Lübnan · Premier Lig · 6. hafta

Safa 4-0 Tripoli SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 4–0 MS İY 2–0

Safa 4–0 Tripoli SC (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Safa – Tripoli SC maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: A. Diaw 12', T. Camara 23', E. Osaghae 55', M. Kdouh 90+1' (Safa).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Safa üstte · Tripoli SC altta

01530İY607590 12' gol: A. Diaw (Safa)23' gol: T. Camara (Safa)55' gol: E. Osaghae (Safa)90+1' gol: M. Kdouh (Safa)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' gol: A. Diaw (Safa)
  • 23' gol: T. Camara (Safa)
  • 55' gol: E. Osaghae (Safa)
  • 90+1' gol: M. Kdouh (Safa)

Maç olayları

  1. SafaTripoli SC
  2. Gol M. Kdouh 4–0Asist: K. Slim90+1'
  3. Gol E. Osaghae 3–0Asist: M. Koita55'
  4. Gol T. Camara 2–023'
  5. Gol A. Diaw 1–0Asist: K. Hayek12'
Maç özeti

Ev sahibi

Safa

3. sıra · 9 puan

GGGGG

Deplasman

Tripoli SC

5. sıra · 7 puan

BGGMM

İki takımın son 5 maçı

2,60 Gol atma maç başı 1,60
0,40 Gol yeme maç başı 1,00
%60 Gol yememe maçların %40
%40 KG Var maçların %60
%80 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 14 maç (2016'dan beri)

5 Safa4 berabere5 Tripoli SC

  • Tripoli SC deplasmanda 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Tripoli SC, deplasman maçlarında 3 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%100).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Safa
Toplam (5)İç saha (2)
Galibiyet%100 5/5%100 2/2
Beraberlik%0 0/5%0 0/2
Mağlubiyet%0 0/5%0 0/2
Tripoli SC
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%33 2/6%33 1/3
Beraberlik%17 1/6%0 0/3
Mağlubiyet%50 3/6%67 2/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Safa
Toplam (5)İç saha (2)
Attığı gol / maç2,60 (13 gol)3,00 (6 gol)
Yediği gol / maç0,40 (2 gol)0,50 (1 gol)
Tripoli SC
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,33 (8 gol)1,33 (4 gol)
Yediği gol / maç1,50 (9 gol)2,00 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Safa
Toplam (5)İç saha (2)
KG Var%40 2/5%50 1/2
1,5 Üst%100 5/5%100 2/2
2,5 Üst%80 4/5%100 2/2
3,5 Üst%20 1/5%50 1/2
Gol yememe%60 3/5%50 1/2
Tripoli SC
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%50 3/6%33 1/3
1,5 Üst%100 6/6%100 3/3
2,5 Üst%67 4/6%100 3/3
3,5 Üst%17 1/6%33 1/3
Gol yememe%33 2/6%33 1/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Safa
Toplam (5)İç saha (2)
Önde%60 3/5%100 2/2
Berabere%20 1/5%0 0/2
Geride%20 1/5%0 0/2
Tripoli SC
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%17 1/6%33 1/3
Berabere%33 2/6%0 0/3
Geride%50 3/6%67 2/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Safa (5 maç)

1/131/X01/20X/11X/X0X/202/112/X02/20

Tripoli SC (6 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/202/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Safa (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 3 0
61-75 3 0
76-90 1 1

Tripoli SC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 3
31-45 2 0
46-60 2 1
61-75 2 0
76-90 1 3

Kartlar

Safa

Sarı 0 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Tripoli SC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 17:30 TSİ itibarıyla · ligde 30 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Safa

3. sıra · 9 puan · 3 maç · averaj +5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG

  1. 30.10 Tadamon Sour 0–2 Safa G
  2. 24.10 Al Akhaa Al Ahli 1–2 Safa G
  3. 12.10 Shabab Al Sahel 0–3 Safa G
  4. 08.10 Safa 2–1 Reyady Abaseya G
  5. 03.07 Safa 4–0 Al Mabarrah G
Deplasman

Tripoli SC

5. sıra · 7 puan · 4 maç · averaj +4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGMM

  1. 31.10 Al Hikma 2–1 Tripoli SC M
  2. 23.10 Tripoli SC 1–2 Tadamon Sour M
  3. 18.10 Al Mabarrah 0–3 Tripoli SC G
  4. 13.10 Tripoli SC 2–0 Al Akhaa Al Ahli G
  5. 09.10 Tripoli SC 1–1 Al Ahed B

Puan durumu 28.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 17:30: Premier Lig (Lebanon) 6. haftasında ev sahibi Safa, konuk ekip Tripoli SC. Puan tablosunda ev sahibi 3. sırada (9 puan), konuk ekip 5. sırada (7 puan).

Form (son 5 maç)

Safa için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 13, yenilen 2. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Tripoli SC son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi.

Sıralama
3. (9 p) – 5. (7 p)
Form (son 5)
GGGGG – MMGGB
H2H (G-B-M)
5-4-5 (14 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,53 – 3,28 – 4,21
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Safa 5 – Tripoli SC 5; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ekim 2023, Tripoli SC 2-4 Safa.

Gol istatistikleri

Safa bu sezon 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 0,50 gol yedi; Tripoli SC bu sezon 5 maçta 1,60 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Safa %75, Tripoli SC %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Safa %50, Tripoli SC %60. İlk yarıyı önde kapatma: Safa 2/4, Tripoli SC 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,28, 2 – 4,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,70. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,67.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Lübnan · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Jwaaya FC 4400 101 +912 GGGG
2Tadamon Sour 4310 105 +510 GBGG
3Safa 3300 72 +59 GGG
4Al Ahed 4220 42 +28 BGBG
5Tripoli SC 4211 73 +47 BGGM
6Al Nejmeh 2110 53 +24 GB
7Al Ansar 1100 21 +13 G
8Al Mabarrah 4103 17 -63 MMMG
9Al Hikma 4013 27 -51 MMBM
10Reyady Abaseya 3003 25 -30 MMM
11Shabab Al Sahel 3003 06 -60 MMM
12Al Akhaa Al Ahli 4004 210 -80 MMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Jwaaya FC 3300 80 +89
2Al Ahed 2200 20 +26
3Tripoli SC 3111 43 +14
4Tadamon Sour 1100 41 +33
5Al Ansar 1100 21 +13
6Safa 1100 21 +13
7Al Nejmeh 1010 33 01
8Al Hikma 2011 12 -11
9Reyady Abaseya 1001 12 -10
10Al Akhaa Al Ahli 2002 14 -30
11Al Mabarrah 1001 03 -30
12Shabab Al Sahel 2002 04 -40
#TakımOGBMAYAVP
1Tadamon Sour 3210 64 +27
2Safa 2200 51 +46
3Tripoli SC 1100 30 +33
4Al Nejmeh 1100 20 +23
5Jwaaya FC 1100 21 +13
6Al Mabarrah 3102 14 -33
7Al Ahed 2020 22 02
8Al Ansar 0000 00 00
9Reyady Abaseya 2002 13 -20
10Shabab Al Sahel 1001 02 -20
11Al Hikma 2002 15 -40
12Al Akhaa Al Ahli 2002 16 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:15 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Safa1,53
X · Beraberlik3,28
2 · Tripoli SC4,21

2,5 Alt / Üst

Alt1,65
Üst1,70

Karşılıklı gol

Var1,67
Yok1,67
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,130 ve 21,76

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,5403,2221,83

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,07Üst1,41

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,72Üst1,64

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar