← Maçlar
Tayland · Thai League 2 · 9. hafta1 Kasım 2026 · 15:00 TSİ

Chiangma Utd 1-1 Uttaradit FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Chiangma Utd
1–1İY 1–1
Uttaradit FC
Maç sonu

Chiangma Utd 1–1 Uttaradit FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Chiangma Utd – Uttaradit FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Y. Chaowana 6' (Chiangma Utd); Luan Santos 41' (Uttaradit FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Chiangma Utd üstte · Uttaradit FC altta

01530İY607590 6' gol: Y. Chaowana (Chiangma Utd)41' gol: Luan Santos (Uttaradit FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 6' gol: Y. Chaowana (Chiangma Utd)
  • 41' gol: Luan Santos (Uttaradit FC)

Maç olayları

  1. Chiangma UtdUttaradit FC
  2. 41'Gol Luan Santos 1–1
  3. Gol Y. Chaowana 1–06'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chiangma Utd
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%33 3/9%40 2/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%33 3/9%20 1/5
Uttaradit FC
Toplam (10)Dış saha (4)
Galibiyet%50 5/10%50 2/4
Beraberlik%40 4/10%25 1/4
Mağlubiyet%10 1/10%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chiangma Utd
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)0,80 (4 gol)
Uttaradit FC
Toplam (10)Dış saha (4)
Attığı gol / maç2,10 (21 gol)2,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)1,50 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chiangma Utd
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%67 6/9%80 4/5
2,5 Üst%33 3/9%20 1/5
3,5 Üst%22 2/9%20 1/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5
Uttaradit FC
Toplam (10)Dış saha (4)
KG Var%60 6/10%75 3/4
1,5 Üst%90 9/10%100 4/4
2,5 Üst%50 5/10%50 2/4
3,5 Üst%50 5/10%50 2/4
Gol yememe%40 4/10%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chiangma Utd
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%22 2/9%20 1/5
Berabere%67 6/9%80 4/5
Geride%11 1/9%0 0/5
Uttaradit FC
Toplam (10)Dış saha (4)
Önde%50 5/10%50 2/4
Berabere%20 2/10%25 1/4
Geride%30 3/10%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chiangma Utd (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X3X/222/102/X02/21

Uttaradit FC (10 maç)

1/151/X01/20X/10X/X2X/202/102/X22/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chiangma Utd (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 0 0
31-45 3 3
46-60 1 1
61-75 2 3
76-90 1 1

Uttaradit FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 4 2
31-45 4 1
46-60 5 2
61-75 2 3
76-90 2 1

Kartlar

Chiangma Utd

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Uttaradit FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Chiangma Utd son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Uttaradit 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-9).

Gol istatistikleri

Chiangma Utd iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Uttaradit bu sezon 8 maçta 2,00 attı, 1,38 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chiangma Utd %50, Uttaradit %62. İlk yarıyı önde kapatma: Chiangma Utd 1/4, Uttaradit 4/8.

Sıralama
9. (11 p) – 3. (15 p)
Form (son 5)
BBMGM – GMBGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %62
iddaa MS 1-0-2
2,58 – 2,96 – 2,17
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,58, 0 – 2,96, 2 – 2,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %56; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 2 puan durumu · Thai Division 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Khon Kaen United 10802 219 +1224 GGGGG
2Uttaradit 10541 2112 +919 BMGBG
3Nong Bua Pitchaya 9522 2412 +1217 BGMGG
4Kanchanaburi 10451 1812 +617 GBGBG
5Satun 9432 1611 +515 GBBGB
6Nakhon Ratchasima FC 10433 1612 +415 GGGGM
7Muangthong United 10424 1110 +114 MBGGM
8Phrae United 10424 1111 014 GMBMG
9Chainat 9423 1516 -114 GMGMB
10Chiangmai United 9333 109 +112 GMBBB
11Esan Pattaya 10334 1017 -712 GMMBG
12Nakhon Pathom 9252 811 -311 GMGMB
13Chanthaburi 10244 89 -110 GBBMM
14Police Tero 10316 1124 -1310 MGMMM
15Muang Loei United 9234 1415 -19 BMBMM
16Songkhla 10145 1319 -67 MBBMM
17Mahasarakham United 9144 715 -87 MMBMG
18Kasetsart FC 9126 818 -105 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Khon Kaen United 5500 145 +915
2Nong Bua Pitchaya 4400 124 +812
3Uttaradit 6330 136 +712
4Chainat 5320 94 +511
5Kanchanaburi 5320 94 +511
6Nakhon Ratchasima FC 5302 117 +49
7Muangthong United 5302 85 +39
8Muang Loei United 5221 96 +38
9Chiangmai United 5221 74 +38
10Nakhon Pathom 4220 86 +28
11Satun 5221 64 +28
12Chanthaburi 6222 54 +18
13Police Tero 5212 713 -67
14Mahasarakham United 5131 55 06
15Kasetsart FC 4112 46 -24
16Phrae United 4112 25 -34
17Esan Pattaya 5113 512 -74
18Songkhla 3021 35 -22
#TakımOGBMAYAVP
1Phrae United 6312 96 +310
2Khon Kaen United 5302 74 +39
3Esan Pattaya 5221 55 08
4Satun 4211 107 +37
5Uttaradit 4211 86 +27
6Kanchanaburi 5131 98 +16
7Nakhon Ratchasima FC 5131 55 06
8Nong Bua Pitchaya 5122 128 +45
9Muangthong United 5122 35 -25
10Songkhla 7124 1014 -45
11Chiangmai United 4112 35 -24
12Nakhon Pathom 5032 05 -53
13Chainat 4103 612 -63
14Police Tero 5104 411 -73
15Chanthaburi 4022 35 -22
16Muang Loei United 4013 59 -41
17Kasetsart FC 5014 412 -81
18Mahasarakham United 4013 210 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,58X2,9622,17

Çifte şans

1X1,36121,19X21,25

Karşılıklı gol

Var1,47Yok1,99

2,5 Alt / Üst

Alt1,78Üst1,61

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Thai League 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.