SK Rapid Wien 5-1 SC Austria Lustenau: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SK Rapid Wien 5–1 SC Austria Lustenau (24 Ekim 2026). İlk yarı 3–0. Şut 19–8, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %62–%38, korner 10–2.
Maç özeti
SK Rapid Wien – SC Austria Lustenau maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Ercan Kara 6', Nenad Cvetković 8', Yusuf Demir 41' (pen.), 67', Marco Tilio 85' (SK Rapid Wien); Haris Ismailcebioglu 60' (SC Austria Lustenau). xG: SK Rapid Wien 4,2 – 1,2 SC Austria Lustenau.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- SK Rapid Wien: Johannes Thorup · SC Austria Lustenau: M. Mader
Maç akışı
SK Rapid Wien üstte · SC Austria Lustenau altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: Ercan Kara (SK Rapid Wien)
- 8' gol: Nenad Cvetković (SK Rapid Wien)
- 34' sarı kart: Robin Voisine (SC Austria Lustenau)
- 40' sarı kart: Danilo Soares (SC Austria Lustenau)
- 41' gol: Yusuf Demir (SK Rapid Wien)
- 45' sarı kart: Albin Gashi (SC Austria Lustenau)
- 55' oyuncu değişikliği: Antonio Verinac ↔ Lenn Jastremski (SC Austria Lustenau)
- 56' oyuncu değişikliği: Lord Afrifa ↔ Haris Ismailcebioglu (SC Austria Lustenau)
- 60' gol: Haris Ismailcebioglu (SC Austria Lustenau)
- 67' gol: Yusuf Demir (SK Rapid Wien)
- 75' oyuncu değişikliği: Ercan Kara ↔ Marco Tilio (SK Rapid Wien)
- 75' oyuncu değişikliği: Petter Nosakhare Dahl ↔ Moulaye Haïdara (SK Rapid Wien)
- 76' oyuncu değişikliği: Pius Grabher ↔ Lukas Ibertsberger (SC Austria Lustenau)
- 76' oyuncu değişikliği: Dominik Weixelbraun ↔ Alieu Conateh (SC Austria Lustenau)
- 76' oyuncu değişikliği: Seydou Diarra ↔ Matthias Maak (SC Austria Lustenau)
- 84' oyuncu değişikliği: Jannes Horn ↔ Eaden roka (SK Rapid Wien)
- 84' oyuncu değişikliği: Nicolas Bajlicz ↔ Louis Schaub (SK Rapid Wien)
- 85' gol: Marco Tilio (SK Rapid Wien)
- 89' oyuncu değişikliği: Yusuf Demir ↔ Nikolaus Wurmbrand (SK Rapid Wien)
Maç olayları
- SK Rapid WienSC Austria Lustenau
- Yusuf Demir ↔ Nikolaus WurmbrandOyuncu değişikliği89'
- Gol Marco Tilio 5–1Asist: Tonni Adamsen85'
- Jannes Horn ↔ Eaden rokaOyuncu değişikliği84'
- Nicolas Bajlicz ↔ Louis SchaubOyuncu değişikliği84'
- 76'Pius Grabher ↔ Lukas IbertsbergerOyuncu değişikliği
- 76'Dominik Weixelbraun ↔ Alieu ConatehOyuncu değişikliği
- 76'Seydou Diarra ↔ Matthias MaakOyuncu değişikliği
- Ercan Kara ↔ Marco TilioOyuncu değişikliği75'
- Petter Nosakhare Dahl ↔ Moulaye HaïdaraOyuncu değişikliği75'
- Gol Yusuf Demir 4–1Asist: Jannes Horn67'
- 60'Gol Haris Ismailcebioglu 3–1Asist: Fabian Gmeiner
- 56'Lord Afrifa ↔ Haris IsmailcebiogluOyuncu değişikliği
- 55'Antonio Verinac ↔ Lenn JastremskiOyuncu değişikliği
- 45'Albin GashiSarı kart
- Penaltı golü Yusuf Demir 3–0Penaltı41'
- 40'Danilo SoaresSarı kart
- 34'Robin VoisineSarı kart
- Ercan KaraVAR: gol iptal19'
- Gol Nenad Cvetković 2–0Asist: Tonni Adamsen8'
- Gol Ercan Kara 1–0Asist: Petter Nosakhare Dahl6'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %92 11/12 | %100 7/7 |
| Beraberlik | %0 0/12 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %8 1/12 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 3,25 (39 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,62 yüksek | 4,14 (29 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (9 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,87 düşük | 0,43 (3 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,38 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,50 (30 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,88 yüksek | 3,17 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12ligde 11.–12. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %75 9/12ligde 2.–3. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %58 7/12 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 2. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %100 6/6 |
| 1,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %75 9/12ligde 2.–3. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,2 | 13,3 |
| 7,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 10,9 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %75 9/12 | %100 7/7 |
| Berabere | %17 2/12 | %0 0/7 |
| Geride | %8 1/12 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SK Rapid Wien (12 maç)
SC Austria Lustenau (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SK Rapid Wien (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 11 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 7 | 0 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 11 | 1 |
SC Austria Lustenau (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Kartlar
SK Rapid Wien
Sarı 18 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,5)
SC Austria Lustenau
Sarı 24 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
SK Rapid Wien: iç saha, 7 maç · SC Austria Lustenau: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
