← Maçlar
Avusturya · Bundesliga · 8. hafta10 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Grazer AK 0-0 FC Red Bull Salzburg: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Grazer AK
0–0İY 0–0
FC Red Bull Salzburg
Maç sonu

Grazer AK 0–0 FC Red Bull Salzburg (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Grazer AK – FC Red Bull Salzburg maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Grazer AK
Toplam (12)İç saha (5)
Galibiyet%17 2/12%20 1/5
Beraberlik%33 4/12%60 3/5
Mağlubiyet%50 6/12%20 1/5
FC Red Bull Salzburg
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%73 8/11%40 2/5
Beraberlik%27 3/11%60 3/5
Mağlubiyet%0 0/11%0 0/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Grazer AK
Toplam (12)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,75 (9 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,88 düşük0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç2,42 (29 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,80 yüksek1,40 (7 gol)
FC Red Bull Salzburg
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç2,64 (29 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 1,01 yüksek1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç0,55 (6 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,07 düşük0,60 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Grazer AK
Toplam (12)İç saha (5)
KG Var%50 6/12ligde 8. · lig ortalamasından 6 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%75 9/12%60 3/5
2,5 Üst%67 8/12ligde 4.–5. · lig ortalamasında%60 3/5
3,5 Üst%33 4/12%40 2/5
Gol yememe%17 2/12%40 2/5
FC Red Bull Salzburg
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%55 6/11ligde 5.–7. · lig ortalamasında%60 3/5
1,5 Üst%82 9/11%80 4/5
2,5 Üst%64 7/11ligde 6.–9. · lig ortalamasında%40 2/5
3,5 Üst%36 4/11%20 1/5
Gol yememe%45 5/11%40 2/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Grazer AK
Toplam (12)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,110,0
7,5 Üst%92 11/12%80 4/5
8,5 Üst%67 8/12%60 3/5
9,5 Üst%42 5/12%60 3/5
10,5 Üst%33 4/12%40 2/5
FC Red Bull Salzburg
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,59,6
7,5 Üst%82 9/11%80 4/5
8,5 Üst%73 8/11%80 4/5
9,5 Üst%64 7/11%60 3/5
10,5 Üst%55 6/11%40 2/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Grazer AK
Toplam (12)İç saha (5)
Maç başı kart4,35,2
2,5 Üst%75 9/12%100 5/5
3,5 Üst%58 7/12%60 3/5
4,5 Üst%33 4/12%60 3/5
5,5 Üst%25 3/12%40 2/5
FC Red Bull Salzburg
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart3,04,4
2,5 Üst%64 7/11%100 5/5
3,5 Üst%36 4/11%60 3/5
4,5 Üst%27 3/11%60 3/5
5,5 Üst%9 1/11%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Grazer AK
Toplam (12)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut10,19,4
6,5 Üst%92 11/12%100 5/5
7,5 Üst%83 10/12%100 5/5
8,5 Üst%67 8/12%60 3/5
9,5 Üst%33 4/12%20 1/5
FC Red Bull Salzburg
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut10,711,0
6,5 Üst%100 11/11%100 5/5
7,5 Üst%100 11/11%100 5/5
8,5 Üst%64 7/11%60 3/5
9,5 Üst%55 6/11%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Grazer AK
Toplam (12)İç saha (5)
Önde%33 4/12%20 1/5
Berabere%25 3/12%60 3/5
Geride%42 5/12%20 1/5
FC Red Bull Salzburg
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%45 5/11%20 1/5
Berabere%55 6/11%80 4/5
Geride%0 0/11%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Grazer AK (12 maç)

1/121/X11/21X/10X/X3X/202/102/X02/25

FC Red Bull Salzburg (11 maç)

1/151/X01/20X/13X/X3X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Grazer AK (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 1 3
31-45 1 7
46-60 1 5
61-75 1 3
76-90 0 4

FC Red Bull Salzburg (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 3 0
31-45 0 0
46-60 2 1
61-75 4 1
76-90 7 1

Kartlar

Grazer AK

Sarı 30 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,5)

FC Red Bull Salzburg

Sarı 11 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Grazer AK: iç saha, 5 maç · FC Red Bull Salzburg: dış saha, 5 maç

Grazer AKFC Red Bull Salzburg
%51,8Topa sahip olma%61,6
1,44Beklenen gol (xG)2,42
18,4Toplam şut17,2
5,4İsabetli şut7,8
12,4Ceza sahası içi şut10,4
5,2Korner5,8
398Pas558
%74Pas isabeti%86
2,8Kurtarış2,4
13,4Faul8,0
1,0Ofsayt2,2
2,6Sarı kart1,6
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,16Rakibin xG'si1,50
11,6Rakibin şutu14,4
4,0Rakibin isabetli şutu3,2
4,8Rakibin korneri3,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Avusturya · Bundesliga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Rapid Vienna 121101 399 +3033 GGGGG
2Red Bull Salzburg 11830 296 +2327 GBGGG
3Lask Linz 12813 3015 +1525 MGMGG
4Sturm Graz 11542 1913 +619 MGGBB
5TSV Hartberg 11524 2019 +117 BGMGG
6Ried 12444 2122 -116 GGBBM
7WSG Wattens 11335 1417 -312 MMGBM
8Austria Lustenau 12327 1530 -1511 MMMMG
9SCR Altach 11317 1117 -610 MGMGB
10Grazer AK 12246 929 -2010 BMBMM
11Austria Vienna 11218 1022 -127 BMMMM
12Wolfsberger AC 12138 826 -186 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Rapid Vienna 7700 293 +2621
2Red Bull Salzburg 6600 213 +1818
3Lask Linz 6402 137 +612
4Sturm Graz 5320 125 +711
5SCR Altach 6312 117 +410
6Ried 6312 1210 +210
7TSV Hartberg 6312 1112 -110
8Austria Lustenau 6312 711 -410
9Grazer AK 5131 47 -36
10Wolfsberger AC 6123 610 -45
11WSG Wattens 5032 59 -43
12Austria Vienna 5104 28 -63
#TakımOGBMAYAVP
1Lask Linz 6411 178 +913
2Rapid Vienna 5401 106 +412
3Red Bull Salzburg 5230 83 +59
4WSG Wattens 6303 98 +19
5Sturm Graz 6222 78 -18
6TSV Hartberg 5212 97 +27
7Ried 6132 912 -36
8Austria Vienna 6114 814 -64
9Grazer AK 7115 522 -174
10Austria Lustenau 6015 819 -111
11Wolfsberger AC 6015 216 -141
12SCR Altach 5005 010 -100

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,80X4,0621,47

Çifte şans

1X2,14121,14X21,09

Karşılıklı gol

Var1,54Yok2,07

1,5 Alt / Üst

Alt4,68Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt2,23Üst1,47

3,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,27

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.