Al Akhaa Al Ahli 1-0 Jwaaya FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al Akhaa Al Ahli 1–0 Jwaaya FC (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Al Akhaa Al Ahli – Jwaaya FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: H. Awada 33' (Al Akhaa Al Ahli).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Al Akhaa Al Ahli üstte · Jwaaya FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 33' gol: H. Awada (Al Akhaa Al Ahli)
Maç olayları
- Al Akhaa Al AhliJwaaya FC
- Gol H. Awada 1–0Asist: M. Tlays33'
İki takımın son 5 maçı
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Al Akhaa Al Ahli iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 1/6 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %67 4/6 | %50 2/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 4/6 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %17 1/6 | %50 1/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (4 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (11 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (10 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,33 (2 gol) | 1,00 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 3/6 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %33 2/6 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %17 1/6 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %17 1/6 | %25 1/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %17 1/6 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %67 4/6 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %67 4/6 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 2/6 | %50 2/4 |
| Berabere | %33 2/6 | %25 1/4 |
| Geride | %33 2/6 | %25 1/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 3/6 | %0 0/2 |
| Berabere | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Geride | %17 1/6 | %50 1/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al Akhaa Al Ahli (6 maç)
Jwaaya FC (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al Akhaa Al Ahli (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Jwaaya FC (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 1 | 0 |
Kartlar
Al Akhaa Al Ahli
Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Jwaaya FC
Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 17:30 TSİ itibarıyla · ligde 30 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAl Akhaa Al Ahli
12. sıra · 0 puan · 4 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMB
- 31.10 Al Akhaa Al Ahli 1–1 Al Ansar B
- 24.10 Al Akhaa Al Ahli 1–2 Safa M
- 17.10 Tadamon Sour 4–1 Al Akhaa Al Ahli M
- 13.10 Tripoli SC 2–0 Al Akhaa Al Ahli M
- 08.10 Al Akhaa Al Ahli 0–2 Al Nejmeh M
Jwaaya FC
1. sıra · 12 puan · 4 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGB
- 01.11 Jwaaya FC 0–0 Al Nejmeh B
- 24.10 Jwaaya FC 2–0 Shabab Al Sahel G
- 18.10 Reyady Abaseya 1–2 Jwaaya FC G
- 13.10 Jwaaya FC 3–0 Al Hikma G
- 09.10 Jwaaya FC 3–0 Al Mabarrah G
Puan durumu 28.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Premier Lig (Lebanon) 6. hafta programında Al Akhaa Al Ahli – Jwaaya FC maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 15:15 oynanacak. Sıralamada Al Akhaa Al Ahli 12., Jwaaya FC 1.; iki takım arasında 12 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Al Akhaa Al Ahli için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 3, yenilen 11. Jwaaya FC için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 10, yenilen 1. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi.
- Sıralama
- 12. (0 p) – 1. (12 p)
- Form (son 5)
- BMMMM – BGGGG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 7,99 – 4,39 – 1,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Al Akhaa Al Ahli bu sezon 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 2,20 gol yedi; Jwaaya FC bu sezon 5 maçta 2,00 attı, 0,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Akhaa Al Ahli %60, Jwaaya FC %20. İlk yarıyı önde kapatma: Al Akhaa Al Ahli 1/5, Jwaaya FC 3/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 7,99, 0 – 4,39, 2 – 1,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,93, Yok 1,48.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Lübnan · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jwaaya FC | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Tadamon Sour | 4 | +5 | 10 |
| 3 | Safa | 3 | +5 | 9 |
| 4 | Al Ahed | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Tripoli SC | 4 | +4 | 7 |
| 6 | Al Nejmeh | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Al Ansar | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Al Mabarrah | 4 | -6 | 3 |
| 9 | Al Hikma | 4 | -5 | 1 |
| 10 | Reyady Abaseya | 3 | -3 | 0 |
| 11 | Shabab Al Sahel | 3 | -6 | 0 |
| 12 | Al Akhaa Al Ahli | 4 | -8 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jwaaya FC | 3 | +8 | 9 |
| 2 | Al Ahed | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Tripoli SC | 3 | +1 | 4 |
| 4 | Tadamon Sour | 1 | +3 | 3 |
| 5 | Al Ansar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Safa | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Al Nejmeh | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Al Hikma | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Reyady Abaseya | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Al Akhaa Al Ahli | 2 | -3 | 0 |
| 11 | Al Mabarrah | 1 | -3 | 0 |
| 12 | Shabab Al Sahel | 2 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tadamon Sour | 3 | +2 | 7 |
| 2 | Safa | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Tripoli SC | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Al Nejmeh | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Jwaaya FC | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Al Mabarrah | 3 | -3 | 3 |
| 7 | Al Ahed | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Al Ansar | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Reyady Abaseya | 2 | -2 | 0 |
| 10 | Shabab Al Sahel | 1 | -2 | 0 |
| 11 | Al Hikma | 2 | -4 | 0 |
| 12 | Al Akhaa Al Ahli | 2 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:15 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Deplasman Alt/Üst 2.5
Tek / Çift
Handikaplı Maç Sonucu 1
