← Maçlar
Belçika · Jupiler Pro League · 10. hafta1 Kasım 2026 · 15:30 TSİ

Cercle Brugge 2-1 Antwerp: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Cercle Brugge
2–1İY 0–0
Antwerp
Maç sonu

Cercle Brugge 2–1 Antwerp (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 10–15, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %41–%59, korner 4–3.

Maç özeti

Cercle Brugge – Antwerp maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: T. Akinsola 48', 61' (Cercle Brugge); M. Fofana 81' (Antwerp). xG: Cercle Brugge 0,7 – 2,4 Antwerp.

Goller ve kartlar

Maç akışı

Cercle Brugge üstte · Antwerp altta

01530İY607590 13' oyuncu değişikliği: T. Adaramola ↔ G. Magnee (Cercle Brugge)↔21' oyuncu değişikliği: T. Somers ↔ C. Scott (Antwerp)↔30' sarı kart: C. Mejia (Antwerp)37' sarı kart: S. Porozo (Antwerp)45+2' sarı kart: M. Compper (Antwerp)48' gol: T. Akinsola (Cercle Brugge)61' gol: T. Akinsola (Cercle Brugge)63' oyuncu değişikliği: S. Porozo ↔ M. Frey (Antwerp)↔63' oyuncu değişikliği: I. Salah ↔ Y. Hamdaoui (Antwerp)↔67' sarı kart: A. Cortes (Antwerp)71' oyuncu değişikliği: T. Akinsola ↔ L. Michal (Cercle Brugge)↔71' oyuncu değişikliği: A. Manneh ↔ L. Mondele (Cercle Brugge)↔71' oyuncu değişikliği: Erick Nunes ↔ V. Martens (Cercle Brugge)↔74' oyuncu değişikliği: C. Mejia ↔ M. Fofana (Antwerp)↔74' oyuncu değişikliği: D. Foulon ↔ Y. Tsunashima (Antwerp)↔79' sarı kart: Y. Tsunashima (Antwerp)81' gol: M. Fofana (Antwerp)83' oyuncu değişikliği: S. Ngoura ↔ E. Kakou (Cercle Brugge)↔90+8' sarı kart: T. Nozawa (Antwerp)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' oyuncu değişikliği: T. Adaramola ↔ G. Magnee (Cercle Brugge)
  • 21' oyuncu değişikliği: T. Somers ↔ C. Scott (Antwerp)
  • 30' sarı kart: C. Mejia (Antwerp)
  • 37' sarı kart: S. Porozo (Antwerp)
  • 45+2' sarı kart: M. Compper (Antwerp)
  • 48' gol: T. Akinsola (Cercle Brugge)
  • 61' gol: T. Akinsola (Cercle Brugge)
  • 63' oyuncu değişikliği: S. Porozo ↔ M. Frey (Antwerp)
  • 63' oyuncu değişikliği: I. Salah ↔ Y. Hamdaoui (Antwerp)
  • 67' sarı kart: A. Cortes (Antwerp)
  • 71' oyuncu değişikliği: T. Akinsola ↔ L. Michal (Cercle Brugge)
  • 71' oyuncu değişikliği: A. Manneh ↔ L. Mondele (Cercle Brugge)
  • 71' oyuncu değişikliği: Erick Nunes ↔ V. Martens (Cercle Brugge)
  • 74' oyuncu değişikliği: C. Mejia ↔ M. Fofana (Antwerp)
  • 74' oyuncu değişikliği: D. Foulon ↔ Y. Tsunashima (Antwerp)
  • 79' sarı kart: Y. Tsunashima (Antwerp)
  • 81' gol: M. Fofana (Antwerp)
  • 83' oyuncu değişikliği: S. Ngoura ↔ E. Kakou (Cercle Brugge)
  • 90+8' sarı kart: T. Nozawa (Antwerp)

Maç olayları

  1. Cercle BruggeAntwerp
  2. 90+8'T. NozawaSarı kart
  3. S. Ngoura ↔ E. KakouOyuncu değişikliği83'
  4. 81'Gol M. Fofana 2–1Asist: B. Deuff
  5. 79'Y. TsunashimaSarı kart
  6. 74'C. Mejia ↔ M. FofanaOyuncu değişikliği
  7. 74'D. Foulon ↔ Y. TsunashimaOyuncu değişikliği
  8. T. Akinsola ↔ L. MichalOyuncu değişikliği71'
  9. A. Manneh ↔ L. MondeleOyuncu değişikliği71'
  10. Erick Nunes ↔ V. MartensOyuncu değişikliği71'
  11. 67'A. CortesSarı kart
  12. 63'S. Porozo ↔ M. FreyOyuncu değişikliği
  13. 63'I. Salah ↔ Y. HamdaouiOyuncu değişikliği
  14. Gol T. Akinsola 2–0Asist: S. Ngoura61'
  15. Gol T. Akinsola 1–0Asist: S. Ngoura48'
  16. 45+2'M. CompperSarı kart
  17. 37'S. PorozoSarı kart
  18. 30'C. MejiaSarı kart
  19. 21'T. Somers ↔ C. ScottOyuncu değişikliği
  20. T. Adaramola ↔ G. MagneeOyuncu değişikliği13'

