SC Gjilani 3-0 KF Drenica Skenderaj: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SC Gjilani 3–0 KF Drenica Skenderaj (13 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
SC Gjilani – KF Drenica Skenderaj maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
SC Gjilani üstte · KF Drenica Skenderaj altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' gol: A. Thaqi (SC Gjilani)
- 65' gol (SC Gjilani)
- 86' gol (SC Gjilani)
Maç olayları
- SC GjilaniKF Drenica Skenderaj
- Gol 3–086'
- Gol 2–065'
- 50'Kaçan penaltı
- Penaltı golü A. Thaqi 1–0Penaltı22'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (13 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Geride | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %33 4/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SC Gjilani (13 maç)
KF Drenica Skenderaj (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SC Gjilani (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 6 | 3 |
KF Drenica Skenderaj (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
SC Gjilani
Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)
KF Drenica Skenderaj
Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Gjilani 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-6). Son 5 maçta Drenica Skënderaj 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-8). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Gjilani 8 – Drenica Skënderaj 4; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, Drenica Skënderaj 2-1 Gjilani.
- Sıralama
- 6. (11 p) – 7. (10 p)
- Form (son 5)
- MMBGM – BMGGM
- H2H (G-B-M)
- 8-8-4 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %38
- iddaa MS 1-0-2
- 1,69 – 3,20 – 3,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Gjilani bu sezon 8 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,12 gol yedi; Drenica Skënderaj bu sezon 8 maçta 1,38 attı, 1,12 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gjilani %50, Drenica Skënderaj %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gjilani %50, Drenica Skënderaj %38. İlk yarıyı önde kapatma: Gjilani 3/8, Drenica Skënderaj 2/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,20, 2 – 3,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,73.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 13 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kosova · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prishtina | 12 | +14 | 29 |
| 2 | Malisheva | 13 | +16 | 27 |
| 3 | Drita | 12 | +8 | 23 |
| 4 | Gjilani | 13 | +6 | 22 |
| 5 | Ballkani | 13 | +6 | 19 |
| 6 | Dukagjini | 13 | 0 | 18 |
| 7 | Feronikeli | 13 | -5 | 15 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 12 | -7 | 11 |
| 9 | Llapi | 13 | -15 | 8 |
| 10 | Vushtrria | 12 | -23 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gjilani | 7 | +5 | 14 |
| 2 | Prishtina | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Feronikeli | 7 | +2 | 13 |
| 4 | Malisheva | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Dukagjini | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Ballkani | 6 | +5 | 10 |
| 7 | Drita | 6 | +2 | 8 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 6 | -3 | 5 |
| 9 | Vushtrria | 6 | -15 | 3 |
| 10 | Llapi | 6 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prishtina | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Malisheva | 7 | +12 | 15 |
| 3 | Drita | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Ballkani | 7 | +1 | 9 |
| 5 | Gjilani | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Llapi | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Dukagjini | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 6 | -4 | 6 |
| 9 | Feronikeli | 6 | -7 | 2 |
| 10 | Vushtrria | 6 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 FC Ballkani 0–1 KF Drita
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
