Konyaspor 0-4 Galatasaray: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Konyaspor 0–4 Galatasaray (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 7–14, isabetli şut 1–8, topa sahip olma %47–%53, korner 3–8.
Maç özeti
Konyaspor – Galatasaray maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: V. Osimhen 12', Y. Akgün 28', A. Batrakov 49', R. Leao 55' (pen.) (Galatasaray). xG: Konyaspor 1,2 – 2,5 Galatasaray.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Cihan Aydın · bu sezon 5 maç, maç başı 4,00 sarı Konyaspor ile bu maçtan önce 6 maç (2 G, 1 B, 3 M), Galatasaray ile bu maçtan önce 13 maç (9 G, 3 B, 1 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Konyaspor: İlhan Palut · Galatasaray: Okan Buruk
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Konyaspor üstte · Galatasaray altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' gol: V. Osimhen (Galatasaray)
- 28' gol: Y. Akgün (Galatasaray)
- 31' sarı kart: Gabriel Sara (Galatasaray)
- 40' oyuncu değişikliği: B. Güngördü ↔ D. Ertaş (Konyaspor)
- 46' oyuncu değişikliği: R. Toth ↔ E. Bardhi (Konyaspor)
- 46' oyuncu değişikliği: J. Muleka ↔ Mostafa Mohamed (Konyaspor)
- 49' gol: A. Batrakov (Galatasaray)
- 45+6' sarı kart: D. Türüç (Konyaspor)
- 55' gol: R. Leao (Galatasaray)
- 56' oyuncu değişikliği: Y. Andzouana ↔ U. Yazğılı (Konyaspor)
- 61' oyuncu değişikliği: Y. Akgün ↔ L. Sane (Galatasaray)
- 61' oyuncu değişikliği: A. Batrakov ↔ I. Gundogan (Galatasaray)
- 61' oyuncu değişikliği: V. Osimhen ↔ D. Gul (Galatasaray)
- 61' oyuncu değişikliği: L. Torreira ↔ L. Ugochukwu (Galatasaray)
- 61' oyuncu değişikliği: Gabriel Sara ↔ R. Nhaga (Galatasaray)
- 69' oyuncu değişikliği: D. Sanchez ↔ E. Bitshiabu (Galatasaray)
- 71' oyuncu değişikliği: J. Dompe ↔ E. Colley (Konyaspor)
- 82' oyuncu değişikliği: M. İbrahimoğlu ↔ E. Destan (Konyaspor)
- 90' sarı kart: M. Jevtovic (Konyaspor)
Maç olayları
- KonyasporGalatasaray
- M. JevtovicSarı kart90'
- M. İbrahimoğlu ↔ E. DestanOyuncu değişikliği82'
- J. Dompe ↔ E. ColleyOyuncu değişikliği71'
- 69'D. Sanchez ↔ E. BitshiabuOyuncu değişikliği
- 61'Y. Akgün ↔ L. SaneOyuncu değişikliği
- 61'A. Batrakov ↔ I. GundoganOyuncu değişikliği
- 61'V. Osimhen ↔ D. GulOyuncu değişikliği
- 61'L. Torreira ↔ L. UgochukwuOyuncu değişikliği
- 61'Gabriel Sara ↔ R. NhagaOyuncu değişikliği
- Y. Andzouana ↔ U. YazğılıOyuncu değişikliği56'
- 55'Penaltı golü R. Leao 0–4Penaltı
- 49'Gol A. Batrakov 0–3Asist: Gabriel Sara
- R. Toth ↔ E. BardhiOyuncu değişikliği46'
- J. Muleka ↔ Mostafa MohamedOyuncu değişikliği46'
- D. TürüçSarı kart45+6'
- B. Güngördü ↔ D. ErtaşOyuncu değişikliği40'
- 31'Gabriel SaraSarı kart
- 28'Gol Y. Akgün 0–2Asist: A. Batrakov
- 12'Gol V. Osimhen 0–1Asist: Gabriel Sara
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %64 7/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %82 9/11 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,55 (6 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,96 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (14 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,23 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,45 (27 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,94 yüksek | 2,40 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %18 2/11ligde 17.–18. · lig ortalamasından 28 puan düşük | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %27 3/11ligde 18. · lig ortalamasından 32 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 5.–6. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %82 9/11ligde 1.–3. · lig ortalamasından 23 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %60 3/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %55 6/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,8 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Geride | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %55 6/11 | %60 3/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Geride | %9 1/11 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Konyaspor (11 maç)
Galatasaray (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Konyaspor (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Galatasaray (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Konyaspor
Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Galatasaray
Sarı 16 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Konyaspor: iç saha, 6 maç · Galatasaray: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Konyaspor – Galatasaray ilk 11'ler
Konyaspor · 4-2-3-1
- 13B. GüngördüK40' oyundan çıktı 40. dk
- 17Yhoan AndzouanaD56' oyundan çıktı 56. dk
- 22R. BaniyaD
- 15Chidozie AwaziemD
- 26Arthur MasuakuD
- 8Marko JevtovićO90' sarı kart 90. dk
- 77M. İbrahimoğluO82' oyundan çıktı 82. dk
- 9D. TürüçO45+6' sarı kart 45+6. dk
- 66Rajmund TóthO46' oyundan çıktı 46. dk
- 91Jean-Luc DompéO71' oyundan çıktı 71. dk
- 11Jackson MulekaF46' oyundan çıktı 46. dk
- 1D. ErtaşK40' oyuna girdi 40. dk
- 10Enis BardhiO46' oyuna girdi 46. dk
- 42Mostafa MohamedF46' oyuna girdi 46. dk
- 5U. YazğılıD56' oyuna girdi 56. dk
- 2A. OğuzD
- 3A. BoşlukD
- 7Diogo GonçalvesO
- 45E. BarsF
- 19Ebrima ColleyF71' oyuna girdi 71. dk
- 94E. DestanF82' oyuna girdi 82. dk
Galatasaray · 4-2-3-1
- 1U. ÇakırK
- 7Roland SallaiD
- 6Davinson SánchezD69' oyundan çıktı 69. dk
- 90Wilfried SingoD
- 17E. ElmalıD
- 34Lucas TorreiraO61' oyundan çıktı 61. dk
- 8Gabriel SaraO12' asist 12. dk31' sarı kart 31. dk49' asist 49. dk+1
- 11Y. AkgünO28' gol 28. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 83Aleksey BatrakovO28' asist 28. dk49' gol 49. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 27Rafael LeãoO55' gol 55. dk
- 45Victor OsimhenF12' gol 12. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 74Renato NhagaO61' oyuna girdi 61. dk
- 20İlkay GündoğanO61' oyuna girdi 61. dk
- 18Lesley UgochukwuO61' oyuna girdi 61. dk
- 10Leroy SanéF61' oyuna girdi 61. dk
- 21Deniz GülF61' oyuna girdi 61. dk
- 19G. GüvençK
- 3El Chadaille BitshiabuD69' oyuna girdi 69. dk
- 4Ismail JakobsD
- 53B. YılmazF
- 99Mario LeminaO
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Konyaspor istatistikleri → · Galatasaray istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · Süper Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Konyaspor için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 3, yenilen 1. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Galatasaray için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 11, yenilen 8. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 24 kez karşılaştı: Konyaspor 4, Galatasaray 15 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Şubat 2026, Konyaspor 2-0 Galatasaray.
- Sıralama
- 14. (8 p) – 1. (22 p)
- Form (son 5)
- GMBBG – GGGMG
- H2H (G-B-M)
- 4-5-15 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %25
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 4,68 – 4,08 – 1,46
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Konyaspor iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,60 gol yedi; Galatasaray dış saha 4 maçta 2,00 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Konyaspor %20, Galatasaray %25. İlk yarıyı önde kapatma: Konyaspor 3/5, Galatasaray 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Konyaspor 3,4, Galatasaray 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Konyaspor 1,4, Galatasaray 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,68, 0 – 4,08, 2 – 1,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,19, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 2,04.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %22; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 00:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | +12 | 28 |
| 2 | Amedspor | 11 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | +16 | 22 |
| 4 | Kasımpaşa | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum FK | 10 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | +3 | 15 |
| 11 | Erzurumspor | 10 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | -27 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amedspor | 6 | +15 | 18 |
| 2 | Galatasaray | 6 | +6 | 16 |
| 3 | Trabzonspor | 5 | +14 | 15 |
| 4 | Beşiktaş | 5 | +11 | 15 |
| 5 | Başakşehir | 6 | +9 | 13 |
| 6 | Kocaelispor | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +11 | 9 |
| 8 | Erzurumspor | 5 | -2 | 9 |
| 9 | Gençlerbirliği | 6 | +4 | 8 |
| 10 | Kasımpaşa | 5 | +3 | 7 |
| 11 | Konyaspor | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Çorum FK | 4 | +2 | 6 |
| 13 | Alanyaspor | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Göztepe | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Eyüpspor | 6 | -9 | 3 |
| 17 | Gaziantep FK | 6 | -8 | 2 |
| 18 | Rizespor | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasımpaşa | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Galatasaray | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Göztepe | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Rizespor | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Çorum FK | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Kocaelispor | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Trabzonspor | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Alanyaspor | 6 | -7 | 7 |
| 10 | Gaziantep FK | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Amedspor | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Erzurumspor | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Beşiktaş | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Başakşehir | 5 | -7 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 5 | -6 | 3 |
| 16 | Gençlerbirliği | 4 | -10 | 3 |
| 17 | Konyaspor | 5 | -5 | 1 |
| 18 | Eyüpspor | 5 | -18 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
