Romanya · Liga I · 15. hafta

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Voluntari

Başlamasına 10 sa 53 dk Başlamadı

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Voluntari: 8 Kasım 17:00, Romanya · Liga I, 15. hafta. Bu sezon Sepsi OSK Sfantu Gheorghe evinde 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; Voluntari deplasmanda 6 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 6 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 20 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Stadionul Sepsi, Sfantu Gheorghe

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiSepsi OSK Sfantu GheorgheVoluntari
Lig sırası12. · 15 puan15. · 8 puan
Form (son 5)MBMBBMMMBM
Gol (attığı – yediği, ort.)0,83 – 1,500,83 – 3,17
2,5 Üst biten%33%100
Karşılıklı gol%33%67
Gol yemediği%33%0
Aralarında (G-B-M)7-8-8 (23 maç, Sepsi OSK Sfantu Gheorghe bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Sepsi OSK Sfantu Gheorghe iç sahada (6 maç), Voluntari deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe iç sahada (6 maç) · Voluntari deplasmanda (6 maç), bu sezon

0,83 Gol atma maç başı 0,83
1,50 Gol yeme maç başı 3,17
%33 Gol yememe maçların %0
%33 KG Var maçların %67
%33 2.5 Üst maçların %100

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Sepsi OSK Sfantu Gheorghe iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • FC Voluntari deplasmanda bu sezon kazanamadı: 6 maçta 0 beraberlik, 6 mağlubiyet.
  • FC Voluntari, deplasman maçlarında 6 maçta 6 kez 2,5 üst bitti (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

12. sıra · 15 puan · 14 maç · averaj -10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMBB

  1. 01.11 Oţelul 1–1 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe B
  2. 29.10 Concordia 1–1 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe B
  3. 26.10 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0–5 Universitatea Craiova M
  4. 17.10 Petrolul Ploiesti 1–1 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe B
  5. 09.10 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0–2 Dinamo Bucuresti M
Deplasman

Voluntari

15. sıra · 8 puan · 14 maç · averaj -17

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMBM

  1. 02.11 Voluntari 1–2 Farul Constanta M
  2. 29.10 Voluntari 1–1 Universitatea Craiova B
  3. 24.10 Csikszereda 2–1 Voluntari M
  4. 19.10 Voluntari 1–2 FCSB M
  5. 09.10 Corvinul Hunedoara 3–2 Voluntari M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-10). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Voluntari son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 23 kez karşılaştı: Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 7, Voluntari 8 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Mayıs 2026, Voluntari 2-0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe.

Gol istatistikleri

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe iç saha 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,50 gol yedi; Voluntari dış saha 6 maçta 0,83 attı, 3,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sepsi OSK Sfantu Gheorghe %33, Voluntari %67. İlk yarıyı önde kapatma: Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1/6, Voluntari 1/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 3,5, Voluntari 1,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,4. Maç başına kart: Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1,5, Voluntari 2,3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,88, 0 – 3,02, 2 – 3,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,70. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,80.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 20 gol yediler.

Sıralama
12. (15 p) – 15. (8 p)
Form (son 5)
BBMBM – MBMMM
H2H (G-B-M)
7-8-8 (23 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %67
Korner ort. (maç)
8,4
iddaa MS 1-0-2
1,88 – 3,02 – 3,02

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%21 3/14%33 2/6
Beraberlik%43 6/14%33 2/6
Mağlubiyet%36 5/14%33 2/6
Voluntari
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%14 2/14%0 0/6
Beraberlik%14 2/14%0 0/6
Mağlubiyet%71 10/14%100 6/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,64 (9 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç1,36 (19 gol)1,50 (9 gol)
Voluntari
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,00 (14 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç2,21 (31 gol)3,17 (19 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%36 5/14%33 2/6
1,5 Üst%57 8/14%67 4/6
2,5 Üst%21 3/14%33 2/6
3,5 Üst%21 3/14%33 2/6
Gol yememe%29 4/14%33 2/6
Voluntari
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%64 9/14%67 4/6
1,5 Üst%86 12/14%100 6/6
2,5 Üst%79 11/14%100 6/6
3,5 Üst%43 6/14%67 4/6
Gol yememe%14 2/14%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Toplam (14)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,99,5
7,5 Üst%79 11/14%67 4/6
8,5 Üst%64 9/14%50 3/6
9,5 Üst%43 6/14%50 3/6
10,5 Üst%43 6/14%50 3/6
Voluntari
Toplam (14)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)8,77,3
7,5 Üst%43 6/14%33 2/6
8,5 Üst%43 6/14%33 2/6
9,5 Üst%36 5/14%17 1/6
10,5 Üst%29 4/14%0 0/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Toplam (14)İç saha (6)
Maç başı kart3,53,3
2,5 Üst%79 11/14%67 4/6
3,5 Üst%50 7/14%50 3/6
4,5 Üst%21 3/14%33 2/6
5,5 Üst%7 1/14%0 0/6
Voluntari
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı kart3,43,8
2,5 Üst%64 9/14%83 5/6
3,5 Üst%57 8/14%67 4/6
4,5 Üst%29 4/14%33 2/6
5,5 Üst%7 1/14%0 0/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Toplam (14)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut8,610,3
6,5 Üst%93 13/14%100 6/6
7,5 Üst%57 8/14%83 5/6
8,5 Üst%36 5/14%67 4/6
9,5 Üst%36 5/14%67 4/6
Voluntari
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,610,8
6,5 Üst%93 13/14%100 6/6
7,5 Üst%86 12/14%100 6/6
8,5 Üst%79 11/14%83 5/6
9,5 Üst%57 8/14%83 5/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%7 1/14%17 1/6
Berabere%64 9/14%33 2/6
Geride%29 4/14%50 3/6
Voluntari
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%21 3/14%17 1/6
Berabere%29 4/14%0 0/6
Geride%50 7/14%83 5/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (14 maç)

