Sisaket United FC 2-1 Chonburi FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sisaket United FC 2–1 Chonburi FC (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–17, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %45–%55, korner 5–2.
Maç özeti
Sisaket United FC – Chonburi FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Kevin Ray Hansen (kendi kalesine) 49', Jefesson Vieira Eufrazio 89' (Sisaket United FC); Dennis Murillo Skrzypiec 82' (Chonburi FC). xG: Sisaket United FC 1,0 – 0,9 Chonburi FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sisaket United FC: S. Chuayboonchum · Chonburi FC: R. Viwatchaichok
Maç akışı
Sisaket United FC üstte · Chonburi FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' sarı kart: Chaowat Veerachat (Chonburi FC)
- 28' oyuncu değişikliği: Tomoyuki Doi ↔ Dennis Murillo Skrzypiec (Chonburi FC)
- 31' sarı kart: Kittipong Wongma (Sisaket United FC)
- 32' sarı kart: Peerapat Notchaiya (Chonburi FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Denis Paul Kun Darbellay ↔ Sittichok Kannoo (Sisaket United FC)
- 48' sarı kart: Guilherme Ferreira Pinto (Chonburi FC)
- 49' kendi kalesine gol: Kevin Ray Hansen (Sisaket United FC)
- 59' oyuncu değişikliği: Chaowat Veerachat ↔ Saharat Sontisawat (Chonburi FC)
- 59' oyuncu değişikliği: Peerapat Notchaiya ↔ Tristan Do (Chonburi FC)
- 70' oyuncu değişikliği: Narongrit Kamnet ↔ Suphaphon Sutthisak (Sisaket United FC)
- 70' oyuncu değişikliği: Patrick Valverde Peral Lopez ↔ Pongsakron Hanrattana (Sisaket United FC)
- 80' oyuncu değişikliği: Yotsakon Burapha ↔ Channarong Promsrikaew (Chonburi FC)
- 81' oyuncu değişikliği: Ryoma Ito ↔ Korawich Tasa (Chonburi FC)
- 82' gol: Dennis Murillo Skrzypiec (Chonburi FC)
- 86' sarı kart: Pongsakron Hanrattana (Sisaket United FC)
- 89' gol: Jefesson Vieira Eufrazio (Sisaket United FC)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Sittichok Kannoo ↔ Anderson Carneiro (Sisaket United FC)
- 90+4' sarı kart: Guilherme Baldo Borech (Sisaket United FC)
Maç olayları
- Sisaket United FCChonburi FC
- Guilherme Baldo BorechSarı kart90+4'
- Sittichok Kannoo ↔ Anderson CarneiroOyuncu değişikliği90+2'
- Gol Jefesson Vieira Eufrazio 2–1Asist: Kittipong Wongma89'
- Pongsakron HanrattanaSarı kart86'
- 82'Gol Dennis Murillo Skrzypiec 1–1
- 81'Ryoma Ito ↔ Korawich TasaOyuncu değişikliği
- 80'Yotsakon Burapha ↔ Channarong PromsrikaewOyuncu değişikliği
- Narongrit Kamnet ↔ Suphaphon SutthisakOyuncu değişikliği70'
- Patrick Valverde Peral Lopez ↔ Pongsakron HanrattanaOyuncu değişikliği70'
- 59'Chaowat Veerachat ↔ Saharat SontisawatOyuncu değişikliği
- 59'Peerapat Notchaiya ↔ Tristan DoOyuncu değişikliği
- Kendi kalesine gol Kevin Ray Hansen 1–0Kendi kalesine49'
- 48'Guilherme Ferreira PintoSarı kart
- Denis Paul Kun Darbellay ↔ Sittichok KannooOyuncu değişikliği45'
- 32'Peerapat NotchaiyaSarı kart
- Kittipong WongmaSarı kart31'
- 28'Tomoyuki Doi ↔ Dennis Murillo SkrzypiecOyuncu değişikliği
- 19'Chaowat VeerachatSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %63 5/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (10 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (13 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (8 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (11 gol) | 1,25 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %33 1/3 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,8 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %100 5/5 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %100 5/5 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %80 4/5 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %80 4/5 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Berabere | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Geride | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Geride | %63 5/8 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sisaket United FC (7 maç)
Chonburi FC (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sisaket United FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Chonburi FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
Sisaket United FC
Sarı 12 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 1,7)
Chonburi FC
Sarı 20 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sisaket United FC: iç saha, 3 maç · Chonburi FC: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sisaket United FC – Chonburi FC ilk 11'ler
