Prachuap FC 2-1 Chiangrai Ut: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Prachuap FC 2–1 Chiangrai Ut (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–16, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %59–%41, korner 6–8.
Maç özeti
Prachuap FC – Chiangrai Ut maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Bernardo Vilar 60', Édgar Méndez 80' (pen.) (Prachuap FC); Gustavo Schutz 46' (Chiangrai Ut). xG: Prachuap FC 1,5 – 1,9 Chiangrai Ut.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Prachuap FC: S. Pobprasert · Chiangrai Ut: W. Wangsawad
Maç akışı
Prachuap FC üstte · Chiangrai Ut altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 24' sarı kart: Wanderson Papaterra Matos (Chiangrai Ut)
- 24' sarı kart: Jirapan Phasukihan (Prachuap FC)
- 37' sarı kart: Sansern Limwatthana (Chiangrai Ut)
- 45' oyuncu değişikliği: Rei Tachikawa ↔ Tailson Pinto Gonçalves (Prachuap FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Prasit Jantum ↔ Saharat Kanyaroj (Prachuap FC)
- 46' gol: Gustavo Schutz (Chiangrai Ut)
- 60' gol: Bernardo Vilar (Prachuap FC)
- 63' oyuncu değişikliği: Phon-Ek Jensen Maneekorn ↔ Andros Townsend (Prachuap FC)
- 65' oyuncu değişikliği: Sansern Limwatthana ↔ Jorge Eduardo Silva Costa (Chiangrai Ut)
- 65' oyuncu değişikliği: Hélio Monteiro Batista ↔ Marco Ballini (Chiangrai Ut)
- 65' oyuncu değişikliği: Settasit Suvannaseat ↔ Montree Promsawat (Chiangrai Ut)
- 80' oyuncu değişikliği: Gustavo Schutz ↔ Sanukran Thinjom (Chiangrai Ut)
- 80' oyuncu değişikliği: Robson Santos Do Carmo Junior ↔ Douglas De Souza Nascimento (Chiangrai Ut)
- 80' gol: Édgar Méndez (Prachuap FC)
- 88' oyuncu değişikliği: Bernardo Vilar ↔ Jesper Nyholm (Prachuap FC)
- 90' sarı kart: Andros Townsend (Prachuap FC)
- 90+5' oyuncu değişikliği: Tailson Pinto Gonçalves ↔ Oussama Thiangkham (Prachuap FC)
- 90+7' sarı kart: Zé Ricardo (Chiangrai Ut)
- 90+8' sarı kart: Airton Tirabassi (Prachuap FC)
Maç olayları
- Prachuap FCChiangrai Ut
- Airton TirabassiSarı kart90+8'
- 90+7'Zé RicardoSarı kart
- Tailson Pinto Gonçalves ↔ Oussama ThiangkhamOyuncu değişikliği90+5'
- Andros TownsendSarı kart90'
- Bernardo Vilar ↔ Jesper NyholmOyuncu değişikliği88'
- 80'Gustavo Schutz ↔ Sanukran ThinjomOyuncu değişikliği
- 80'Robson Santos Do Carmo Junior ↔ Douglas De Souza NascimentoOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Édgar Méndez 2–1Penaltı80'
- Édgar MéndezVAR: penaltı onaylandı76'
- 65'Sansern Limwatthana ↔ Jorge Eduardo Silva CostaOyuncu değişikliği
- 65'Hélio Monteiro Batista ↔ Marco BalliniOyuncu değişikliği
- 65'Settasit Suvannaseat ↔ Montree PromsawatOyuncu değişikliği
- Phon-Ek Jensen Maneekorn ↔ Andros TownsendOyuncu değişikliği63'
- Gol Bernardo Vilar 1–1Asist: Tailson Pinto Gonçalves60'
- 46'Gol Gustavo Schutz 0–1Asist: Sansern Limwatthana
- Rei Tachikawa ↔ Tailson Pinto GonçalvesOyuncu değişikliği45'
- Prasit Jantum ↔ Saharat KanyarojOyuncu değişikliği45'
- 37'Sansern LimwatthanaSarı kart
- 24'Wanderson Papaterra MatosSarı kart
- Jirapan PhasukihanSarı kart24'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %57 4/7 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (8 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,50 (3 gol) | 0,33 (1 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (6 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (10 gol) | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 4/7 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,3 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,0 | 12,7 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 10,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Berabere | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Geride | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Berabere | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Geride | %57 4/7 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Prachuap FC (6 maç)
Chiangrai Ut (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Prachuap FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Chiangrai Ut (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Prachuap FC
Sarı 13 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 2,2)
Chiangrai Ut
Sarı 15 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Prachuap FC: tüm maçlar, 3 maç · Chiangrai Ut: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Prachuap FC – Chiangrai Ut ilk 11'ler
