Avusturya · Bundesliga · 12. hafta

Austria Lustenau 2-1 Grazer AK: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Austria LustenauKorner 5Sarı kart 2Kırmızı kart 0
Skor 2–1 MS İY 0–1
Grazer AKKorner 4Sarı kart 2Kırmızı kart 1

Austria Lustenau 2–1 Grazer AK (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 16–8, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %65–%35, korner 5–4.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Austria Lustenau – Grazer AK maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Seydou Diarra 51', Dion Kacuri 90' (Austria Lustenau); Jacob Italiano 9' (Grazer AK). xG: Austria Lustenau 1,1 – 0,6 Grazer AK.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Planet Pure Stadion, Lustenau
Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Austria Lustenau: M. Mader · Grazer AK: G. Scheiblehner

Maç akışı

Austria Lustenau üstteGrazer AK altta

0'45'90' 9' gol: Jacob Italiano (Grazer AK)⚽31' sarı kart: Yannick Oberleitner (Grazer AK)37' oyuncu değişikliği: Emmanuel Chukwu ↔ Matthias Maak (Austria Lustenau)↔51' gol: Seydou Diarra (Austria Lustenau)⚽63' kırmızı kart: Yannick Oberleitner (Grazer AK)70' oyuncu değişikliği: Christian Lichtenberger ↔ Michael Sollbauer (Grazer AK)↔70' oyuncu değişikliği: Souleyman mandey ↔ Mark Große (Grazer AK)↔70' oyuncu değişikliği: Lenn Jastremski ↔ Antonio Verinac (Austria Lustenau)↔70' oyuncu değişikliği: Lord Afrifa ↔ Sacha Delaye (Austria Lustenau)↔81' oyuncu değişikliği: Tim Trummer ↔ Matthias Gragger (Grazer AK)↔84' oyuncu değişikliği: Albin Gashi ↔ Haris Ismailcebioglu (Austria Lustenau)↔90' gol: Dion Kacuri (Austria Lustenau)⚽90+1' sarı kart: Dion Kacuri (Austria Lustenau)90+3' sarı kart: Dominik Weixelbraun (Austria Lustenau)90+3' sarı kart: Jacob Italiano (Grazer AK)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %62 · 1 şut · 0,2
  2. 16–30'Ev %60 · 2 şut · 0,1
  3. 31–45+'Dengeli · 2 şut · 0,1
  4. 46–60'Ev %68 · 2 şut · 0,1
  5. 61–75'Ev %82 · 7 şut · 0,2
  6. 76–90+'Ev %64 · 5 şut · 0,7

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Austria Lustenau, Dep = Grazer AK.

Maç olayları

  1. Austria LustenauGrazer AK
  2. 90+3'Jacob ItalianoSarı kart
  3. Dominik WeixelbraunSarı kart90+3'
  4. Dion KacuriSarı kart90+1'
  5. Gol Dion Kacuri 2–190'
  6. Albin Gashi ↔ Haris IsmailcebiogluOyuncu değişikliği84'
  7. 81'Tim Trummer ↔ Matthias GraggerOyuncu değişikliği
  8. Lord Afrifa ↔ Sacha DelayeOyuncu değişikliği70'
  9. Lenn Jastremski ↔ Antonio VerinacOyuncu değişikliği70'
  10. 70'Souleyman mandey ↔ Mark GroßeOyuncu değişikliği
  11. 70'Christian Lichtenberger ↔ Michael SollbauerOyuncu değişikliği
  12. 63'Yannick OberleitnerKırmızı kart
  13. Gol Seydou Diarra 1–151'
  14. Emmanuel Chukwu ↔ Matthias MaakOyuncu değişikliği37'
  15. 31'Yannick OberleitnerSarı kart
  16. 9'Gol Jacob Italiano 0–1Asist: Yannick Oberleitner
Maç özeti

