← Maçlar
Lübnan · Premier Lig · 4. hafta24 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Al Akhaa Al Ahli 1-2 Safa SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Al Akhaa Al Ahli
1–2İY 1–0
Safa SC
Maç sonu

Al Akhaa Al Ahli 1–2 Safa SC (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Al Akhaa Al Ahli – Safa SC maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Awad 13' (Al Akhaa Al Ahli); M. Kadouh 53', 75' (Safa SC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Al Akhaa Al Ahli üstte · Safa SC altta

01530İY607590 13' gol: A. Awad (Al Akhaa Al Ahli)53' gol: M. Kadouh (Safa SC)75' gol: M. Kadouh (Safa SC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol: A. Awad (Al Akhaa Al Ahli)
  • 53' gol: M. Kadouh (Safa SC)
  • 75' gol: M. Kadouh (Safa SC)

Maç olayları

  1. Al Akhaa Al AhliSafa SC
  2. 75'Gol M. Kadouh 1–2
  3. 53'Gol M. Kadouh 1–1Asist: E. Osaghae
  4. Gol A. Awad 1–0Asist: B. Sarr13'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al Akhaa Al Ahli
Toplam (6)İç saha (4)
Galibiyet%17 1/6%25 1/4
Beraberlik%17 1/6%25 1/4
Mağlubiyet%67 4/6%50 2/4
Safa SC
Toplam (5)Dış saha (3)
Galibiyet%100 5/5%100 3/3
Beraberlik%0 0/5%0 0/3
Mağlubiyet%0 0/5%0 0/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al Akhaa Al Ahli
Toplam (6)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,67 (4 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,83 (11 gol)1,25 (5 gol)
Safa SC
Toplam (5)Dış saha (3)
Attığı gol / maç2,60 (13 gol)2,33 (7 gol)
Yediği gol / maç0,40 (2 gol)0,33 (1 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al Akhaa Al Ahli
Toplam (6)İç saha (4)
KG Var%50 3/6%50 2/4
1,5 Üst%83 5/6%75 3/4
2,5 Üst%33 2/6%25 1/4
3,5 Üst%17 1/6%0 0/4
Gol yememe%17 1/6%25 1/4
Safa SC
Toplam (5)Dış saha (3)
KG Var%40 2/5%33 1/3
1,5 Üst%100 5/5%100 3/3
2,5 Üst%80 4/5%67 2/3
3,5 Üst%20 1/5%0 0/3
Gol yememe%60 3/5%67 2/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al Akhaa Al Ahli
Toplam (6)İç saha (4)
Önde%33 2/6%50 2/4
Berabere%33 2/6%25 1/4
Geride%33 2/6%25 1/4
Safa SC
Toplam (5)Dış saha (3)
Önde%60 3/5%33 1/3
Berabere%20 1/5%33 1/3
Geride%20 1/5%33 1/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al Akhaa Al Ahli (6 maç)

1/111/X01/21X/10X/X1X/212/102/X02/22

Safa SC (5 maç)

1/131/X01/20X/11X/X0X/202/112/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al Akhaa Al Ahli (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 0 0
31-45 2 0
46-60 0 1
61-75 0 5
76-90 0 1

Safa SC (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 3 0
61-75 3 0
76-90 1 1

Kartlar

Al Akhaa Al Ahli

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Safa SC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 17:30 TSİ itibarıyla · ligde 30 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Al Akhaa Al Ahli son 3 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 1 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Safa 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 11-4).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Al Akhaa Al Ahli 6, Safa 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Şubat 2023, Al Akhaa Al Ahli 2-2 Safa.

Form (son 5)
MMM – GGBGB
H2H (G-B-M)
6-2-5 (13 maç)
iddaa MS 1-0-2
6,82 – 4,18 – 1,25
Devamını oku · iddaa oranları

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,82, 0 – 4,18, 2 – 1,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,57.

Veri: 23 Ekim 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Lübnan · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Jwaaya FC 4400 101 +912 GGGG
2Tadamon Sour 4310 105 +510 GBGG
3Safa 3300 72 +59 GGG
4Al Ahed 4220 42 +28 BGBG
5Tripoli SC 4211 73 +47 BGGM
6Al Nejmeh 2110 53 +24 GB
7Al Ansar 1100 21 +13 G
8Al Mabarrah 4103 17 -63 MMMG
9Al Hikma 4013 27 -51 MMBM
10Reyady Abaseya 3003 25 -30 MMM
11Shabab Al Sahel 3003 06 -60 MMM
12Al Akhaa Al Ahli 4004 210 -80 MMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Jwaaya FC 3300 80 +89
2Al Ahed 2200 20 +26
3Tripoli SC 3111 43 +14
4Tadamon Sour 1100 41 +33
5Al Ansar 1100 21 +13
6Safa 1100 21 +13
7Al Nejmeh 1010 33 01
8Al Hikma 2011 12 -11
9Reyady Abaseya 1001 12 -10
10Al Akhaa Al Ahli 2002 14 -30
11Al Mabarrah 1001 03 -30
12Shabab Al Sahel 2002 04 -40
#TakımOGBMAYAVP
1Tadamon Sour 3210 64 +27
2Safa 2200 51 +46
3Tripoli SC 1100 30 +33
4Al Nejmeh 1100 20 +23
5Jwaaya FC 1100 21 +13
6Al Mabarrah 3102 14 -33
7Al Ahed 2020 22 02
8Al Ansar 0000 00 00
9Reyady Abaseya 2002 13 -20
10Shabab Al Sahel 1001 02 -20
11Al Hikma 2002 15 -40
12Al Akhaa Al Ahli 2002 16 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:15 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

16,82X4,1821,25

Çifte şans

1X2,38121,06

Karşılıklı gol

Var1,81Yok1,57

2,5 Alt / Üst

Alt1,84Üst1,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.