POT Iraklis – Panathinaikos
POT Iraklis – Panathinaikos: 8 Kasım 18:30, Yunanistan · Süper Lig 1, 10. hafta. Bu sezon POT Iraklis evinde 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Panathinaikos deplasmanda 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %17; KG var ortalaması %28; maç başına toplam korner ortalaması 8,2; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 9 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Kaftanzoglio Stadio, Thessaloniki
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | POT Iraklis | Panathinaikos |
|---|---|---|
| Lig sırası | 9. · 10 puan | 1. · 24 puan |
| Form (son 5) | BGMMB | GGGGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,67 – 1,33 | 1,00 – 0,25 |
| 2,5 Üst biten | %33 | %0 |
| Karşılıklı gol | %67 | %0 |
| Gol yemediği | %33 | %75 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: POT Iraklis iç sahada (3 maç), Panathinaikos deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
POT Iraklis iç sahada (3 maç) · Panathinaikos deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Iraklis 1908 iç sahada 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Panathinaikos deplasmanda 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Panathinaikos, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPOT Iraklis
9. sıra · 10 puan · 9 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMMB
- 02.11 Kalamata 1–1 POT Iraklis B
- 24.10 POT Iraklis 2–3 Kifisia M
- 18.10 PAOK 2–1 POT Iraklis M
- 11.10 POT Iraklis 2–0 Levadiakos G
- 19.09 Aris Thessalonikis 0–0 POT Iraklis B
Panathinaikos
1. sıra · 24 puan · 9 maç · averaj +16
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG
- 05.11 Panathinaikos 2–1 CSKA Sofia G
- 01.11 Panathinaikos 2–0 AEK Athens FC G
- 28.10 Panathinaikos 2–1 Aris Thessalonikis G
- 25.10 Volos NFC 0–1 Panathinaikos G
- 22.10 Kairat 1–5 Panathinaikos G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
POT Iraklis için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 6. Panathinaikos için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 12, yenilen 3. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı.
Gol istatistikleri
POT Iraklis bu sezon 9 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,33 gol yedi; Panathinaikos dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: POT Iraklis %33, Panathinaikos %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: POT Iraklis %56, Panathinaikos %0. İlk yarıyı önde kapatma: POT Iraklis 2/9, Panathinaikos 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): POT Iraklis 2,8, Panathinaikos 7,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,2. Maç başına kart: POT Iraklis 2,7, Panathinaikos 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,61, 0 – 4,39, 2 – 1,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,60.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %17; KG var ortalaması %28; maç başına toplam korner ortalaması 8,2; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 9 gol yediler.
- Sıralama
- 9. (10 p) – 1. (24 p)
- Form (son 5)
- BMMGB – GGGGG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %0
- Korner ort. (maç)
- 8,2
- iddaa MS 1-0-2
- 6,61 – 4,39 – 1,23
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %89 8/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,67 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (12 gol)ligde 5.–7. · lig ortalamasında | 1,33 (4 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,22 (20 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,81 yüksek | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,44 (4 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,93 düşük | 0,25 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9ligde 7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %33 3/9ligde 12. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9ligde 11. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %0 0/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 11. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %75 3/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,3 | 2,7 |
| 7,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/3 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/3 |
| 10,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %44 4/9 | %33 1/3 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 7,0 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 4,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,1 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %56 5/9 | %67 2/3 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %22 2/9 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %0 0/3 |
| Berabere | %56 5/9 | %67 2/3 |
| Geride | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %67 6/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Geride | %11 1/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
POT Iraklis (9 maç)
Panathinaikos (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
POT Iraklis (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Panathinaikos (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
POT Iraklis
Sarı 21 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,3)
Panathinaikos
Sarı 19 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
POT Iraklis: iç saha, 3 maç · Panathinaikos: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu · Super League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 9 | +16 | 24 |
| 2 | Olympiakos Piraeus | 9 | +11 | 22 |
| 3 | Aris Thessalonikis | 10 | -1 | 19 |
| 4 | PAOK | 9 | +6 | 18 |
| 5 | AEK Athens FC | 8 | +16 | 17 |
| 6 | OFI | 9 | +2 | 16 |
| 7 | Kifisia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Kalamata | 9 | -4 | 11 |
| 9 | Iraklis 1908 | 9 | -2 | 10 |
| 10 | Panetolikos | 10 | -12 | 9 |
| 11 | Levadiakos | 9 | -8 | 6 |
| 12 | Asteras Tripolis | 9 | -9 | 6 |
| 13 | Atromitos | 8 | -3 | 5 |
| 14 | Volos NFC | 10 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Aris Thessalonikis | 5 | +7 | 13 |
| 3 | AEK Athens FC | 4 | +17 | 12 |
| 4 | PAOK | 5 | +6 | 12 |
| 5 | OFI | 4 | +5 | 10 |
| 6 | Olympiakos Piraeus | 4 | +6 | 9 |
| 7 | Kalamata | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Panetolikos | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Kifisia | 5 | 0 | 5 |
| 10 | Asteras Tripolis | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Atromitos | 4 | +1 | 4 |
| 12 | Iraklis 1908 | 3 | +1 | 4 |
| 13 | Levadiakos | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Panathinaikos | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Kifisia | 5 | 0 | 9 |
| 4 | PAOK | 4 | 0 | 6 |
| 5 | OFI | 5 | -3 | 6 |
| 6 | Iraklis 1908 | 6 | -3 | 6 |
| 7 | Aris Thessalonikis | 5 | -8 | 6 |
| 8 | AEK Athens FC | 4 | -1 | 5 |
| 9 | Kalamata | 4 | -5 | 4 |
| 10 | Panetolikos | 5 | -11 | 3 |
| 11 | Levadiakos | 4 | -6 | 2 |
| 12 | Atromitos | 4 | -4 | 1 |
| 13 | Asteras Tripolis | 4 | -7 | 1 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Tek / Çift
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