Sisaket United FC · 4-2-3-1
- 77Steven van DijkK
- 3BorechD90+4' sarı kart 90+4. dk
- 5Pakornkiat KaenaD
- 35I. HonnyD
- 45Chutikom KlinchampasriD
- 23N. KamnetO70' oyundan çıktı 70. dk
- 19K. WongmaO31' sarı kart 31. dk89' asist 89. dk
- 2D. DarbellayO45' oyundan çıktı 45. dk
- 20PatrickO70' oyundan çıktı 70. dk
- 7Alex Mermoz Djatche NandjeO
- 9Jefesson Vieira EufrazioF
- 10DeyvisonF
- 22P. HanrattanaO70' oyuna girdi 70. dk86' sarı kart 86. dk
- 27Phiyawat IntarapimK
- 99S. KannooF45' oyuna girdi 45. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 55Kritidet NanthawongO
- 88Sakkranvit NimmaD
- 92T. PaibulkijcharoenD
- 11Phattharapong PhengchaemO
- 97Suttichai PongsonO
- 37Suphaphon SutthisakO
- 6Anderson CarneiroD
- 67Arthit Bua-ngamD
Teknik direktör: S. Chuayboonchum
Chonburi FC · 4-2-3-1
- 1K. MendozaK49' kendi kalesine 49. dk
- 23S. ChanngomD
- 2K. LinaresD
- 47Jorge FellipeD
- 3Peerapat NotchaiyaD
- 14Chaowat VeerachatO
- 17T. DoiO28' oyundan çıktı 28. dk
- 10NeguebaO48' sarı kart 48. dk
- 8Y. BuraphaO80' oyundan çıktı 80. dk
- 41Ryoma ItoO81' oyundan çıktı 81. dk
- 18Stênio JúniorF
- 32R. MoraksaO
- 6Wellington PrioriD
- 19T. DoD59' oyuna girdi 59. dk
- 46N. KadtoonK
- 9Dennis MurilloF28' oyuna girdi 28. dk82' gol 82. dk
- 7C. PromsrikaewO80' oyuna girdi 80. dk
- 5N. SayriyaD
- 15S. SontisawatO59' oyuna girdi 59. dk
- 80C. TapsuvanavonO
- 11K. TasaF81' oyuna girdi 81. dk
- 30Bruno RitterO
Teknik direktör: R. Viwatchaichok
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Ayutthaya FC | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Ratchaburi | 7 | +9 | 13 |
| 4 | Prachuap | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Buriram United | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Bangkok United | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Uthai Thani | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Lamphun Warrior | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Sisaket United | 7 | -3 | 10 |
| 10 | Sukhothai FC | 8 | -6 | 10 |
| 11 | BG Pathum United | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Rayong FC | 7 | -6 | 8 |
| 13 | Chonburi FC | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Pattani | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Chiangrai United | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Rasi Salai United | 7 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Bangkok United | 4 | +3 | 9 |
| 3 | BG Pathum United | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Prachuap | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ratchaburi | 3 | +6 | 6 |
| 6 | Sukhothai FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Ayutthaya FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Rayong FC | 4 | -3 | 5 |
| 9 | Uthai Thani | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Buriram United | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Sisaket United | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Lamphun Warrior | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Pattani | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Chiangrai United | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Chonburi FC | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Rasi Salai United | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayutthaya FC | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Buriram United | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Lamphun Warrior | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Ratchaburi | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uthai Thani | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Prachuap | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Port FC | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Sisaket United | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Bangkok United | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Chonburi FC | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Sukhothai FC | 4 | -6 | 4 |
| 12 | Pattani | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Rayong FC | 3 | -3 | 3 |
| 14 | BG Pathum United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Chiangrai United | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Rasi Salai United | 4 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
