KF Malisheva 0-0 Feronikeli: Maç Sonucu ve İstatistikleri
KF Malisheva 0–0 Feronikeli (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
KF Malisheva – Feronikeli maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç olayları
- KF MalishevaFeronikeli
- Kaçan penaltı36'
- VAR: inceleme10'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,08 (27 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,85 (11 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,85 (11 gol) | 0,33 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (16 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %23 3/13 | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Geride | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Geride | %38 5/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
KF Malisheva (13 maç)
Feronikeli (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
KF Malisheva (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 8 | 0 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Feronikeli (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
KF Malisheva
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Feronikeli
Sarı 0 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Malisheva son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 3 gol yedi. Feronikeli son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 4 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Malisheva 9 – Feronikeli 1; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, Feronikeli 0-3 Malisheva.
- Sıralama
- 1. (26 p) – 7. (11 p)
- Form (son 5)
- GGBGG – GMBBG
- H2H (G-B-M)
- 9-4-1 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 1,13 – 4,78 – 11,30
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Malisheva iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,00 gol yedi; Feronikeli dış saha 5 maçta 0,40 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Malisheva %100, Feronikeli %20. İlk yarıyı önde kapatma: Malisheva 3/5, Feronikeli 0/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,13, 0 – 4,78, 2 – 11,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 2,16, Yok 1,38.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 18:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kosova · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prishtina | 12 | +14 | 29 |
| 2 | Malisheva | 13 | +16 | 27 |
| 3 | Drita | 12 | +8 | 23 |
| 4 | Gjilani | 13 | +6 | 22 |
| 5 | Ballkani | 13 | +6 | 19 |
| 6 | Dukagjini | 13 | 0 | 18 |
| 7 | Feronikeli | 13 | -5 | 15 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 12 | -7 | 11 |
| 9 | Llapi | 13 | -15 | 8 |
| 10 | Vushtrria | 12 | -23 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gjilani | 7 | +5 | 14 |
| 2 | Prishtina | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Feronikeli | 7 | +2 | 13 |
| 4 | Malisheva | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Dukagjini | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Ballkani | 6 | +5 | 10 |
| 7 | Drita | 6 | +2 | 8 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 6 | -3 | 5 |
| 9 | Vushtrria | 6 | -15 | 3 |
| 10 | Llapi | 6 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prishtina | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Malisheva | 7 | +12 | 15 |
| 3 | Drita | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Ballkani | 7 | +1 | 9 |
| 5 | Gjilani | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Llapi | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Dukagjini | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 6 | -4 | 6 |
| 9 | Feronikeli | 6 | -7 | 2 |
| 10 | Vushtrria | 6 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
