Feronikeli 1-0 Ballkani: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Feronikeli 1–0 Ballkani (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Feronikeli – Ballkani maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Feronikeli üstte · Ballkani altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 90+1' gol (Feronikeli)
Maç olayları
- FeronikeliBallkani
- Gol 1–090+1'
Feronikeli iç sahada (7 maç) · Ballkani deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 22 maç (2019'dan beri)
0 Feronikeli7 berabere15 Ballkani
- Feronikeli iç sahada 7 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Ballkani deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,85 (11 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (16 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (14 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol) | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %23 3/13 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Geride | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %67 8/12 | %67 4/6 |
| Geride | %8 1/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Feronikeli (13 maç)
Ballkani (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Feronikeli (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Ballkani (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Feronikeli
Sarı 0 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,0)
Ballkani
Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiFeronikeli
7. sıra · 15 puan · 13 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMGB
- 01.11 Malisheva 0–0 Feronikeli B
- 25.10 Feronikeli 3–0 Dukagjini G
- 18.10 Gjilani 1–0 Feronikeli M
- 14.10 Feronikeli 0–0 Llapi B
- 10.10 Drenica Skënderaj 2–2 Feronikeli B
Ballkani
5. sıra · 19 puan · 13 maç · averaj +6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMG
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Feronikeli ile Ballkani, Superliga (Kosovo) 13. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 15:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Feronikeli 7., Ballkani 4.; iki takım arasında 7 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Feronikeli için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 5, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı. Ballkani son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 4 gol yedi.
- Sıralama
- 7. (12 p) – 4. (19 p)
- Form (son 5)
- BGMBB – GMMGM
- H2H (G-B-M)
- 0-7-15 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 3,01 – 3,05 – 1,87
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 22 kez karşılaştı: Feronikeli 0, Ballkani 15 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Eylül 2026, Ballkani 2-0 Feronikeli.
Gol istatistikleri
Feronikeli iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,17 gol yedi; Ballkani dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Feronikeli %67, Ballkani %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Feronikeli %33, Ballkani %40. İlk yarıyı önde kapatma: Feronikeli 2/6, Ballkani 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,01, 0 – 3,05, 2 – 1,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %37; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Kosova · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prishtina | 12 | +14 | 29 |
| 2 | Malisheva | 13 | +16 | 27 |
| 3 | Drita | 12 | +8 | 23 |
| 4 | Gjilani | 13 | +6 | 22 |
| 5 | Ballkani | 13 | +6 | 19 |
| 6 | Dukagjini | 13 | 0 | 18 |
| 7 | Feronikeli | 13 | -5 | 15 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 12 | -7 | 11 |
| 9 | Llapi | 13 | -15 | 8 |
| 10 | Vushtrria | 12 | -23 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gjilani | 7 | +5 | 14 |
| 2 | Prishtina | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Feronikeli | 7 | +2 | 13 |
| 4 | Malisheva | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Dukagjini | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Ballkani | 6 | +5 | 10 |
| 7 | Drita | 6 | +2 | 8 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 6 | -3 | 5 |
| 9 | Vushtrria | 6 | -15 | 3 |
| 10 | Llapi | 6 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prishtina | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Malisheva | 7 | +12 | 15 |
| 3 | Drita | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Ballkani | 7 | +1 | 9 |
| 5 | Gjilani | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Llapi | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Dukagjini | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 6 | -4 | 6 |
| 9 | Feronikeli | 6 | -7 | 2 |
| 10 | Vushtrria | 6 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Çifte Şans
Tek / Çift
