← Maçlar
Tayland · Thai League 2 · 6. hafta15 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

Uttaradit FC 1-1 Satun United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Uttaradit FC
1–1İY 0–1
Satun United FC
Maç sonu

Uttaradit FC 1–1 Satun United FC (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Uttaradit FC – Satun United FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Werick Caetano 51' (Uttaradit FC); P. Nisangram 45+2' (Satun United FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Uttaradit FC üstte · Satun United FC altta

01530İY607590 45+2' gol: P. Nisangram (Satun United FC)51' gol: Werick Caetano (Uttaradit FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45+2' gol: P. Nisangram (Satun United FC)
  • 51' gol: Werick Caetano (Uttaradit FC)

Maç olayları

  1. Uttaradit FCSatun United FC
  2. Gol Werick Caetano 1–151'
  3. 45+2'Gol P. Nisangram 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Uttaradit FC
Toplam (10)İç saha (6)
Galibiyet%50 5/10%50 3/6
Beraberlik%40 4/10%50 3/6
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/6
Satun United FC
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%44 4/9%50 2/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%22 2/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Uttaradit FC
Toplam (10)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,10 (21 gol)2,17 (13 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)1,00 (6 gol)
Satun United FC
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,78 (16 gol)2,50 (10 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Uttaradit FC
Toplam (10)İç saha (6)
KG Var%60 6/10%50 3/6
1,5 Üst%90 9/10%83 5/6
2,5 Üst%50 5/10%50 3/6
3,5 Üst%50 5/10%50 3/6
Gol yememe%40 4/10%50 3/6
Satun United FC
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%56 5/9%100 4/4
1,5 Üst%67 6/9%100 4/4
2,5 Üst%56 5/9%75 3/4
3,5 Üst%44 4/9%75 3/4
Gol yememe%44 4/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Uttaradit FC
Toplam (10)İç saha (6)
Önde%50 5/10%50 3/6
Berabere%20 2/10%17 1/6
Geride%30 3/10%33 2/6
Satun United FC
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%56 5/9%50 2/4
Berabere%22 2/9%0 0/4
Geride%22 2/9%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Uttaradit FC (10 maç)

1/151/X01/20X/10X/X2X/202/102/X22/21

Satun United FC (9 maç)

1/131/X11/21X/10X/X2X/202/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Uttaradit FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 4 2
31-45 4 1
46-60 5 2
61-75 2 3
76-90 2 1

Satun United FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 2
31-45 3 1
46-60 1 1
61-75 2 3
76-90 5 2

Kartlar

Uttaradit FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Satun United FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Uttaradit 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 11-7). Satun için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 12, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Uttaradit bu sezon 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,40 gol yedi; Satun bu sezon 5 maçta 2,40 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Uttaradit %60, Satun %60. İlk yarıyı önde kapatma: Uttaradit 3/5, Satun 3/5.

Sıralama
2. (11 p) – 5. (9 p)
Form (son 5)
GGBGB – GMGGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,71 – 3,12 – 3,69
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,12, 2 – 3,69. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,82.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 2 puan durumu · Thai Division 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Khon Kaen United 10802 219 +1224 GGGGG
2Uttaradit 10541 2112 +919 BMGBG
3Nong Bua Pitchaya 9522 2412 +1217 BGMGG
4Kanchanaburi 10451 1812 +617 GBGBG
5Satun 9432 1611 +515 GBBGB
6Nakhon Ratchasima FC 10433 1612 +415 GGGGM
7Muangthong United 10424 1110 +114 MBGGM
8Phrae United 10424 1111 014 GMBMG
9Chainat 9423 1516 -114 GMGMB
10Chiangmai United 9333 109 +112 GMBBB
11Esan Pattaya 10334 1017 -712 GMMBG
12Nakhon Pathom 9252 811 -311 GMGMB
13Chanthaburi 10244 89 -110 GBBMM
14Police Tero 10316 1124 -1310 MGMMM
15Muang Loei United 9234 1415 -19 BMBMM
16Songkhla 10145 1319 -67 MBBMM
17Mahasarakham United 9144 715 -87 MMBMG
18Kasetsart FC 9126 818 -105 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Khon Kaen United 5500 145 +915
2Nong Bua Pitchaya 4400 124 +812
3Uttaradit 6330 136 +712
4Chainat 5320 94 +511
5Kanchanaburi 5320 94 +511
6Nakhon Ratchasima FC 5302 117 +49
7Muangthong United 5302 85 +39
8Muang Loei United 5221 96 +38
9Chiangmai United 5221 74 +38
10Nakhon Pathom 4220 86 +28
11Satun 5221 64 +28
12Chanthaburi 6222 54 +18
13Police Tero 5212 713 -67
14Mahasarakham United 5131 55 06
15Kasetsart FC 4112 46 -24
16Phrae United 4112 25 -34
17Esan Pattaya 5113 512 -74
18Songkhla 3021 35 -22
#TakımOGBMAYAVP
1Phrae United 6312 96 +310
2Khon Kaen United 5302 74 +39
3Esan Pattaya 5221 55 08
4Satun 4211 107 +37
5Uttaradit 4211 86 +27
6Kanchanaburi 5131 98 +16
7Nakhon Ratchasima FC 5131 55 06
8Nong Bua Pitchaya 5122 128 +45
9Muangthong United 5122 35 -25
10Songkhla 7124 1014 -45
11Chiangmai United 4112 35 -24
12Nakhon Pathom 5032 05 -53
13Chainat 4103 612 -63
14Police Tero 5104 411 -73
15Chanthaburi 4022 35 -22
16Muang Loei United 4013 59 -41
17Kasetsart FC 5014 412 -81
18Mahasarakham United 4013 210 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,71X3,1223,69

Çifte şans

1X1,12121,18X21,64

Karşılıklı gol

Var1,59Yok1,82

2,5 Alt / Üst

Alt1,71Üst1,69

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Thai League 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.