1/111/X01/20X/11X/X6X/222/112/X02/23

Voluntari (14 maç)

1/111/X11/21X/11X/X1X/222/102/X02/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 1 3
31-45 2 4
46-60 2 2
61-75 2 1
76-90 2 5

Voluntari (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 6
31-45 0 4
46-60 3 3
61-75 2 4
76-90 1 7

Kartlar

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Sarı 25 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,8)

Voluntari

Sarı 29 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe: iç saha, 6 maç · Voluntari: dış saha, 6 maç

Sepsi OSK Sfantu GheorgheVoluntari
%48,2Topa sahip olma%42,7
1,65Beklenen gol (xG)1,11
11,7Toplam şut10,0
4,3İsabetli şut2,8
7,0Ceza sahası içi şut5,8
3,5Korner1,8
460Pas357
%84Pas isabeti%74
4,5Kurtarış5,2
9,7Faul8,8
1,0Ofsayt1,8
1,3Sarı kart2,2
0,17Kırmızı kart0,17

Rakiplerine izin verdikleri

1,58Rakibin xG'si2,63
16,2Rakibin şutu21,3
6,0Rakibin isabetli şutu8,0
6,0Rakibin korneri5,5

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Romanya · Liga I puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dinamo Bucuresti 151032 3211 +2133 GGBGM
2Universitatea Craiova 141022 3410 +2432 GGGGG
3Rapid 15942 2414 +1031 GGMGB
4Petrolul Ploiesti 15834 2018 +227 MBGBG
5Universitatea Cluj 15825 2620 +626 MBGGB
6Farul Constanta 15663 2422 +224 GMGGB
7Corvinul Hunedoara 15645 1716 +122 GMMGG
8FCSB 15636 2021 -121 GGGMM
9CFR 1907 Cluj 14536 2021 -118 MGMBB
10Uta Arad 15537 1620 -418 MGGMM
11Arges Pitesti 15438 1017 -715 MBMMG
12Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 14365 919 -1015 MMBMB
13FC Botosani 14356 1819 -114 MGMMM
14Oţelul 14266 1622 -612 MMBMB
15FC Voluntari 142210 1431 -178 MMMMM
16Csikszereda 151311 928 -196 MBGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Universitatea Craiova 8701 243 +2121
2Dinamo Bucuresti 7700 213 +1821
3Rapid 8611 145 +919
4Farul Constanta 7520 179 +817
5Universitatea Cluj 8512 1712 +516
6Corvinul Hunedoara 8422 138 +514
7FCSB 8422 1511 +414
8Petrolul Ploiesti 7421 84 +414
9Uta Arad 7331 94 +512
10CFR 1907 Cluj 6321 126 +611
11FC Botosani 6321 104 +611
12Arges Pitesti 8323 66 011
13Oţelul 8242 99 010
14FC Voluntari 8224 912 -38
15Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6222 59 -48
16Csikszereda 7124 510 -55
#TakımOGBMAYAVP
1Petrolul Ploiesti 8413 1214 -213
2Dinamo Bucuresti 8332 118 +312
3Rapid 7331 109 +112
4Universitatea Craiova 6321 107 +311
5Universitatea Cluj 7313 98 +110
6Corvinul Hunedoara 7223 48 -48
7FCSB 7214 510 -57
8Farul Constanta 8143 713 -67
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 8143 410 -67
10CFR 1907 Cluj 8215 815 -77
11Uta Arad 8206 716 -96
12Arges Pitesti 7115 411 -74
13FC Botosani 8035 815 -73
14Oţelul 6024 713 -62
15Csikszereda 8017 418 -141
16FC Voluntari 6006 519 -140

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe1,88
X · Beraberlik3,02
2 · Voluntari3,02

2,5 Alt / Üst

Alt1,65
Üst1,70

Karşılıklı gol

Var1,57
Yok1,80
Tüm marketler (19)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,27Üst2,45

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,51Üst1,25

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,87Yok1,07

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,4103,4721,49

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,891 ve Yok3,330 ve Var4,010 ve Yok10,152 ve Var6,012 ve Yok5,58

1. Yarı Sonucu

12,4401,9723,59

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,85Eşit3,102.1,92

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,39Üst2,09

Alt/Üst 3.5

Alt1,18Üst2,84

2. Yarı Sonucu

12,2302,3123,18

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,64Üst1,71

Alt/Üst 1.5

Alt3,06Üst1,15

Çifte Şans

1 ve 01,161 ve 21,170 ve 21,48

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,05Üst ve Var2,02Alt ve Yok2,17Üst ve Yok9,31

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var16,151 ve Yok2,740 ve Var6,920 ve Yok2,572 ve Var23,252 ve Yok4,04

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,111 ve 21,430 ve 21,27

Toplam Gol

0-1 gol3,142-3 gol1,784-5 gol3,576+ gol14,35

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,52Üst1,86