FC); N. Noordanus 39', T. Isic 80' (Wuxi Wuguo).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Guangxi Hengchen FC üstte · Wuxi Wuguo altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 39' gol: N. Noordanus (Wuxi Wuguo)
- 46' oyuncu değişikliği: Liang Yibin ↔ D. Chen (Guangxi Hengchen FC)
- 46' oyuncu değişikliği: Yao-hsing Yu ↔ N. Mbo (Guangxi Hengchen FC)
- 45+1' gol: R. Ardazishvili (Guangxi Hengchen FC)
- 55' oyuncu değişikliği: He Wei ↔ Liu Boyang (Wuxi Wuguo)
- 67' oyuncu değişikliği: Wang Yifan ↔ Z. Sun (Wuxi Wuguo)
- 67' oyuncu değişikliği: X. Ji ↔ Ji Tianle (Guangxi Hengchen FC)
- 67' oyuncu değişikliği: Yi Xianlong ↔ Zhou Yunyi (Wuxi Wuguo)
- 67' oyuncu değişikliği: Chen Guokang ↔ Xie Xiaofan (Wuxi Wuguo)
- 68' sarı kart: Liu Boyang (Wuxi Wuguo)
- 72' oyuncu değişikliği: X. Yuan ↔ K. Ren (Guangxi Hengchen FC)
- 80' gol: T. Isic (Wuxi Wuguo)
- 82' oyuncu değişikliği: N. Albarracin ↔ Lin Jiahao (Wuxi Wuguo)
- 84' sarı kart: G. Chen (Guangxi Hengchen FC)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Wei Chaolun ↔ Ablimit Subi (Guangxi Hengchen FC)
Maç olayları
- Guangxi Hengchen FCWuxi Wuguo
- Wei Chaolun ↔ Ablimit SubiOyuncu değişikliği90+2'
- G. ChenSarı kart84'
- 82'N. Albarracin ↔ Lin JiahaoOyuncu değişikliği
- 80'Gol T. Isic 1–2Asist: N. Albarracin
- X. Yuan ↔ K. RenOyuncu değişikliği72'
- 68'Liu BoyangSarı kart
- 67'Wang Yifan ↔ Z. SunOyuncu değişikliği
- X. Ji ↔ Ji TianleOyuncu değişikliği67'
- 67'Yi Xianlong ↔ Zhou YunyiOyuncu değişikliği
- 67'Chen Guokang ↔ Xie XiaofanOyuncu değişikliği
- 55'He Wei ↔ Liu BoyangOyuncu değişikliği
- Liang Yibin ↔ D. ChenOyuncu değişikliği46'
- Yao-hsing Yu ↔ N. MboOyuncu değişikliği46'
- Gol R. Ardazishvili 1–1Asist: L. Lapoussin45+1'
- 39'Gol N. Noordanus 0–1Asist: Zhou Pinxi
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 13/30 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %27 8/30 | %40 6/15 |
| Mağlubiyet | %30 9/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 12/30 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %23 7/30 | %13 2/15 |
| Mağlubiyet | %37 11/30 | %40 6/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (46 gol) | 1,80 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (39 gol) | 1,27 (19 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (46 gol) | 1,80 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (35 gol) | 1,20 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 16/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %70 21/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %53 16/30 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %27 8/30 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %30 9/30 | %33 5/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 14/30 | %53 8/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %80 12/15 |
| 2,5 Üst | %47 14/30 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %27 8/30 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %30 9/30 | %20 3/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 9/30 | %40 6/15 |
| Berabere | %43 13/30 | %40 6/15 |
| Geride | %27 8/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %37 11/30 | %40 6/15 |
| Berabere | %40 12/30 | %40 6/15 |
| Geride | %23 7/30 | %20 3/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Guangxi Hengchen FC (30 maç)
Wuxi Wuguo (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Guangxi Hengchen FC (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 8 | 10 |
| 61-75 | 13 | 4 |
| 76-90 | 9 | 10 |
Wuxi Wuguo (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 9 | 12 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 8 | 5 |
| 76-90 | 11 | 9 |
Kartlar
Guangxi Hengchen FC
Sarı 47 · Kırmızı 4 (30 maç · maç başı sarı 1,6)
Wuxi Wuguo
Sarı 52 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Guangxi Hengchen için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 7. Son 5 maçta Wuxi Wuguo 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Guangxi Hengchen 1 – Wuxi Wuguo 2; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Eylül 2026, Wuxi Wuguo 0-1 Guangxi Hengchen.
