Lübnan · Premier Lig · 6. hafta

Shabab Al Ghazieh 0-1 Shabab Al Sahel: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–1 MS İY 0–0

Shabab Al Ghazieh 0–1 Shabab Al Sahel (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Shabab Al Ghazieh – Shabab Al Sahel maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Saad 89' (Shabab Al Sahel).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Shabab Al Ghazieh üstte · Shabab Al Sahel altta

01530İY607590 89' gol: M. Saad (Shabab Al Sahel)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 89' gol: M. Saad (Shabab Al Sahel)

Maç olayları

  1. Shabab Al GhaziehShabab Al Sahel
  2. 89'Gol M. Saad 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Shabab Al Ghazieh

MMMMM

Deplasman

Shabab Al Sahel

BMMMB

İki takımın son 5 maçı

0,40 Gol atma maç başı 0,00
2,60 Gol yeme maç başı 1,20
%0 Gol yememe maçların %40
%40 KG Var maçların %0
%80 2.5 Üst maçların %20

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 14 maç (2018'den beri)

1 Shabab Al Ghazieh3 berabere10 Shabab Al Sahel

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Shabab Al Ghazieh
Toplam (1)İç saha (1)
Galibiyet%0 0/1%0 0/1
Beraberlik%0 0/1%0 0/1
Mağlubiyet%100 1/1%100 1/1
Shabab Al Sahel
Toplam (5)Dış saha (2)
Galibiyet%20 1/5%50 1/2
Beraberlik%20 1/5%0 0/2
Mağlubiyet%60 3/5%50 1/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Shabab Al Ghazieh
Toplam (1)İç saha (1)
Attığı gol / maç0,00 (0 gol)0,00 (0 gol)
Yediği gol / maç1,00 (1 gol)1,00 (1 gol)
Shabab Al Sahel
Toplam (5)Dış saha (2)
Attığı gol / maç0,20 (1 gol)0,50 (1 gol)
Yediği gol / maç1,20 (6 gol)1,00 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Shabab Al Ghazieh
Toplam (1)İç saha (1)
KG Var%0 0/1%0 0/1
1,5 Üst%0 0/1%0 0/1
2,5 Üst%0 0/1%0 0/1
3,5 Üst%0 0/1%0 0/1
Gol yememe%0 0/1%0 0/1
Shabab Al Sahel
Toplam (5)Dış saha (2)
KG Var%0 0/5%0 0/2
1,5 Üst%40 2/5%50 1/2
2,5 Üst%20 1/5%0 0/2
3,5 Üst%0 0/5%0 0/2
Gol yememe%40 2/5%50 1/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Shabab Al Ghazieh
Toplam (1)İç saha (1)
Önde%0 0/1%0 0/1
Berabere%100 1/1%100 1/1
Geride%0 0/1%0 0/1
Shabab Al Sahel
Toplam (5)Dış saha (2)
Önde%0 0/5%0 0/2
Berabere%60 3/5%50 1/2
Geride%40 2/5%50 1/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Shabab Al Ghazieh (1 maç)

1/101/X01/20X/10X/X0X/212/102/X02/20

Shabab Al Sahel (5 maç)

1/101/X01/20X/11X/X1X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Shabab Al Ghazieh (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 0 0
46-60 0 0
61-75 0 0
76-90 0 1

Shabab Al Sahel (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 0 0
46-60 0 1
61-75 0 0
76-90 1 1

Kartlar

Shabab Al Ghazieh

Sarı 0 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 0,0)

Shabab Al Sahel

Sarı 0 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 17:30 TSİ itibarıyla · ligde 30 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Shabab Al Ghazieh

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM

  1. 21.11 Jwaaya FC 3–0 Shabab Al Ghazieh M
  2. 05.07 Shabab Al Ghazieh 1–4 Reyady Abaseya M
  3. 30.06 Shabab Al Ghazieh 0–3 Shabab Al Sahel M
  4. 26.06 Bourj 1–0 Shabab Al Ghazieh M
  5. 19.06 Shabab Al Ghazieh 1–2 Bekaa M
Deplasman

Shabab Al Sahel

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMB

  1. 30.10 Shabab Al Sahel 0–0 Al Ahed B
  2. 24.10 Jwaaya FC 2–0 Shabab Al Sahel M
  3. 12.10 Shabab Al Sahel 0–3 Safa M
  4. 08.10 Shabab Al Sahel 0–1 Tadamon Sour M
  5. 02.07 Jwaaya FC 0–0 Shabab Al Sahel B

Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Premier Lig (Lebanon) 6. hafta programında Shabab Al Ghazieh – Shabab Al Sahel maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 15:15 oynanacak.

Form (son 5 maç)

Shabab Al Ghazieh son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 2 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Shabab Al Sahel 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 0-6). Öne çıkan: 5 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Form (son 5)
MMMMM – BMMMB
H2H (G-B-M)
1-3-10 (14 maç)
iddaa MS 1-0-2
3,25 – 2,93 – 1,83
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, iddaa oranları

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Shabab Al Ghazieh 1 – Shabab Al Sahel 10; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Haziran 2025, Shabab Al Ghazieh 0-3 Shabab Al Sahel.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,25, 0 – 2,93, 2 – 1,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,85. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,67.

Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Shabab Al Ghazieh3,25
X · Beraberlik2,93
2 · Shabab Al Sahel1,83

2,5 Alt / Üst

Alt1,53
Üst1,85

Karşılıklı gol

Var1,67
Yok1,67
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,501 ve 21,180 ve 21,14

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,5203,3523,37

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,47Üst1,93

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,26Üst1,32

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,61

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar