Prachuap FC 0-0 Bangkok United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Prachuap FC 0–0 Bangkok United (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 6–13, isabetli şut 3–2, topa sahip olma %42–%58, korner 3–3.
Maç özeti
Prachuap FC – Bangkok United maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Prachuap FC 0,6 – 1,3 Bangkok United.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Prachuap FC: S. Pobprasert · Bangkok United: T. Sripan
Maç akışı
Prachuap FC üstte · Bangkok United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 24' sarı kart: Kakana Khamyok (Bangkok United)
- 43' sarı kart: Suphan Thongsong (Bangkok United)
- 45' oyuncu değişikliği: Andros Townsend ↔ Taua Ferreira dos Santos (Prachuap FC)
- 57' oyuncu değişikliği: Thitiphan Puangchan ↔ Pokklaw Anan (Bangkok United)
- 57' oyuncu değişikliği: Teerasil Dangda ↔ Marc Cardona (Bangkok United)
- 71' oyuncu değişikliği: Saharat Kanyaroj ↔ Prasit Jantum (Prachuap FC)
- 77' oyuncu değişikliği: Kakana Khamyok ↔ Picha Autra (Bangkok United)
- 81' oyuncu değişikliği: Wanchai Jarunongkran ↔ Kritsada Nontharat (Bangkok United)
- 88' sarı kart: James Beresford (Bangkok United)
- 90' oyuncu değişikliği: Édgar Méndez ↔ Lee Jeong-hyeop (Prachuap FC)
- 90' oyuncu değişikliği: Tailson Pinto Gonçalves ↔ Rei Tachikawa (Prachuap FC)
Maç olayları
- Prachuap FCBangkok United
- Édgar Méndez ↔ Lee Jeong-hyeopOyuncu değişikliği90'
- Tailson Pinto Gonçalves ↔ Rei TachikawaOyuncu değişikliği90'
- 88'James BeresfordSarı kart
- 81'Wanchai Jarunongkran ↔ Kritsada NontharatOyuncu değişikliği
- 77'Kakana Khamyok ↔ Picha AutraOyuncu değişikliği
- Saharat Kanyaroj ↔ Prasit JantumOyuncu değişikliği71'
- 57'Thitiphan Puangchan ↔ Pokklaw AnanOyuncu değişikliği
- 57'Teerasil Dangda ↔ Marc CardonaOyuncu değişikliği
- Andros Townsend ↔ Taua Ferreira dos SantosOyuncu değişikliği45'
- 43'Suphan ThongsongSarı kart
- 35'Thitiphan PuangchanVAR: penaltı iptal
- 24'Kakana KhamyokSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 4/7 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (8 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,50 (3 gol) | 0,33 (1 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (10 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 0,33 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %29 2/7 | %0 0/3 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %33 1/3 |
| 2,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
| 3,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %67 2/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,3 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Berabere | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Geride | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Berabere | %57 4/7 | %67 2/3 |
| Geride | %14 1/7 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Prachuap FC (6 maç)
Bangkok United (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Prachuap FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Bangkok United (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Kartlar
Prachuap FC
Sarı 13 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 2,2)
Bangkok United
Sarı 12 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Prachuap FC: tüm maçlar, 3 maç · Bangkok United: tüm maçlar, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Prachuap FC – Bangkok United ilk 11'ler
Prachuap FC · 4-2-3-1
- 39W. SrathongjanK
- 88J. PhasukihanD
- 5AirtonD
- 3Bernardo VilarD
- 62Lucas grossiD
- 23K. ThawornsakO
- 8Saharat KanyarojO
- 14A. TownsendO45' oyundan çıktı 45. dk
- 15J. NyholmO
- 21TailsonO90' oyundan çıktı 90. dk
- 17Édgar MéndezF
- 48J. MamahF
- 47C. PhimpsangF
- 70P. JantumO71' oyuna girdi 71. dk
- 10TauãF45' oyuna girdi 45. dk
- 24W. ChoosongD
- 74Phon-Ek Jensen ManeekornD
- 41P. PraphanthF
- 1S. RakyartK
- 11Rei TachikawaO
- 2O. ThiangkhamD
- 30J. WasungnoenO
- 9Lee Jeong-HyeopF90' oyuna girdi 90. dk
Teknik direktör: S. Pobprasert
Bangkok United · 4-3-3
- 1P. KhammaiK
- 27J. BeresfordD88' sarı kart 88. dk
- 26S. ThongsongD43' sarı kart 43. dk
- 3Everton Gonçalves SaturninoD
- 24W. JarunongkranD81' oyundan çıktı 81. dk
- 8T. PuangchanO57' oyundan çıktı 57. dk
- 21Anthony CaceresO
- 4W. PomphanO
- 7K. KhamyokF24' sarı kart 24. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 10T. DangdaF57' oyundan çıktı 57. dk
- 19Willian PoppF
- 39P. A-nanO57' oyuna girdi 57. dk
- 37P. AutraO77' oyuna girdi 77. dk
- 43S. BoonchareeD
- 20Marc CardonaF57' oyuna girdi 57. dk
- 22W. InaramD
- 44N. KangkratokO
- 35K. NontharatD81' oyuna girdi 81. dk
- 29Phuwadol PholsongkramK
- 97Felipe SantosO
- 88S. SudathipK
Teknik direktör: T. Sripan
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Prachuap son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Bangkok United son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 13 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 16 maçta galibiyetler Prachuap 3 – Bangkok United 8; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mart 2026, Prachuap 0-0 Bangkok United.
- Sıralama
- 3. (12 p) – 8. (9 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – GMGGM
- H2H (G-B-M)
- 3-5-8 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 2,59 – 2,78 – 2,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Prachuap bu sezon 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,60 gol yedi; Bangkok United bu sezon 5 maçta 1,60 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Prachuap %60, Bangkok United %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Prachuap %40, Bangkok United %40. İlk yarıyı önde kapatma: Prachuap 2/5, Bangkok United 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,59, 0 – 2,78, 2 – 2,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Ayutthaya FC | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Ratchaburi | 7 | +9 | 13 |
| 4 | Prachuap | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Buriram United | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Bangkok United | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Uthai Thani | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Lamphun Warrior | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Sisaket United | 7 | -3 | 10 |
| 10 | Sukhothai FC | 8 | -6 | 10 |
| 11 | BG Pathum United | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Rayong FC | 7 | -6 | 8 |
| 13 | Chonburi FC | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Pattani | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Chiangrai United | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Rasi Salai United | 7 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Bangkok United | 4 | +3 | 9 |
| 3 | BG Pathum United | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Prachuap | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ratchaburi | 3 | +6 | 6 |
| 6 | Sukhothai FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Ayutthaya FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Rayong FC | 4 | -3 | 5 |
| 9 | Uthai Thani | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Buriram United | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Sisaket United | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Lamphun Warrior | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Pattani | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Chiangrai United | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Chonburi FC | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Rasi Salai United | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayutthaya FC | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Buriram United | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Lamphun Warrior | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Ratchaburi | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uthai Thani | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Prachuap | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Port FC | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Sisaket United | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Bangkok United | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Chonburi FC | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Sukhothai FC | 4 | -6 | 4 |
| 12 | Pattani | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Rayong FC | 3 | -3 | 3 |
| 14 | BG Pathum United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Chiangrai United | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Rasi Salai United | 4 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
