Csikszereda M. Ciuc 2-1 Voluntari: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Csikszereda M. Ciuc 2–1 Voluntari (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 19–16, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %43–%57, korner 3–3.
Maç özeti
Csikszereda M. Ciuc – Voluntari maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Márton Eppel 23', Szabolcs Nyitra 51' (Csikszereda M. Ciuc); Godfried Roemeratoe 49' (Voluntari). xG: Csikszereda M. Ciuc 1,1 – 0,8 Voluntari.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Csikszereda M. Ciuc: D. Suciu · Voluntari: Florin Pîrvu
Maç akışı
Csikszereda M. Ciuc üstte · Voluntari altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' gol: Márton Eppel (Csikszereda M. Ciuc)
- 45' oyuncu değişikliği: Matko Babić ↔ Merloi George Cristian (Voluntari)
- 49' gol: Godfried Roemeratoe (Voluntari)
- 51' gol: Szabolcs Nyitra (Csikszereda M. Ciuc)
- 59' oyuncu değişikliği: Daniel Dumbravanu ↔ Marvin Schieb (Voluntari)
- 59' oyuncu değişikliği: Ion Gheorghe ↔ matej mamic (Voluntari)
- 63' sarı kart: Remus Gutea (Voluntari)
- 63' oyuncu değişikliği: Szabolcs Szalay ↔ Albert Stahl (Csikszereda M. Ciuc)
- 65' oyuncu değişikliği: Mihai Roman II ↔ Adi Marian Chică-Roșă (Voluntari)
- 67' sarı kart: Albert Stahl (Csikszereda M. Ciuc)
- 73' oyuncu değişikliği: Szabolcs Nyitra ↔ Luca Novelli (Csikszereda M. Ciuc)
- 73' oyuncu değişikliği: artur horvath ↔ Veres Szilard (Csikszereda M. Ciuc)
- 75' oyuncu değişikliği: Godfried Roemeratoe ↔ Mihael Onișa (Voluntari)
- 80' oyuncu değişikliği: Gabriel Araújo Lima ↔ Soufiane Jebari (Csikszereda M. Ciuc)
- 90+4' sarı kart: Adi Marian Chică-Roșă (Voluntari)
- 90+4' sarı kart: eduard chioveanu (Voluntari)
Maç olayları
- Csikszereda M. CiucVoluntari
- 90+4'Adi Marian Chică-RoșăSarı kart
- 90+4'eduard chioveanuSarı kart
- Albert StahlVAR: gol iptal90+2'
- Gabriel Araújo Lima ↔ Soufiane JebariOyuncu değişikliği80'
- 75'Godfried Roemeratoe ↔ Mihael OnișaOyuncu değişikliği
- Szabolcs Nyitra ↔ Luca NovelliOyuncu değişikliği73'
- artur horvath ↔ Veres SzilardOyuncu değişikliği73'
- Albert StahlSarı kart67'
- 65'Mihai Roman II ↔ Adi Marian Chică-RoșăOyuncu değişikliği
- 63'Remus GuteaSarı kart
- Szabolcs Szalay ↔ Albert StahlOyuncu değişikliği63'
- 59'Daniel Dumbravanu ↔ Marvin SchiebOyuncu değişikliği
- 59'Ion Gheorghe ↔ matej mamicOyuncu değişikliği
- Gol Szabolcs Nyitra 2–1Asist: Szabolcs Szalay51'
- 49'Gol Godfried Roemeratoe 1–1Asist: Ion Gheorghe
- 45'Matko Babić ↔ Merloi George CristianOyuncu değişikliği
- Gol Márton Eppel 1–0Asist: Gabriel Araújo Lima23'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %73 11/15 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %100 6/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,60 (9 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,87 (28 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (14 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,21 (31 gol) | 3,17 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,4 | 7,7 |
| 7,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %20 3/15 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 7,3 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %20 3/15 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %100 15/15 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,8 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %83 5/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Geride | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %17 1/6 |
| Berabere | %29 4/14 | %0 0/6 |
| Geride | %50 7/14 | %83 5/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Csikszereda M. Ciuc (15 maç)
Voluntari (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Csikszereda M. Ciuc (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 6 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 6 |
| 76-90 | 0 | 6 |
Voluntari (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 1 | 7 |
Kartlar
Csikszereda M. Ciuc
Sarı 34 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,3)
Voluntari
Sarı 29 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Csikszereda M. Ciuc: iç saha, 7 maç · Voluntari: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Csikszereda M. Ciuc – Voluntari ilk 11'ler
Csikszereda M. Ciuc · 4-2-3-1
- 94E. PapK
- 22M. ÓdorD
- 24J. HegedűsD
- 3R. PalmeşD
- 6L. PászkaD
- 11A. HorváthO73' oyundan çıktı 73. dk
- 13A. CsürösO
- 20Gabriel Araújo LimaO
- 90S. NyitraO51' gol 51. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 79S. SzalayO51' asist 51. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 27M. EppelF23' gol 23. dk
- 10Soufiane JebariO
- 1Z. DeakyK
- 34M. KarácsonyK
- 30Z. MagyarO
- 14L. NovelliF73' oyuna girdi 73. dk
- 77A. StahlO63' oyuna girdi 63. dk67' sarı kart 67. dk
- 4A. SzabóD
- 18M. TajtiO
- 29R. TrifD
- 16E. Toth-PalO
- 8S. VereșO73' oyuna girdi 73. dk
- 17Á. CzékusF
Teknik direktör: D. Suciu
Voluntari · 4-4-2
- 31M. JurharK
- 6S. ČestićD
- 27R. CrişanD
- 4D. DumbrăvanuD59' oyundan çıktı 59. dk
- 30A. ȘuteuD
- 8I. GheorgheO49' asist 49. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 40L. CvekO
- 80G. RoemeratoeO49' gol 49. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 11R. GuțeaO63' sarı kart 63. dk
- 9M. BabićF45' oyundan çıktı 45. dk
- 7M. RomanF65' oyundan çıktı 65. dk
- 28B. ÈtefanO
- 19M. SchiebF59' oyuna girdi 59. dk
- 22Nuno RodriguesO
- 44M. OnișaD75' oyuna girdi 75. dk
- 10G. MerloiF45' oyuna girdi 45. dk
- 23M. MamićD59' oyuna girdi 59. dk
- 25D. KikiD
- 5D. HaruţD
- 14A. ChioveanuK90+4' sarı kart 90+4. dk
- 29A. Chică-RoșăF65' oyuna girdi 65. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
Teknik direktör: Florin Pîrvu
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Csikszereda için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 3, yenilen 12. Voluntari son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Csikszereda 2 – Voluntari 2; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Ağustos 2025, Voluntari 1-8 Csikszereda.
- Sıralama
- 16. (2 p) – 15. (8 p)
- Form (son 5)
- BMMMM – MMMMG
- H2H (G-B-M)
- 2-0-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- Korner ort. (maç)
- 7,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,60 – 3,10 – 2,09
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Csikszereda iç saha 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 1,80 gol yedi; Voluntari dış saha 5 maçta 0,80 attı, 3,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Csikszereda %40, Voluntari %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Csikszereda %40, Voluntari %60. İlk yarıyı önde kapatma: Csikszereda 0/5, Voluntari 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Csikszereda 3,0, Voluntari 1,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,8. Maç başına kart: Csikszereda 2,0, Voluntari 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,60, 0 – 3,10, 2 – 2,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,98.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 7,8; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