Maç istatistikleri

Cercle BruggeAntwerp
41%Topa sahip olma59%
0,71Beklenen gol (xG)2,36
10Toplam şut15
5İsabetli şut4
3İsabetsiz şut9
2Engellenen şut2
7Ceza sahası içi şut7
3Ceza sahası dışı şut8
4Korner3
8Faul14
0Sarı kart6
2Kurtarış3
312Pas454
219İsabetli pas373
70%Pas isabeti82%

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Cercle Brugge
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%18 2/11%20 1/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%55 6/11%60 3/5
Antwerp
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%27 3/11%20 1/5
Beraberlik%18 2/11%0 0/5
Mağlubiyet%55 6/11%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Cercle Brugge
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,27 (14 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,35 düşük1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç2,00 (22 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,40 yüksek2,00 (10 gol)
Antwerp
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,64 (18 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç2,18 (24 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,58 yüksek2,20 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Cercle Brugge
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%64 7/11ligde 2.–4. · lig ortalamasından 15 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%73 8/11%80 4/5
2,5 Üst%64 7/11ligde 9.–11. · lig ortalamasında%80 4/5
3,5 Üst%36 4/11%20 1/5
Gol yememe%9 1/11%0 0/5
Antwerp
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%64 7/11ligde 2.–4. · lig ortalamasından 15 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%91 10/11%80 4/5
2,5 Üst%82 9/11ligde 2. · lig ortalamasından 17 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%45 5/11%40 2/5
Gol yememe%18 2/11%20 1/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Cercle Brugge
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,210,4
7,5 Üst%91 10/11%100 5/5
8,5 Üst%64 7/11%60 3/5
9,5 Üst%64 7/11%60 3/5
10,5 Üst%55 6/11%40 2/5
Antwerp
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,611,4
7,5 Üst%82 9/11%80 4/5
8,5 Üst%55 6/11%60 3/5
9,5 Üst%45 5/11%60 3/5
10,5 Üst%36 4/11%60 3/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Cercle Brugge
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart3,43,4
2,5 Üst%73 8/11%80 4/5
3,5 Üst%36 4/11%40 2/5
4,5 Üst%36 4/11%40 2/5
5,5 Üst%9 1/11%0 0/5
Antwerp
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart4,44,0
2,5 Üst%82 9/11%80 4/5
3,5 Üst%64 7/11%60 3/5
4,5 Üst%55 6/11%60 3/5
5,5 Üst%27 3/11%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Cercle Brugge
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,29,4
6,5 Üst%64 7/11%60 3/5
7,5 Üst%64 7/11%60 3/5
8,5 Üst%45 5/11%60 3/5
9,5 Üst%36 4/11%40 2/5
Antwerp
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut11,110,2
6,5 Üst%100 11/11%100 5/5
7,5 Üst%91 10/11%80 4/5
8,5 Üst%91 10/11%80 4/5
9,5 Üst%64 7/11%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Cercle Brugge
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%27 3/11%20 1/5
Berabere%27 3/11%40 2/5
Geride%45 5/11%40 2/5
Antwerp
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%27 3/11%20 1/5
Berabere%55 6/11%80 4/5
Geride%18 2/11%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Cercle Brugge (11 maç)

1/111/X01/22X/11X/X1X/212/102/X22/23

Antwerp (11 maç)

1/121/X11/20X/10X/X1X/252/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Cercle Brugge (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 2
31-45 1 2
46-60 1 3
61-75 3 3
76-90 2 5

Antwerp (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 1
31-45 2 2
46-60 3 7
61-75 2 5
76-90 6 7

Kartlar

Cercle Brugge

Sarı 15 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,4)

Antwerp

Sarı 27 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Cercle Brugge: iç saha, 5 maç · Antwerp: dış saha, 5 maç

Cercle BruggeAntwerp
%46,6Topa sahip olma%48,0
1,45Beklenen gol (xG)1,46
15,4Toplam şut14,6
4,8İsabetli şut4,6
11,6Ceza sahası içi şut9,0
7,2Korner5,0
406Pas386
%79Pas isabeti%80
2,4Kurtarış3,6
10,0Faul13,6
1,4Ofsayt0,6
0,8Sarı kart2,4
0,00Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

1,62Rakibin xG'si2,03
12,4Rakibin şutu16,0
4,6Rakibin isabetli şutu5,6
3,2Rakibin korneri6,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Cercle Brugge – Antwerp ilk 11'ler