Ev sahibi

Austria Lustenau

8. sıra · 11 puan

MMMGM

Deplasman

Grazer AK

10. sıra · 10 puan

BMBMM

Austria Lustenau iç sahada (6 maç) · Grazer AK deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,17 Gol atma maç başı 0,71
1,83 Gol yeme maç başı 3,14
%17 Gol yememe maçların %0
%50 KG Var maçların %57
%67 2.5 Üst maçların %71

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 7 maç (2019'dan beri)

2 Austria Lustenau2 berabere3 Grazer AK

  • Austria Lustenau iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Grazer AK deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Grazer AK, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Austria Lustenau

Grazer AK

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

Austria LustenauGrazer AK
65%Topa sahip olma35%
1,14Beklenen gol (xG)0,59
16Toplam şut8
3İsabetli şut4
8İsabetsiz şut4
5Engellenen şut0
12Ceza sahası içi şut5
4Ceza sahası dışı şut3
5Korner4
2Ofsayt0
8Faul9
2Sarı kart2
0Kırmızı kart1
4Kurtarış1
450Pas247
352İsabetli pas154
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Austria Lustenau
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%25 3/12%50 3/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%58 7/12%33 2/6
Grazer AK
Toplam (12)Dış saha (7)
Galibiyet%17 2/12%14 1/7
Beraberlik%33 4/12%14 1/7
Mağlubiyet%50 6/12%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Austria Lustenau
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,25 (15 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,38 düşük1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç2,50 (30 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,88 yüksek1,83 (11 gol)
Grazer AK
Toplam (12)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,75 (9 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,88 düşük0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç2,42 (29 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,80 yüksek3,14 (22 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Austria Lustenau
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%75 9/12ligde 2. · lig ortalamasından 19 puan yüksek%50 3/6
1,5 Üst%100 12/12%100 6/6
2,5 Üst%75 9/12ligde 2.–3. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%67 4/6
3,5 Üst%42 5/12%33 2/6
Gol yememe%8 1/12%17 1/6
Grazer AK
Toplam (12)Dış saha (7)
KG Var%50 6/12ligde 8. · lig ortalamasından 6 puan düşük%57 4/7
1,5 Üst%75 9/12%86 6/7
2,5 Üst%67 8/12ligde 4.–5. · lig ortalamasında%71 5/7
3,5 Üst%33 4/12%29 2/7
Gol yememe%17 2/12%0 0/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Austria Lustenau
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)13,213,0
7,5 Üst%100 12/12%100 6/6
8,5 Üst%100 12/12%100 6/6
9,5 Üst%83 10/12%83 5/6
10,5 Üst%58 7/12%50 3/6
Grazer AK
Toplam (12)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,110,1
7,5 Üst%92 11/12%100 7/7
8,5 Üst%67 8/12%71 5/7
9,5 Üst%42 5/12%29 2/7
10,5 Üst%33 4/12%29 2/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Austria Lustenau
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart3,33,5
2,5 Üst%75 9/12%83 5/6
3,5 Üst%33 4/12%50 3/6
4,5 Üst%17 2/12%17 1/6
5,5 Üst%8 1/12%0 0/6
Grazer AK
Toplam (12)Dış saha (7)
Maç başı kart4,33,6
2,5 Üst%75 9/12%57 4/7
3,5 Üst%58 7/12%57 4/7
4,5 Üst%33 4/12%14 1/7
5,5 Üst%25 3/12%14 1/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Austria Lustenau
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut10,38,5
6,5 Üst%92 11/12%83 5/6
7,5 Üst%83 10/12%67 4/6
8,5 Üst%75 9/12%50 3/6
9,5 Üst%67 8/12%50 3/6
Grazer AK
Toplam (12)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut10,110,6
6,5 Üst%92 11/12%86 6/7
7,5 Üst%83 10/12%71 5/7
8,5 Üst%67 8/12%71 5/7
9,5 Üst%33 4/12%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Austria Lustenau
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%33 4/12%33 2/6
Berabere%25 3/12%33 2/6
Geride%42 5/12%33 2/6
Grazer AK
Toplam (12)Dış saha (7)
Önde%33 4/12%43 3/7
Berabere%25 3/12%0 0/7
Geride%42 5/12%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Austria Lustenau (12 maç)

