Prachuap – Sisaket United
Prachuap – Sisaket United: 8 Kasım 14:30, Tayland · Thai League 1, 8. hafta. Bu sezon Prachuap evinde 3 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Sisaket United deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 12,3; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 11 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Prachuap Khiri Khan Province Stadyumu, Prachuap Khiri Khan
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Prachuap | Sisaket United |
|---|---|---|
| Lig sırası | 4. · 13 puan | 9. · 10 puan |
| Form (son 5) | GGGGB | GBGGM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,00 – 0,33 | 1,67 – 1,67 |
| 2,5 Üst biten | %33 | %67 |
| Karşılıklı gol | %33 | %67 |
| Gol yemediği | %67 | %33 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Prachuap iç sahada (3 maç), Sisaket United deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Prachuap iç sahada (3 maç) · Sisaket United deplasmanda (3 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Prachuap iç sahada bu sezon yenilmedi: 3 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik.
- Sisaket United deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPrachuap
4. sıra · 13 puan · 6 maç · averaj +5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGB
- 25.10 Prachuap 0–0 Bangkok United B
- 22.10 Prachuap 3–0 Nonthaburi G
- 17.10 Chonburi FC 1–2 Prachuap G
- 11.10 Prachuap 2–1 Chiangrai United G
- 19.09 Pattani 0–3 Prachuap G
Sisaket United
9. sıra · 10 puan · 7 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGM
- 30.10 Sisaket United 2–5 Ratchaburi M
- 24.10 Buriram United 2–3 Sisaket United G
- 21.10 Dome 0–7 Sisaket United G
- 18.10 Sisaket United 1–1 BG Pathum United B
- 11.10 Sisaket United 2–1 Chonburi FC G
Puan durumu 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Prachuap son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Sisaket United 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 15-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Prachuap bu sezon 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 0,50 gol yedi; Sisaket United bu sezon 7 maçta 1,43 attı, 1,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Prachuap %33, Sisaket United %71. İlk yarıyı önde kapatma: Prachuap 2/6, Sisaket United 2/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Prachuap 6,0, Sisaket United 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,3. Maç başına kart: Prachuap 2,0, Sisaket United 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,59, 0 – 3,39, 2 – 3,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,82.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %52; maç başına toplam korner ortalaması 12,3; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 11 gol yediler.
- Sıralama
- 4. (13 p) – 9. (10 p)
- Form (son 5)
- BGGGG – MGGBG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %71
- Korner ort. (maç)
- 12,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,59 – 3,39 – 3,67
Veri: 8 Kasım 2026 06:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (8 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,50 (3 gol) | 0,33 (1 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (10 gol) | 1,67 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (13 gol) | 1,67 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 5/7 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %33 1/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,3 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Berabere | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Geride | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %33 1/3 |
| Berabere | %43 3/7 | %33 1/3 |
| Geride | %29 2/7 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Prachuap (6 maç)
Sisaket United (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Prachuap (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Sisaket United (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Prachuap
Sarı 13 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 2,2)
Sisaket United
Sarı 12 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Prachuap: tüm maçlar, 3 maç · Sisaket United: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Ayutthaya FC | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Ratchaburi | 7 | +9 | 13 |
| 4 | Prachuap | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Buriram United | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Bangkok United | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Uthai Thani | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Lamphun Warrior | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Sisaket United | 7 | -3 | 10 |
| 10 | Sukhothai FC | 8 | -6 | 10 |
| 11 | BG Pathum United | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Rayong FC | 7 | -6 | 8 |
| 13 | Chonburi FC | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Pattani | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Chiangrai United | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Rasi Salai United | 7 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Bangkok United | 4 | +3 | 9 |
| 3 | BG Pathum United | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Prachuap | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ratchaburi | 3 | +6 | 6 |
| 6 | Sukhothai FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Ayutthaya FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Rayong FC | 4 | -3 | 5 |
| 9 | Uthai Thani | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Buriram United | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Sisaket United | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Lamphun Warrior | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Pattani | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Chiangrai United | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Chonburi FC | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Rasi Salai United | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayutthaya FC | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Buriram United | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Lamphun Warrior | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Ratchaburi | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uthai Thani | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Prachuap | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Port FC | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Sisaket United | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Bangkok United | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Chonburi FC | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Sukhothai FC | 4 | -6 | 4 |
| 12 | Pattani | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Rayong FC | 3 | -3 | 3 |
| 14 | BG Pathum United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Chiangrai United | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Rasi Salai United | 4 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
1. Yarı Karşılıklı Gol
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
