Kosova · Superliga · 13. hafta

Gjilani 3-2 Malisheva: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 3–2 MS İY 1–0

Gjilani 3–2 Malisheva (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Gjilani – Malisheva maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Gjilani üstte · Malisheva altta

01530İY607590 11' gol: A. Bllaca (Gjilani)47' gol (Malisheva)78' gol (Gjilani)86' gol (Gjilani)90+1' gol (Malisheva)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: A. Bllaca (Gjilani)
  • 47' gol (Malisheva)
  • 78' gol (Gjilani)
  • 86' gol (Gjilani)
  • 90+1' gol (Malisheva)

Maç olayları

  1. GjilaniMalisheva
  2. 90+1'Gol 3–2
  3. Gol 3–186'
  4. Gol 2–178'
  5. 73'Kaçan penaltı
  6. 47'Gol 1–1
  7. Gol A. Bllaca 1–011'
Maç özeti

Ev sahibi

Gjilani

4. sıra · 22 puan

MGGBB

Deplasman

Malisheva

2. sıra · 27 puan

GBGGB

Gjilani iç sahada (7 maç) · Malisheva deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,71 Gol atma maç başı 2,57
1,00 Gol yeme maç başı 0,86
%43 Gol yememe maçların %57
%57 KG Var maçların %29
%57 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 22 maç (2021'den beri)

8 Gjilani5 berabere9 Malisheva

  • Gjilani iç sahada 7 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Malisheva deplasmanda 7 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gjilani
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%46 6/13%57 4/7
Beraberlik%31 4/13%29 2/7
Mağlubiyet%23 3/13%14 1/7
Malisheva
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%62 8/13%71 5/7
Beraberlik%23 3/13%0 0/7
Mağlubiyet%15 2/13%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gjilani
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,46 (19 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,00 (13 gol)1,00 (7 gol)
Malisheva
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç2,08 (27 gol)2,57 (18 gol)
Yediği gol / maç0,85 (11 gol)0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gjilani
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%54 7/13%57 4/7
1,5 Üst%69 9/13%71 5/7
2,5 Üst%46 6/13%57 4/7
3,5 Üst%31 4/13%29 2/7
Gol yememe%38 5/13%43 3/7
Malisheva
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%54 7/13%29 2/7
1,5 Üst%85 11/13%86 6/7
2,5 Üst%54 7/13%57 4/7
3,5 Üst%31 4/13%43 3/7
Gol yememe%38 5/13%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gjilani
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%38 5/13%43 3/7
Berabere%54 7/13%57 4/7
Geride%8 1/13%0 0/7
Malisheva
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%54 7/13%57 4/7
Berabere%23 3/13%14 1/7
Geride%23 3/13%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gjilani (13 maç)

1/141/X11/20X/12X/X2X/232/102/X12/20

Malisheva (13 maç)

1/151/X21/20X/12X/X1X/202/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gjilani (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 3 3
31-45 3 0
46-60 1 3
61-75 3 3
76-90 6 3

Malisheva (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 4 2
31-45 4 1
46-60 8 0
61-75 4 0
76-90 4 5

Kartlar

Gjilani

Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Malisheva

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Gjilani

4. sıra · 22 puan · 13 maç · averaj +6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBB

  1. 01.11 Dukagjini 1–1 Gjilani B
  2. 23.10 Gjilani 1–1 Llapi B
  3. 18.10 Gjilani 1–0 Feronikeli G
  4. 13.10 Gjilani 3–0 Drenica Skënderaj G
  5. 10.10 Vushtrria 1–0 Gjilani M
Deplasman

Malisheva

2. sıra · 27 puan · 13 maç · averaj +16

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGB

  1. 01.11 Malisheva 0–0 Feronikeli B
  2. 24.10 Drenica Skënderaj 0–2 Malisheva G
  3. 18.10 Malisheva 2–1 Vushtrria G
  4. 15.10 Malisheva 1–1 Prishtina B
  5. 09.10 Drita 0–1 Malisheva G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Superliga (Kosovo) 13. hafta programında Gjilani – Malisheva maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Sıralamada Gjilani 5., Malisheva 2.; iki takım arasında 8 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Gjilani son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Malisheva için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 6, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
5. (19 p) – 2. (27 p)
Form (son 5)
BBGGM – BGGBG
H2H (G-B-M)
8-5-9 (22 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %17
iddaa MS 1-0-2
2,39 – 3,05 – 2,23
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 22 maçta galibiyetler Gjilani 8 – Malisheva 9; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Eylül 2026, Malisheva 3-1 Gjilani.

Gol istatistikleri

Gjilani iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,83 gol yedi; Malisheva dış saha 6 maçta 2,67 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gjilani %50, Malisheva %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gjilani %50, Malisheva %17. İlk yarıyı önde kapatma: Gjilani 2/6, Malisheva 4/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,39, 0 – 3,05, 2 – 2,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,79. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,73.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 5 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Kosova · Superliga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Prishtina 12921 239 +1429 BGMGG
2Malisheva 13832 2711 +1627 BGGBM
3Drita 12723 1810 +823 GGGGM
4Gjilani 13643 1913 +622 GGBBG
5Ballkani 13616 1711 +619 MMGGM
6Dukagjini 13463 1111 018 GBMBM
7Feronikeli 13436 1116 -515 BMGBG
8Drenica Skënderaj 12255 1219 -711 BMBMM
9Llapi 13229 1126 -158 BMBMG
10Vushtrria 121011 629 -233 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gjilani 7421 127 +514
2Prishtina 6411 125 +713
3Feronikeli 7412 97 +213
4Malisheva 6330 95 +412
5Dukagjini 7322 75 +211
6Ballkani 6312 83 +510
7Drita 6222 97 +28
8Drenica Skënderaj 6123 710 -35
9Vushtrria 6105 217 -153
10Llapi 6006 212 -100
#TakımOGBMAYAVP
1Prishtina 6510 114 +716
2Malisheva 7502 186 +1215
3Drita 6501 93 +615
4Ballkani 7304 98 +19
5Gjilani 6222 76 +18
6Llapi 7223 914 -58
7Dukagjini 6141 46 -27
8Drenica Skënderaj 6132 59 -46
9Feronikeli 6024 29 -72
10Vushtrria 6006 412 -80

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Gjilani2,39
X · Beraberlik3,05
2 · Malisheva2,23

2,5 Alt / Üst

Alt1,57
Üst1,79

Karşılıklı gol

Var1,62
Yok1,73
Tüm marketler (5)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3303,6324,47

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,35Üst2,20

Çifte Şans

1 ve 01,321 ve 21,160 ve 21,28

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,31Üst2,31

Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar