WSG Tirol 1-1 Grazer AK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
WSG Tirol 1–1 Grazer AK (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 18–12, isabetli şut 4–5, topa sahip olma %57–%43, korner 8–9.
Maç özeti
WSG Tirol – Grazer AK maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Nikolai Baden Frederiksen 63' (WSG Tirol); Alexander Hofleitner 9' (pen.) (Grazer AK). xG: WSG Tirol 0,7 – 2,3 Grazer AK.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- WSG Tirol: P. Semlic · Grazer AK: G. Scheiblehner
Maç akışı
WSG Tirol üstte · Grazer AK altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' gol: Alexander Hofleitner (Grazer AK)
- 39' oyuncu değişikliği: Anderson Dos Santos Gomes ↔ Tim Trummer (Grazer AK)
- 44' oyuncu değişikliği: Jacob Italiano ↔ Christian Lichtenberger (Grazer AK)
- 45' oyuncu değişikliği: David Gugganig ↔ Drew murray (WSG Tirol)
- 45+4' sarı kart: Tim Trummer (Grazer AK)
- 59' oyuncu değişikliği: Moritz Wels ↔ Lukas Hinterseer (WSG Tirol)
- 59' oyuncu değişikliği: Husein Balić ↔ Nikolai Baden Frederiksen (WSG Tirol)
- 59' oyuncu değişikliği: Thomas Goiginger ↔ M. Olakigbe (WSG Tirol)
- 63' gol: Nikolai Baden Frederiksen (WSG Tirol)
- 67' sarı kart: Leon Klassen (Grazer AK)
- 77' oyuncu değişikliği: Mark Große ↔ Souleyman mandey (Grazer AK)
Maç olayları
- WSG TirolGrazer AK
- 77'Mark Große ↔ Souleyman mandeyOyuncu değişikliği
- 67'Leon KlassenSarı kart
- Gol Nikolai Baden Frederiksen 1–163'
- Moritz Wels ↔ Lukas HinterseerOyuncu değişikliği59'
- Husein Balić ↔ Nikolai Baden FrederiksenOyuncu değişikliği59'
- Thomas Goiginger ↔ M. OlakigbeOyuncu değişikliği59'
- 45+4'Tim TrummerSarı kart
- David Gugganig ↔ Drew murrayOyuncu değişikliği45'
- 44'Jacob Italiano ↔ Christian LichtenbergerOyuncu değişikliği
- 39'Anderson Dos Santos Gomes ↔ Tim TrummerOyuncu değişikliği
- 15'Leon KlassenVAR: gol iptal
- 9'Penaltı golü Alexander Hofleitner 0–1Penaltı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (14 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,36 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasında | 1,80 (9 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,75 (9 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,88 düşük | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,42 (29 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,80 yüksek | 3,14 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 5.–7. · lig ortalamasında | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 6.–9. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 8. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 4.–5. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 12,8 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %92 11/12 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 11,2 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Geride | %45 5/11 | %80 4/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Berabere | %25 3/12 | %0 0/7 |
| Geride | %42 5/12 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
WSG Tirol (11 maç)
Grazer AK (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
WSG Tirol (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Grazer AK (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 1 | 7 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Kartlar
WSG Tirol
Sarı 19 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,7)
Grazer AK
Sarı 30 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
WSG Tirol: iç saha, 5 maç · Grazer AK: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
WSG Tirol – Grazer AK ilk 11'ler
WSG Tirol · 4-2-3-1
- 1S. HamzićK
- 23M. BorasD
- 14D. KubattaD
- 3D. GugganigD45' oyundan çıktı 45. dk
- 28M. OswaldD
- 30M. TafernerO
- 6Marc StriednigO
- 36T. GoigingerO59' oyundan çıktı 59. dk
- 37M. WelsO59' oyundan çıktı 59. dk
