Satun – Chiangma Utd
Satun – Chiangma Utd: 8 Kasım 14:00, Tayland · Thai League 2, 10. hafta. Bu sezon Satun evinde 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Chiangma Utd deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %35; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 7 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Satun | Chiangma Utd |
|---|---|---|
| Lig sırası | 5. · 15 puan | 10. · 12 puan |
| Form (son 5) | GBBGB | GMBBB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,20 – 0,80 | 0,75 – 1,25 |
| 2,5 Üst biten | %40 | %50 |
| Karşılıklı gol | %20 | %50 |
| Gol yemediği | %80 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Satun iç sahada (5 maç), Chiangma Utd deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Satun iç sahada (5 maç) · Chiangma Utd deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Satun iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Chiangmai United deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Satun, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez iki takım da gol attı (%20).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSatun
5. sıra · 15 puan · 9 maç · averaj +5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBGB
- 01.11 Satun 0–0 Nakhon Pathom B
- 24.10 Kasetsart FC 1–3 Satun G
- 18.10 Satun 0–0 Chanthaburi B
- 15.10 Uttaradit 1–1 Satun B
- 11.10 Satun 1–0 Khon Kaen United G
Chiangma Utd
10. sıra · 12 puan · 9 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBBB
- 01.11 Chiangma Utd 1–1 Uttaradit B
- 25.10 Chanthaburi 0–0 Chiangma Utd B
- 17.10 Chiangma Utd 1–1 Songkhla B
- 14.10 Nong Bua Pitchaya 3–1 Chiangma Utd M
- 10.10 Chiangma Utd 2–0 Kasetsart FC G
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Satun için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 5, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Chiangma Utd 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Satun iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 0,80 gol yedi; Chiangma Utd dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Satun %40, Chiangma Utd %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Satun %20, Chiangma Utd %50. İlk yarıyı önde kapatma: Satun 3/5, Chiangma Utd 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,42, 0 – 3,51, 2 – 4,79. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,76.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %35; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 7 gol yediler.
- Sıralama
- 5. (15 p) – 10. (12 p)
- Form (son 5)
- BGBBG – BBBMG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,42 – 3,51 – 4,79
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (16 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,25 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %80 4/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Geride | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %67 6/9 | %50 2/4 |
| Geride | %11 1/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Satun (9 maç)
Chiangma Utd (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Satun (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Chiangma Utd (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Satun
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Chiangma Utd
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Tayland · Thai League 2 puan durumu · Thai Division 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Khon Kaen United | 10 | +12 | 24 |
| 2 | Uttaradit | 10 | +9 | 19 |
| 3 | Nong Bua Pitchaya | 9 | +12 | 17 |
| 4 | Kanchanaburi | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Satun | 9 | +5 | 15 |
| 6 | Nakhon Ratchasima FC | 10 | +4 | 15 |
| 7 | Muangthong United | 10 | +1 | 14 |
| 8 | Phrae United | 10 | 0 | 14 |
| 9 | Chainat | 9 | -1 | 14 |
| 10 | Chiangmai United | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Esan Pattaya | 10 | -7 | 12 |
| 12 | Nakhon Pathom | 9 | -3 | 11 |
| 13 | Chanthaburi | 10 | -1 | 10 |
| 14 | Police Tero | 10 | -13 | 10 |
| 15 | Muang Loei United | 9 | -1 | 9 |
| 16 | Songkhla | 10 | -6 | 7 |
| 17 | Mahasarakham United | 9 | -8 | 7 |
| 18 | Kasetsart FC | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Khon Kaen United | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Nong Bua Pitchaya | 4 | +8 | 12 |
| 3 | Uttaradit | 6 | +7 | 12 |
| 4 | Chainat | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Kanchanaburi | 5 | +5 | 11 |
| 6 | Nakhon Ratchasima FC | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Muangthong United | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Muang Loei United | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Chiangmai United | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Nakhon Pathom | 4 | +2 | 8 |
| 11 | Satun | 5 | +2 | 8 |
| 12 | Chanthaburi | 6 | +1 | 8 |
| 13 | Police Tero | 5 | -6 | 7 |
| 14 | Mahasarakham United | 5 | 0 | 6 |
| 15 | Kasetsart FC | 4 | -2 | 4 |
| 16 | Phrae United | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Esan Pattaya | 5 | -7 | 4 |
| 18 | Songkhla | 3 | -2 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Phrae United | 6 | +3 | 10 |
| 2 | Khon Kaen United | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Esan Pattaya | 5 | 0 | 8 |
| 4 | Satun | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uttaradit | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Kanchanaburi | 5 | +1 | 6 |
| 7 | Nakhon Ratchasima FC | 5 | 0 | 6 |
| 8 | Nong Bua Pitchaya | 5 | +4 | 5 |
| 9 | Muangthong United | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Songkhla | 7 | -4 | 5 |
| 11 | Chiangmai United | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Nakhon Pathom | 5 | -5 | 3 |
| 13 | Chainat | 4 | -6 | 3 |
| 14 | Police Tero | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Chanthaburi | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Muang Loei United | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Kasetsart FC | 5 | -8 | 1 |
| 18 | Mahasarakham United | 4 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