- Sıralama
- 3. (47 p) – 8. (39 p)
- Form (son 5)
- MBBMG – GMGBG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-2 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,60 – 3,37 – 3,84
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Guangxi Hengchen iç saha 14 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,21 gol yedi; Wuxi Wuguo dış saha 14 maçta 1,79 attı, 1,21 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Guangxi Hengchen %57, Wuxi Wuguo %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Guangxi Hengchen %57, Wuxi Wuguo %50. İlk yarıyı önde kapatma: Guangxi Hengchen 6/14, Wuxi Wuguo 6/14.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,60, 0 – 3,37, 2 – 3,84. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çin · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 30 | +27 | 62 |
| 2 | Nantong Zhiyun | 30 | +18 | 57 |
| 3 | Shaanxi Union | 30 | +27 | 51 |
| 4 | Guangxi Hengchen | 30 | +7 | 47 |
| 5 | Shenzhen Juniors | 30 | +7 | 47 |
| 6 | Yanbian Longding | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Wuxi Wugou | 30 | +11 | 43 |
| 8 | Hebei Kungfu | 30 | +1 | 42 |
| 9 | Changchun Yatai | 30 | +1 | 39 |
| 10 | Ningbo Professional | 30 | -1 | 37 |
| 11 | Dalian Huayi | 30 | -5 | 37 |
| 12 | Nanjing City | 30 | -8 | 34 |
| 13 | Suzhou Dongwu | 30 | -6 | 32 |
| 14 | Heilongjiang Lava Spring | 30 | -13 | 28 |
| 15 | Meizhou Kejia | 30 | -37 | 16 |
| 16 | Dongguan United | 30 | -41 | 16 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nantong Zhiyun | 15 | +17 | 37 |
| 2 | Shaanxi Union | 15 | +27 | 36 |
| 3 | Guangzhou E-Power | 15 | +15 | 31 |
| 4 | Changchun Yatai | 15 | +7 | 29 |
| 5 | Dalian Huayi | 15 | +9 | 28 |
| 6 | Guangxi Hengchen | 15 | +8 | 27 |
| 7 | Shenzhen Juniors | 15 | +2 | 24 |
| 8 | Hebei Kungfu | 15 | +1 | 23 |
| 9 | Yanbian Longding | 15 | +10 | 22 |
| 10 | Ningbo Professional | 15 | -1 | 22 |
| 11 | Nanjing City | 15 | -3 | 21 |
| 12 | Wuxi Wugou | 15 | +2 | 20 |
| 13 | Suzhou Dongwu | 15 | -6 | 18 |
| 14 | Heilongjiang Lava Spring | 15 | -5 | 13 |
| 15 | Meizhou Kejia | 15 | -19 | 13 |
| 16 | Dongguan United | 15 | -21 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 15 | +12 | 31 |
| 2 | Yanbian Longding | 15 | +2 | 24 |
| 3 | Wuxi Wugou | 15 | +9 | 23 |
| 4 | Shenzhen Juniors | 15 | +5 | 23 |
| 5 | Nantong Zhiyun | 15 | +1 | 20 |
| 6 | Guangxi Hengchen | 15 | -1 | 20 |
| 7 | Hebei Kungfu | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Ningbo Professional | 15 | 0 | 18 |
| 9 | Suzhou Dongwu | 15 | 0 | 17 |
| 10 | Shaanxi Union | 15 | 0 | 15 |
| 11 | Heilongjiang Lava Spring | 15 | -8 | 15 |
| 12 | Changchun Yatai | 15 | -6 | 14 |
| 13 | Nanjing City | 15 | -5 | 13 |
| 14 | Meizhou Kejia | 15 | -18 | 12 |
| 15 | Dongguan United | 15 | -20 | 10 |
| 16 | Dalian Huayi | 15 | -14 | 9 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