1/121/X11/21X/10X/X1X/222/112/X02/24

Grazer AK (12 maç)

1/121/X11/21X/10X/X3X/202/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Austria Lustenau (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 2 1
31-45 4 4
46-60 4 5
61-75 0 5
76-90 2 6

Grazer AK (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 1 3
31-45 1 7
46-60 1 5
61-75 1 3
76-90 0 4

Kartlar

Austria Lustenau

Sarı 24 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,0)

Grazer AK

Sarı 30 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Austria Lustenau: iç saha, 6 maç · Grazer AK: dış saha, 7 maç

Austria LustenauGrazer AK
%47,2Topa sahip olma%40,6
1,28Beklenen gol (xG)0,96
12,8Toplam şut9,7
3,0İsabetli şut3,3
7,8Ceza sahası içi şut5,9
5,0Korner3,4
353Pas322
%75Pas isabeti%75
3,7Kurtarış4,0
11,0Faul14,9
0,8Ofsayt1,0
2,2Sarı kart2,3
0,00Kırmızı kart0,14

Rakiplerine izin verdikleri

1,87Rakibin xG'si2,31
16,0Rakibin şutu20,6
5,5Rakibin isabetli şutu7,3
8,0Rakibin korneri6,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Austria Lustenau – Grazer AK ilk 11'ler

Austria Lustenau · 4-1-4-1

  1. 27D. SchierlK
  2. 7F. GmeinerD
  3. 15E. ChukwuD37' oyundan çıktı 37. dk
  4. 18R. VoisineD
  5. 3Danilo SoaresD
  6. 8D. KacuriO90' gol 90. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
  7. 11D. WeixelbraunO90+3' sarı kart 90+3. dk
  8. 20L. AfrifaO70' oyundan çıktı 70. dk
  9. 17A. GashiO84' oyundan çıktı 84. dk
  10. 24S. DiarraO51' gol 51. dk
  11. 9L. JastremskiF70' oyundan çıktı 70. dk
Yedekler
  • 30P. BöhmK
  • 10Alieu ConatehF
  • 19S. DelayeO70' oyuna girdi 70. dk
  • 23P. GrabherO
  • 26L. IbertsbergerD
  • 61H. IsmailcebiogluO84' oyuna girdi 84. dk
  • 31M. MaakD37' oyuna girdi 37. dk
  • 29N. PertlwieserD
  • 39A. VerinacF70' oyuna girdi 70. dk

Teknik direktör: M. Mader

Grazer AK · 3-1-4-2

  1. 23C. StankovićK
  2. 37T. TrummerD81' oyundan çıktı 81. dk
  3. 2D. PinesD
  4. 27Y. OberleitnerD9' asist 9. dk31' sarı kart 31. dk63' kırmızı kart 63. dk
  5. 24C. CvetkoO
  6. 28AndersonO
  7. 8T. KochO
  8. 10C. LichtenbergerO70' oyundan çıktı 70. dk
  9. 32L. KlassenO
  10. 14J. ItalianoF9' gol 9. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
  11. 17S. MandeyF70' oyundan çıktı 70. dk
Yedekler
  • 7A. SmitsF
  • 26C. NichtK
  • 1J. MeierhoferK
  • 72Petar MarkovicD
  • 9D. MadernerF
  • 6L. HermeshO
  • 11M. GroßeF70' oyuna girdi 70. dk
  • 48M. GraggerD81' oyuna girdi 81. dk
  • 21M. SollbauerD70' oyuna girdi 70. dk

