Kasetsart FC 1-3 Satun United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kasetsart FC 1–3 Satun United FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.
Maç özeti
Kasetsart FC – Satun United FC maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: A. Inia 58' (Kasetsart FC); A. Inia (kendi kalesine) 11', S. Caio 30', A. Mamood 87' (Satun United FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Kasetsart FC üstte · Satun United FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' kendi kalesine gol: A. Inia (Satun United FC)
- 30' gol: S. Caio (Satun United FC)
- 58' gol: A. Inia (Kasetsart FC)
- 87' gol: A. Mamood (Satun United FC)
Maç olayları
- Kasetsart FCSatun United FC
- 87'Gol A. Mamood 1–3
- Gol A. Inia 1–258'
- 30'Gol S. Caio 0–2
- 11'Kendi kalesine gol A. Inia 0–1Kendi kalesine
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %67 6/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (8 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (18 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (16 gol) | 2,50 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Geride | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Geride | %22 2/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kasetsart FC (9 maç)
Satun United FC (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kasetsart FC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 0 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Satun United FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Kasetsart FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Satun United FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Kasetsart FC 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-11). Satun için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 8, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Gol istatistikleri
Kasetsart FC bu sezon 7 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,00 gol yedi; Satun bu sezon 7 maçta 1,86 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kasetsart FC %29, Satun %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kasetsart FC %29, Satun %57. İlk yarıyı önde kapatma: Kasetsart FC 1/7, Satun 4/7.
- Sıralama
- 18. (4 p) – 5. (11 p)
- Form (son 5)
- MMGMB – BBGMG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %57
- iddaa MS 1-0-2
- 2,56 – 3,10 – 2,11
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,56, 0 – 3,10, 2 – 2,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 2 puan durumu · Thai Division 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Khon Kaen United | 10 | +12 | 24 |
| 2 | Uttaradit | 10 | +9 | 19 |
| 3 | Nong Bua Pitchaya | 9 | +12 | 17 |
| 4 | Kanchanaburi | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Satun | 9 | +5 | 15 |
| 6 | Nakhon Ratchasima FC | 10 | +4 | 15 |
| 7 | Muangthong United | 10 | +1 | 14 |
| 8 | Phrae United | 10 | 0 | 14 |
| 9 | Chainat | 9 | -1 | 14 |
| 10 | Chiangmai United | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Esan Pattaya | 10 | -7 | 12 |
| 12 | Nakhon Pathom | 9 | -3 | 11 |
| 13 | Chanthaburi | 10 | -1 | 10 |
| 14 | Police Tero | 10 | -13 | 10 |
| 15 | Muang Loei United | 9 | -1 | 9 |
| 16 | Songkhla | 10 | -6 | 7 |
| 17 | Mahasarakham United | 9 | -8 | 7 |
| 18 | Kasetsart FC | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Khon Kaen United | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Nong Bua Pitchaya | 4 | +8 | 12 |
| 3 | Uttaradit | 6 | +7 | 12 |
| 4 | Chainat | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Kanchanaburi | 5 | +5 | 11 |
| 6 | Nakhon Ratchasima FC | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Muangthong United | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Muang Loei United | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Chiangmai United | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Nakhon Pathom | 4 | +2 | 8 |
| 11 | Satun | 5 | +2 | 8 |
| 12 | Chanthaburi | 6 | +1 | 8 |
| 13 | Police Tero | 5 | -6 | 7 |
| 14 | Mahasarakham United | 5 | 0 | 6 |
| 15 | Kasetsart FC | 4 | -2 | 4 |
| 16 | Phrae United | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Esan Pattaya | 5 | -7 | 4 |
| 18 | Songkhla | 3 | -2 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Phrae United | 6 | +3 | 10 |
| 2 | Khon Kaen United | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Esan Pattaya | 5 | 0 | 8 |
| 4 | Satun | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uttaradit | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Kanchanaburi | 5 | +1 | 6 |
| 7 | Nakhon Ratchasima FC | 5 | 0 | 6 |
| 8 | Nong Bua Pitchaya | 5 | +4 | 5 |
| 9 | Muangthong United | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Songkhla | 7 | -4 | 5 |
| 11 | Chiangmai United | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Nakhon Pathom | 5 | -5 | 3 |
| 13 | Chainat | 4 | -6 | 3 |
| 14 | Police Tero | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Chanthaburi | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Muang Loei United | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Kasetsart FC | 5 | -8 | 1 |
| 18 | Mahasarakham United | 4 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Thai League 2'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