Cercle Brugge · 4-2-3-1

  1. 1Gaëtan CouckeK
  2. 2Ibrahim DiakitéD
  3. 24Geoffrey KondoD
  4. 33Royer CaicedoD
  5. 45Tayo AdaramolaD13' oyundan çıktı 13. dk
  6. 18Luke Le RouxO
  7. 28Hannes Van Der BruggenO
  8. 30Tunde AkinsolaO48' gol 48. dk61' gol 61. dk71' oyundan çıktı 71. dk
  9. 20Abdoulie MannehO71' oyundan çıktı 71. dk
  10. 8Erick NunesO71' oyundan çıktı 71. dk
  11. 9Steve NgouraF48' asist 48. dk61' asist 61. dk83' oyundan çıktı 83. dk
Yedekler

Antwerp · 4-2-3-1

  1. 41Taishi Brandon NozawaK90+8' sarı kart 90+8. dk
  2. 17Semm RendersD
  3. 20Rein Van HeldenD
  4. 3Álvaro CortésD67' sarı kart 67. dk
  5. 5Daam FoulonD74' oyundan çıktı 74. dk
  6. 6Bahmed DeuffO81' asist 81. dk
  7. 48Arthur VermeerenO
  8. 80Carlos MejiaO30' sarı kart 30. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  9. 24Thibo SomersO21' oyundan çıktı 21. dk
  10. 7Ibrahim SalahO63' oyundan çıktı 63. dk
  11. 33Snayder PorozoF37' sarı kart 37. dk63' oyundan çıktı 63. dk
Yedekler

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Cercle Brugge 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-12). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Antwerp için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 10.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Cercle Brugge 2 – Antwerp 14; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Cercle Brugge 0-4 Antwerp.

Sıralama
18. (3 p) – 11. (10 p)
Form (son 5)
MGMMB – GGMMM
H2H (G-B-M)
2-4-14 (20 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
Korner ort. (maç)
11,6
iddaa MS 1-0-2
1,91 – 3,42 – 3,07
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Cercle Brugge iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,25 gol yedi; Antwerp dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cercle Brugge %50, Antwerp %50. İlk yarıyı önde kapatma: Cercle Brugge 1/4, Antwerp 1/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Cercle Brugge 8,0, Antwerp 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,6. Maç başına kart: Cercle Brugge 1,0, Antwerp 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,91, 0 – 3,42, 2 – 3,07. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,13.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 11,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Club Brugge KV 10901 268 +1827 GGGGG
2Charleroi 11902 2613 +1327 GGMGG
3Union St. Gilloise 10820 297 +2226 GGBGG
4Gent 10811 196 +1325 BGGGM
5Anderlecht 10613 1311 +219 GGGMG
6Lommel United 11443 1513 +216 BGBGB
7Genk 10433 1814 +415 BMGGM
8Standard Liege 11434 1816 +215 MMMBG
9KVC Westerlo 11425 2630 -414 GGBMM
10OH Leuven 11335 1217 -512 GBBGG
11KV Mechelen 11335 1320 -712 BGGGM
12Zulte Waregem 10325 1216 -411 MMMMM
13Antwerp 11326 1824 -611 MMGMB
14SK Beveren 11317 1323 -1010 MMBMM
15Cercle Brugge 11236 1422 -89 MMMGG
16St. Truiden 10226 1821 -38 MMMMM
17RAAL La Louvière 11218 1324 -117 MMGMM
18Kortrijk 10118 422 -184 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Club Brugge KV 5500 133 +1015
2Gent 5500 112 +915
3Genk 5410 134 +913
4Anderlecht 5410 102 +813
5Charleroi 5401 158 +712
6Union St. Gilloise 5320 143 +1111
7Standard Liege 6321 94 +511
8SK Beveren 5302 85 +39
9OH Leuven 6222 88 08
10Antwerp 6222 1213 -18
11KVC Westerlo 6222 1719 -28
12Lommel United 5212 62 +47
13RAAL La Louvière 6213 109 +17
14KV Mechelen 5212 811 -37
15Zulte Waregem 5203 88 06
16St. Truiden 5113 68 -24
17Cercle Brugge 5113 610 -44
18Kortrijk 5104 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Union St. Gilloise 5500 154 +1115
2Charleroi 6501 115 +615
3Club Brugge KV 5401 135 +812
4Gent 5311 84 +410
5Lommel United 6231 911 -29
6KVC Westerlo 5203 911 -26
7Anderlecht 5203 39 -66
8Cercle Brugge 6123 812 -45
9KV Mechelen 6123 59 -45
10Zulte Waregem 5122 48 -45
11St. Truiden 5113 1213 -14
12Standard Liege 5113 912 -34
13OH Leuven 5113 49 -54
14Antwerp 5104 611 -53
15Genk 5023 510 -52
16Kortrijk 5014 111 -101
17SK Beveren 6015 518 -131
18RAAL La Louvière 5005 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,91X3,4223,07

Çifte şans

1X1,23121,18X21,60

Karşılıklı gol

Var1,49Yok2,13

1,5 Alt / Üst

Alt4,07Üst1,12

2,5 Alt / Üst

Alt1,99Üst1,56

3,5 Alt / Üst

Alt1,34Üst2,51

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.