- 11M. ŞatinO
- 18H. BalićF59' oyundan çıktı 59. dk
- 43N. ČelićO
- 13A. EckmayrK
- 32Raphael GschösserO
- 16L. HinterseerF59' oyuna girdi 59. dk
- 27D. JauneggD
- 5D. MurrayD45' oyuna girdi 45. dk
- 17M. OlakigbeF59' oyuna girdi 59. dk
- 10T. SabitzerF
- 8N. FrederiksenF59' oyuna girdi 59. dk63' gol 63. dk
Teknik direktör: P. Semlic
Grazer AK · 3-1-4-2
- 23C. StankovićK
- 3L. Vraa-JensenD
- 21M. SollbauerD
- 27Y. OberleitnerD
- 24C. CvetkoO
- 28AndersonO39' oyundan çıktı 39. dk
- 14J. ItalianoO44' oyundan çıktı 44. dk
- 34P. MichorlO
- 32L. KlassenO67' sarı kart 67. dk
- 11M. GroßeF77' oyundan çıktı 77. dk
- 25A. HofleitnerF9' gol 9. dk
- 10C. LichtenbergerO44' oyuna girdi 44. dk
- 9D. MadernerF
- 17S. MandeyO77' oyuna girdi 77. dk
- 72Petar MarkovicD
- 26C. NichtK
- 7A. SmitsF
- 37T. TrummerO39' oyuna girdi 39. dk45+4' sarı kart 45+4. dk
- 8T. KochO
- 48M. GraggerD
Teknik direktör: G. Scheiblehner
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Avusturya · Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
WSG Tirol için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Grazer AK için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 9.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler WSG Tirol 2 – Grazer AK 3; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Grazer AK 4-0 WSG Tirol.
- Sıralama
- 6. (11 p) – 9. (9 p)
- Form (son 5)
- GMMBG – MBBGG
- H2H (G-B-M)
- 2-4-3 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,03 – 3,25 – 2,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
WSG Tirol iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Grazer AK dış saha 5 maçta 0,60 attı, 3,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: WSG Tirol %75, Grazer AK %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: WSG Tirol %75, Grazer AK %40. İlk yarıyı önde kapatma: WSG Tirol 0/4, Grazer AK 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): WSG Tirol 6,0, Grazer AK 2,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: WSG Tirol 1,2, Grazer AK 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,03, 0 – 3,25, 2 – 2,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,96.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avusturya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 12 | +30 | 33 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 11 | +23 | 27 |
| 3 | Lask Linz | 12 | +15 | 25 |
| 4 | Sturm Graz | 11 | +6 | 19 |
| 5 | TSV Hartberg | 11 | +1 | 17 |
| 6 | Ried | 12 | -1 | 16 |
| 7 | WSG Wattens | 11 | -3 | 12 |
| 8 | Austria Lustenau | 12 | -15 | 11 |
| 9 | SCR Altach | 11 | -6 | 10 |
| 10 | Grazer AK | 12 | -20 | 10 |
| 11 | Austria Vienna | 11 | -12 | 7 |
| 12 | Wolfsberger AC | 12 | -18 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 7 | +26 | 21 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 6 | +18 | 18 |
| 3 | Lask Linz | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Sturm Graz | 5 | +7 | 11 |
| 5 | SCR Altach | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Ried | 6 | +2 | 10 |
| 7 | TSV Hartberg | 6 | -1 | 10 |
| 8 | Austria Lustenau | 6 | -4 | 10 |
| 9 | Grazer AK | 5 | -3 | 6 |
| 10 | Wolfsberger AC | 6 | -4 | 5 |
| 11 | WSG Wattens | 5 | -4 | 3 |
| 12 | Austria Vienna | 5 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lask Linz | 6 | +9 | 13 |
| 2 | Rapid Vienna | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Red Bull Salzburg | 5 | +5 | 9 |
| 4 | WSG Wattens | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Sturm Graz | 6 | -1 | 8 |
| 6 | TSV Hartberg | 5 | +2 | 7 |
| 7 | Ried | 6 | -3 | 6 |
| 8 | Austria Vienna | 6 | -6 | 4 |
| 9 | Grazer AK | 7 | -17 | 4 |
| 10 | Austria Lustenau | 6 | -11 | 1 |
| 11 | Wolfsberger AC | 6 | -14 | 1 |
| 12 | SCR Altach | 5 | -10 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