Prachuap FC · 4-2-3-1
- 39W. SrathongjanK
- 88J. PhasukihanD24' sarı kart 24. dk
- 5AirtonD90+8' sarı kart 90+8. dk
- 3Bernardo VilarD60' gol 60. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 74Phon-Ek Jensen ManeekornD
- 23K. ThawornsakO
- 70P. JantumO45' oyundan çıktı 45. dk
- 62Lucas grossiO
- 11Rei TachikawaO
- 10TauãO
- 17Édgar MéndezF
- 2O. ThiangkhamD90+5' oyuna girdi 90+5. dk
- 14A. TownsendF63' oyuna girdi 63. dk90' sarı kart 90. dk
- 9Lee Jeong-HyeopF
- 8Saharat KanyarojO
- 24W. ChoosongD
- 48J. MamahF
- 15J. NyholmD88' oyuna girdi 88. dk
- 47C. PhimpsangF
- 21TailsonF45' oyuna girdi 45. dk60' asist 60. dk90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
- 41P. PraphanthF
- 1S. RakyartK
- 34Aymen ThiangkhamD
Teknik direktör: S. Pobprasert
Chiangrai Ut · 4-4-2
- 1A. WorawongK
- 33Zé RicardoD
- 15P. SuksakitD
- 28Hélio BaptistaD65' oyundan çıktı 65. dk
- 92T. InprakhonD
- 9H. StewartO
- 6S. SuvannaseatO65' oyundan çıktı 65. dk
- 8Wanderson PapaterraO24' sarı kart 24. dk
- 11RobinhoO80' oyundan çıktı 80. dk
- 19Gustavo SchutzF46' gol 46. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 80Sansern LimwatthanaF
- 21Douglas De Souza NascimentoF
- 17G. VerzuraO
- 7S. ThinjomO80' oyuna girdi 80. dk
- 3T. SrisaiD
- 10Jorge Eduardo Silva CostaF
- 32M. PromsawatD65' oyuna girdi 65. dk
- 4Piyaphon PhanichakulD
- 23Victor CardozoD
- 27Sawich KlaithinK
- 5M. BalliniD65' oyuna girdi 65. dk
Teknik direktör: W. Wangsawad
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Ayutthaya FC | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Ratchaburi | 7 | +9 | 13 |
| 4 | Prachuap | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Buriram United | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Bangkok United | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Uthai Thani | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Lamphun Warrior | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Sisaket United | 7 | -3 | 10 |
| 10 | Sukhothai FC | 8 | -6 | 10 |
| 11 | BG Pathum United | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Rayong FC | 7 | -6 | 8 |
| 13 | Chonburi FC | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Pattani | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Chiangrai United | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Rasi Salai United | 7 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Bangkok United | 4 | +3 | 9 |
| 3 | BG Pathum United | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Prachuap | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ratchaburi | 3 | +6 | 6 |
| 6 | Sukhothai FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Ayutthaya FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Rayong FC | 4 | -3 | 5 |
| 9 | Uthai Thani | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Buriram United | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Sisaket United | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Lamphun Warrior | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Pattani | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Chiangrai United | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Chonburi FC | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Rasi Salai United | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayutthaya FC | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Buriram United | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Lamphun Warrior | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Ratchaburi | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uthai Thani | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Prachuap | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Port FC | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Sisaket United | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Bangkok United | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Chonburi FC | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Sukhothai FC | 4 | -6 | 4 |
| 12 | Pattani | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Rayong FC | 3 | -3 | 3 |
| 14 | BG Pathum United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Chiangrai United | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Rasi Salai United | 4 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