SK Rapid Wien – SC Austria Lustenau ilk 11'ler
SK Rapid Wien · 4-2-3-1
- 1N. HedlK
- 77B. BollaD
- 55N. CvetkovićD8' gol 8. dk
- 6S. Raux-YaoD
- 38J. HornD67' asist 67. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 30N. BajliczO84' oyundan çıktı 84. dk
- 18M. SeidlO
- 22Y. DemirO41' gol 41. dk67' gol 67. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 8T. AdamsenO8' asist 8. dk85' asist 85. dk
- 10P. DahlO6' asist 6. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 9E. KaraF6' gol 6. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 15Nikolaus WurmbrandF89' oyuna girdi 89. dk
- 7M. TilioF75' oyuna girdi 75. dk85' gol 85. dk
- 20K. AhoussouD
- 61F. DemirD
- 25P. GartlerK
- 43M. HaïdaraF75' oyuna girdi 75. dk
- 71C. M'BuyiF
- 2Eaden RokaD84' oyuna girdi 84. dk
- 21L. SchaubO84' oyuna girdi 84. dk
Teknik direktör: Johannes Thorup
SC Austria Lustenau · 4-1-4-1
- 27D. SchierlK
- 7F. GmeinerD60' asist 60. dk
- 18R. VoisineD34' sarı kart 34. dk
- 29N. PertlwieserD
- 3Danilo SoaresD40' sarı kart 40. dk
- 23P. GrabherO76' oyundan çıktı 76. dk
- 11D. WeixelbraunO76' oyundan çıktı 76. dk
- 20L. AfrifaO56' oyundan çıktı 56. dk
- 24S. DiarraO76' oyundan çıktı 76. dk
- 17A. GashiO45' sarı kart 45. dk
- 39A. VerinacF55' oyundan çıktı 55. dk
- 14P. BenjaminF
- 30P. BöhmK
- 10Alieu ConatehF76' oyuna girdi 76. dk
- 26L. IbertsbergerD76' oyuna girdi 76. dk
- 61H. IsmailcebiogluO56' oyuna girdi 56. dk60' gol 60. dk
- 9L. JastremskiF55' oyuna girdi 55. dk
- 54Melih AkubulutF
- 31M. MaakD76' oyuna girdi 76. dk
- 33Frederic FlatzK
Teknik direktör: M. Mader
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Avusturya · Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Rapid Wien son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 16 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Austria Lustenau için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 12, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Rapid Wien 1, Austria Lustenau 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,75 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mart 2024, Rapid Wien 1-1 Austria Lustenau.
- Sıralama
- 1. (24 p) – 10. (8 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – MMGMG
- H2H (G-B-M)
- 1-3-0 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %100
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,10 – 7,03 – 10,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Rapid Wien iç saha 5 maçta maç başına 3,60 gol attı, 0,40 gol yedi; Austria Lustenau dış saha 4 maçta 1,50 attı, 2,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rapid Wien %80, Austria Lustenau %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rapid Wien %40, Austria Lustenau %100. İlk yarıyı önde kapatma: Rapid Wien 5/5, Austria Lustenau 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Rapid Wien 5,4, Austria Lustenau 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Rapid Wien 1,4, Austria Lustenau 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,10, 0 – 7,03, 2 – 10,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,08, Üst 1,23. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avusturya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 12 | +30 | 33 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 11 | +23 | 27 |
| 3 | Lask Linz | 12 | +15 | 25 |
| 4 | Sturm Graz | 11 | +6 | 19 |
| 5 | TSV Hartberg | 11 | +1 | 17 |
| 6 | Ried | 12 | -1 | 16 |
| 7 | WSG Wattens | 11 | -3 | 12 |
| 8 | Austria Lustenau | 12 | -15 | 11 |
| 9 | SCR Altach | 11 | -6 | 10 |
| 10 | Grazer AK | 12 | -20 | 10 |
| 11 | Austria Vienna | 11 | -12 | 7 |
| 12 | Wolfsberger AC | 12 | -18 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 7 | +26 | 21 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 6 | +18 | 18 |
| 3 | Lask Linz | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Sturm Graz | 5 | +7 | 11 |
| 5 | SCR Altach | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Ried | 6 | +2 | 10 |
| 7 | TSV Hartberg | 6 | -1 | 10 |
| 8 | Austria Lustenau | 6 | -4 | 10 |
| 9 | Grazer AK | 5 | -3 | 6 |
| 10 | Wolfsberger AC | 6 | -4 | 5 |
| 11 | WSG Wattens | 5 | -4 | 3 |
| 12 | Austria Vienna | 5 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lask Linz | 6 | +9 | 13 |
| 2 | Rapid Vienna | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Red Bull Salzburg | 5 | +5 | 9 |
| 4 | WSG Wattens | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Sturm Graz | 6 | -1 | 8 |
| 6 | TSV Hartberg | 5 | +2 | 7 |
| 7 | Ried | 6 | -3 | 6 |
| 8 | Austria Vienna | 6 | -6 | 4 |
| 9 | Grazer AK | 7 | -17 | 4 |
| 10 | Austria Lustenau | 6 | -11 | 1 |
| 11 | Wolfsberger AC | 6 | -14 | 1 |
| 12 | SCR Altach | 5 | -10 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
- 18:00 Hartberg 1–0 Wolfsberg
- 18:00 WSG Tirol 1–1 Grazer AK
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
