← Maçlar
Belçika · Jupiler Pro League · 10. hafta1 Kasım 2026 · 21:15 TSİ

Charleroi 5-2 RAAL La Louviere: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Charleroi
5–2İY 2–0
RAAL La Louviere
Maç sonu

Charleroi 5–2 RAAL La Louviere (1 Kasım 2026). İlk yarı 2–0. Şut 14–10, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %58–%42, korner 4–5.

Maç özeti

Charleroi – RAAL La Louviere maçı 5-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: J. Romsaas 6', A. Scheidler 33' (pen.), W. Faye (kendi kalesine) 47', F. Mbemba 49', A. Colassin 84' (Charleroi); L. Rousseau 75', M. Isah 76' (RAAL La Louviere). xG: Charleroi 2,1 – 0,9 RAAL La Louviere.

Goller ve kartlar

Maç akışı

Charleroi üstte · RAAL La Louviere altta

01530İY607590 6' gol: J. Romsaas (Charleroi)33' gol: A. Scheidler (Charleroi)46' oyuncu değişikliği: M. Courcoul ↔ L. Rousseau (RAAL La Louviere)↔46' sarı kart: M. Wade (RAAL La Louviere)47' kendi kalesine gol: W. Faye (Charleroi)48' oyuncu değişikliği: J. Romsaas ↔ A. Colassin (Charleroi)↔49' gol: F. Mbemba (Charleroi)52' sarı kart: A. Ousou (Charleroi)62' oyuncu değişikliği: P. Pflucke ↔ I. Cisse (Charleroi)↔62' oyuncu değişikliği: A. Scheidler ↔ G. Nawata (Charleroi)↔71' oyuncu değişikliği: I. Coulibaly ↔ A. Tajaouart (RAAL La Louviere)↔71' oyuncu değişikliği: Z. Gruber ↔ E. Filet (RAAL La Louviere)↔71' oyuncu değişikliği: M. Wade ↔ M. Boukamir (RAAL La Louviere)↔75' gol: L. Rousseau (RAAL La Louviere)76' gol: M. Isah (RAAL La Louviere)84' gol: A. Colassin (Charleroi)85' oyuncu değişikliği: F. Mbemba ↔ B. Dembaga (Charleroi)↔85' oyuncu değişikliği: Y. Khalifi ↔ M. Kera (Charleroi)↔89' sarı kart: C. Keita (Charleroi)89' sarı kart: C. Keita (Charleroi)89' kırmızı kart: C. Keita (Charleroi)89' sarı kart: K. Van Den Kerkhof (Charleroi)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 6' gol: J. Romsaas (Charleroi)
  • 33' gol: A. Scheidler (Charleroi)
  • 46' oyuncu değişikliği: M. Courcoul ↔ L. Rousseau (RAAL La Louviere)
  • 46' sarı kart: M. Wade (RAAL La Louviere)
  • 47' kendi kalesine gol: W. Faye (Charleroi)
  • 48' oyuncu değişikliği: J. Romsaas ↔ A. Colassin (Charleroi)
  • 49' gol: F. Mbemba (Charleroi)
  • 52' sarı kart: A. Ousou (Charleroi)
  • 62' oyuncu değişikliği: P. Pflucke ↔ I. Cisse (Charleroi)
  • 62' oyuncu değişikliği: A. Scheidler ↔ G. Nawata (Charleroi)
  • 71' oyuncu değişikliği: I. Coulibaly ↔ A. Tajaouart (RAAL La Louviere)
  • 71' oyuncu değişikliği: Z. Gruber ↔ E. Filet (RAAL La Louviere)
  • 71' oyuncu değişikliği: M. Wade ↔ M. Boukamir (RAAL La Louviere)
  • 75' gol: L. Rousseau (RAAL La Louviere)
  • 76' gol: M. Isah (RAAL La Louviere)
  • 84' gol: A. Colassin (Charleroi)
  • 85' oyuncu değişikliği: F. Mbemba ↔ B. Dembaga (Charleroi)
  • 85' oyuncu değişikliği: Y. Khalifi ↔ M. Kera (Charleroi)
  • 89' sarı kart: C. Keita (Charleroi)
  • 89' sarı kart: C. Keita (Charleroi)
  • 89' kırmızı kart: C. Keita (Charleroi)
  • 89' sarı kart: K. Van Den Kerkhof (Charleroi)

Maç olayları

  1. CharleroiRAAL La Louviere
  2. C. KeitaSarı kart89'
  3. C. KeitaSarı kart89'
  4. C. KeitaKırmızı kart89'
  5. K. Van Den KerkhofSarı kart89'
  6. F. Mbemba ↔ B. DembagaOyuncu değişikliği85'
  7. Y. Khalifi ↔ M. KeraOyuncu değişikliği85'
  8. Gol A. Colassin 5–2Asist: F. Mbemba84'
  9. 76'Gol M. Isah 4–2Asist: W. Faye
  10. 75'Gol L. Rousseau 4–1Asist: D. Lamego
  11. 71'I. Coulibaly ↔ A. TajaouartOyuncu değişikliği
  12. 71'Z. Gruber ↔ E. FiletOyuncu değişikliği
  13. 71'M. Wade ↔ M. BoukamirOyuncu değişikliği
  14. P. Pflucke ↔ I. CisseOyuncu değişikliği62'
  15. A. Scheidler ↔ G. NawataOyuncu değişikliği62'
  16. A. OusouSarı kart52'
  17. Gol F. Mbemba 4–0Asist: P. Pflucke49'
  18. J. Romsaas ↔ A. ColassinOyuncu değişikliği48'
  19. Kendi kalesine gol W. Faye 3–0Kendi kalesine47'
  20. 46'M. Courcoul ↔ L. RousseauOyuncu değişikliği
  21. 46'M. WadeSarı kart
  22. Penaltı golü A. Scheidler 2–0Penaltı33'
  23. Gol J. Romsaas 1–0Asist: F. Mbemba6'

Maç istatistikleri

CharleroiRAAL La Louviere
58%Topa sahip olma42%
2,14Beklenen gol (xG)0,91
14Toplam şut10
6İsabetli şut3
8İsabetsiz şut6
0Engellenen şut1
11Ceza sahası içi şut8
3Ceza sahası dışı şut2
4Korner5
1Ofsayt2
15Faul12
4Sarı kart1
1Kırmızı kart0
1Kurtarış3
523Pas366
436İsabetli pas279
83%Pas isabeti76%

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Charleroi
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%82 9/11%80 4/5
Beraberlik%0 0/11%0 0/5
Mağlubiyet%18 2/11%20 1/5
RAAL La Louviere
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%18 2/11%0 0/5
Beraberlik%9 1/11%0 0/5
Mağlubiyet%73 8/11%100 5/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Charleroi
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,36 (26 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,74 yüksek3,00 (15 gol)
Yediği gol / maç1,18 (13 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasından 0,42 düşük1,60 (8 gol)
RAAL La Louviere
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,18 (13 gol)ligde 14.–16. · lig ortalamasından 0,44 düşük0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç2,18 (24 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,58 yüksek3,00 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Charleroi
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%55 6/11ligde 6.–7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%80 4/5
1,5 Üst%73 8/11%100 5/5
2,5 Üst%64 7/11ligde 9.–11. · lig ortalamasında%80 4/5
3,5 Üst%55 6/11%80 4/5
Gol yememe%36 4/11%20 1/5
RAAL La Louviere
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%45 5/11ligde 11. · lig ortalamasında%40 2/5
1,5 Üst%91 10/11%100 5/5
2,5 Üst%73 8/11ligde 4.–5. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%60 3/5
3,5 Üst%36 4/11%40 2/5
Gol yememe%18 2/11%0 0/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Charleroi
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,67,6
7,5 Üst%73 8/11%60 3/5
8,5 Üst%64 7/11%40 2/5
9,5 Üst%55 6/11%20 1/5
10,5 Üst%45 5/11%20 1/5
RAAL La Louviere
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,810,2
7,5 Üst%73 8/11%80 4/5
8,5 Üst%45 5/11%60 3/5
9,5 Üst%27 3/11%40 2/5
10,5 Üst%18 2/11%40 2/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Charleroi
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart3,13,2
2,5 Üst%73 8/11%80 4/5
3,5 Üst%36 4/11%40 2/5
4,5 Üst%18 2/11%20 1/5
5,5 Üst%9 1/11%20 1/5
RAAL La Louviere
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart4,35,2
2,5 Üst%91 10/11%100 5/5
3,5 Üst%73 8/11%80 4/5
4,5 Üst%45 5/11%80 4/5
5,5 Üst%27 3/11%60 3/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Charleroi
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,410,4
6,5 Üst%73 8/11%80 4/5
7,5 Üst%64 7/11%80 4/5
8,5 Üst%64 7/11%80 4/5
9,5 Üst%64 7/11%80 4/5
RAAL La Louviere
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut9,18,4
6,5 Üst%82 9/11%80 4/5
7,5 Üst%82 9/11%80 4/5
8,5 Üst%55 6/11%60 3/5
9,5 Üst%36 4/11%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Charleroi
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%36 4/11%60 3/5
Berabere%55 6/11%40 2/5
Geride%9 1/11%0 0/5
RAAL La Louviere
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%27 3/11%0 0/5
Berabere%27 3/11%40 2/5
Geride%45 5/11%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Charleroi (11 maç)

1/141/X01/20X/15X/X0X/212/102/X02/21

RAAL La Louviere (11 maç)

1/121/X11/20X/10X/X0X/232/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Charleroi (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 2
31-45 2 2
46-60 4 1
61-75 5 2
76-90 4 0

RAAL La Louviere (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 0 1
31-45 3 4
46-60 1 4
61-75 2 4
76-90 2 4

Kartlar

Charleroi

Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)

RAAL La Louviere

Sarı 25 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Charleroi: iç saha, 5 maç · RAAL La Louviere: dış saha, 5 maç

CharleroiRAAL La Louviere
%59,6Topa sahip olma%37,0
2,20Beklenen gol (xG)0,74
17,0Toplam şut8,8
6,4İsabetli şut2,8
12,6Ceza sahası içi şut5,6
4,2Korner3,4
532Pas337
%83Pas isabeti%74
2,6Kurtarış3,0
11,6Faul13,4
1,6Ofsayt2,6
1,6Sarı kart2,2
0,20Kırmızı kart0,60

Rakiplerine izin verdikleri

1,16Rakibin xG'si1,93
10,2Rakibin şutu18,2
4,0Rakibin isabetli şutu5,6
3,4Rakibin korneri6,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Charleroi – RAAL La Louviere ilk 11'ler

Charleroi · 4-2-3-1

  1. 30Mohamed KonéK
  2. 3Kevin Van Den KerkhofD89' sarı kart 89. dk
  3. 4Aiham OusouD52' sarı kart 52. dk
  4. 95Cheick KeitaD89' kırmızı kart 89. dk89' sarı kart 89. dk89' sarı kart 89. dk
  5. 2Triston RoweD
  6. 18Yassine KhalifiO85' oyundan çıktı 85. dk
  7. 6Amine BoukamirO
  8. 14Patrick PflückeO49' asist 49. dk62' oyundan çıktı 62. dk
  9. 8Jakob Napoleon RomsaasO6' gol 6. dk48' oyundan çıktı 48. dk
  10. 20Freddy MbembaO6' asist 6. dk49' gol 49. dk84' asist 84. dk+1
  11. 21Aurélien ScheidlerF33' gol 33. dk62' oyundan çıktı 62. dk
Yedekler

RAAL La Louviere · 5-3-2

  1. 21Marcos Hernán PeanoK
  2. 3Nolan GillotD
  3. 4Wagane FayeD47' kendi kalesine 47. dk76' asist 76. dk
  4. 22Siad GourvilleD
  5. 25Djibril LamegoD75' asist 75. dk
  6. 5Thierry LutondaD
  7. 29Marius CourcoulO46' oyundan çıktı 46. dk
  8. 10Mame WadeO46' sarı kart 46. dk71' oyundan çıktı 71. dk
  9. 48Ismaila CoulibalyO71' oyundan çıktı 71. dk
  10. 30Zsombor GruberF71' oyundan çıktı 71. dk
  11. 11Mustapha IsahF76' gol 76. dk
Yedekler

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Charleroi son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. RAAL La Louvière için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 11, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Charleroi 0 – RAAL La Louvière 1; 1 beraberlik var. Son maç: 29 Kasım 2025, Charleroi 0-0 RAAL La Louvière.

Sıralama
4. (21 p) – 15. (7 p)
Form (son 5)
MGGGG – GGMMG
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
Korner ort. (maç)
8,9
iddaa MS 1-0-2
1,46 – 3,84 – 5,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Charleroi iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,50 gol yedi; RAAL La Louvière dış saha 4 maçta 0,25 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Charleroi %75, RAAL La Louvière %25. İlk yarıyı önde kapatma: Charleroi 2/4, RAAL La Louvière 0/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Charleroi 4,2, RAAL La Louvière 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Charleroi 1,0, RAAL La Louvière 3,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,46, 0 – 3,84, 2 – 5,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,82, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,76, Yok 1,75.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Club Brugge KV 10901 268 +1827 GGGGG
2Charleroi 11902 2613 +1327 GGMGG
3Union St. Gilloise 10820 297 +2226 GGBGG
4Gent 10811 196 +1325 BGGGM
5Anderlecht 10613 1311 +219 GGGMG
6Lommel United 11443 1513 +216 BGBGB
7Genk 10433 1814 +415 BMGGM
8Standard Liege 11434 1816 +215 MMMBG
9KVC Westerlo 11425 2630 -414 GGBMM
10OH Leuven 11335 1217 -512 GBBGG
11KV Mechelen 11335 1320 -712 BGGGM
12Zulte Waregem 10325 1216 -411 MMMMM
13Antwerp 11326 1824 -611 MMGMB
14SK Beveren 11317 1323 -1010 MMBMM
15Cercle Brugge 11236 1422 -89 MMMGG
16St. Truiden 10226 1821 -38 MMMMM
17RAAL La Louvière 11218 1324 -117 MMGMM
18Kortrijk 10118 422 -184 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Club Brugge KV 5500 133 +1015
2Gent 5500 112 +915
3Genk 5410 134 +913
4Anderlecht 5410 102 +813
5Charleroi 5401 158 +712
6Union St. Gilloise 5320 143 +1111
7Standard Liege 6321 94 +511
8SK Beveren 5302 85 +39
9OH Leuven 6222 88 08
10Antwerp 6222 1213 -18
11KVC Westerlo 6222 1719 -28
12Lommel United 5212 62 +47
13RAAL La Louvière 6213 109 +17
14KV Mechelen 5212 811 -37
15Zulte Waregem 5203 88 06
16St. Truiden 5113 68 -24
17Cercle Brugge 5113 610 -44
18Kortrijk 5104 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Union St. Gilloise 5500 154 +1115
2Charleroi 6501 115 +615
3Club Brugge KV 5401 135 +812
4Gent 5311 84 +410
5Lommel United 6231 911 -29
6KVC Westerlo 5203 911 -26
7Anderlecht 5203 39 -66
8Cercle Brugge 6123 812 -45
9KV Mechelen 6123 59 -45
10Zulte Waregem 5122 48 -45
11St. Truiden 5113 1213 -14
12Standard Liege 5113 912 -34
13OH Leuven 5113 49 -54
14Antwerp 5104 611 -53
15Genk 5023 510 -52
16Kortrijk 5014 111 -101
17SK Beveren 6015 518 -131
18RAAL La Louvière 5005 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,46X3,8425,11

Çifte şans

1X1,06121,14X22,14

Karşılıklı gol

Var1,76Yok1,75

1,5 Alt / Üst

Alt3,56Üst1,16

2,5 Alt / Üst

Alt1,82Üst1,69

3,5 Alt / Üst

Alt1,26Üst2,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.