Teknik direktör: G. Scheiblehner

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Austria Lustenau

8. sıra · 11 puan · 12 maç · averaj -15

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGM

  1. 01.11 Red Bull Salzburg 5–1 Austria Lustenau M
  2. 29.10 Austria Lustenau 3–2 Sturm Graz G
  3. 24.10 Rapid Vienna 5–1 Austria Lustenau M
  4. 17.10 Austria Lustenau 0–4 Lask Linz M
  5. 11.10 TSV Hartberg 4–3 Austria Lustenau M
Deplasman

Grazer AK

10. sıra · 10 puan · 12 maç · averaj -20

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMM

  1. 30.10 Grazer AK 0–4 TSV Hartberg M
  2. 27.10 Grazer AK 0–4 SCR Altach M
  3. 24.10 WSG Wattens 1–1 Grazer AK B
  4. 18.10 Sturm Graz 6–1 Grazer AK M
  5. 10.10 Grazer AK 0–0 Red Bull Salzburg B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 19:00: Bundesliga (Avusturya) 12. haftasında ev sahibi Austria Lustenau, konuk ekip Grazer AK. Sıralamada Austria Lustenau 10., Grazer AK 9.; iki takım arasında 2 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Austria Lustenau son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 8 gol attı, 20 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Grazer AK son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 2 gol attı, 15 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Sıralama
10. (8 p) – 9. (10 p)
Form (son 5)
MGMMM – MMBMB
H2H (G-B-M)
2-2-3 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
Korner ort. (maç)
12,1
iddaa MS 1-0-2
2,46 – 3,21 – 2,31
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Austria Lustenau 2, Grazer AK 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Grazer AK 2-1 Austria Lustenau.

Gol istatistikleri

Austria Lustenau iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Grazer AK dış saha 6 maçta 0,67 attı, 3,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Austria Lustenau %40, Grazer AK %50. İlk yarıyı önde kapatma: Austria Lustenau 2/5, Grazer AK 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Austria Lustenau 5,0, Grazer AK 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,1. Maç başına kart: Austria Lustenau 2,2, Grazer AK 2,5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,46, 0 – 3,21, 2 – 2,31. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 12,1; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 35 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Avusturya · Bundesliga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Rapid Vienna 121101 399 +3033 GGGGG
2Red Bull Salzburg 11830 296 +2327 GBGGG
3Lask Linz 12813 3015 +1525 MGMGG
4Sturm Graz 11542 1913 +619 MGGBB
5TSV Hartberg 11524 2019 +117 BGMGG
6Ried 12444 2122 -116 GGBBM
7WSG Wattens 11335 1417 -312 MMGBM
8Austria Lustenau 12327 1530 -1511 MMMMG
9SCR Altach 11317 1117 -610 MGMGB
10Grazer AK 12246 929 -2010 BMBMM
11Austria Vienna 11218 1022 -127 BMMMM
12Wolfsberger AC 12138 826 -186 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Rapid Vienna 7700 293 +2621
2Red Bull Salzburg 6600 213 +1818
3Lask Linz 6402 137 +612
4Sturm Graz 5320 125 +711
5SCR Altach 6312 117 +410
6Ried 6312 1210 +210
7TSV Hartberg 6312 1112 -110
8Austria Lustenau 6312 711 -410
9Grazer AK 5131 47 -36
10Wolfsberger AC 6123 610 -45
11WSG Wattens 5032 59 -43
12Austria Vienna 5104 28 -63
#TakımOGBMAYAVP
1Lask Linz 6411 178 +913
2Rapid Vienna 5401 106 +412
3Red Bull Salzburg 5230 83 +59
4WSG Wattens 6303 98 +19
5Sturm Graz 6222 78 -18
6TSV Hartberg 5212 97 +27
7Ried 6132 912 -36
8Austria Vienna 6114 814 -64
9Grazer AK 7115 522 -174
10Austria Lustenau 6015 819 -111
11Wolfsberger AC 6015 216 -141
12SCR Altach 5005 010 -100

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.

Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar