POT Iraklis 2-3 AE Kifisia FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
POT Iraklis 2–3 AE Kifisia FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 8–14, isabetli şut 2–6, topa sahip olma %41–%59, korner 2–1.
Maç özeti
POT Iraklis – AE Kifisia FC maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Sofian Chakla 13', Ivi López 54' (POT Iraklis); Jeremy Antonisse 33', Jorge Pombo 77', Ángelo Sagal 86' (AE Kifisia FC). xG: POT Iraklis 0,7 – 1,8 AE Kifisia FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- POT Iraklis: W. Mazzarri · AE Kifisia FC: S. Leto
Maç akışı
POT Iraklis üstte · AE Kifisia FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' gol: Sofian Chakla (POT Iraklis)
- 26' sarı kart: Sofian Chakla (POT Iraklis)
- 33' gol: Jeremy Antonisse (AE Kifisia FC)
- 54' gol: Ivi López (POT Iraklis)
- 58' oyuncu değişikliği: Nemanja Radoja ↔ Marco Krainz (POT Iraklis)
- 58' oyuncu değişikliği: Leroy Abanda Mfomo ↔ Konstantinos Polykratis (AE Kifisia FC)
- 58' oyuncu değişikliği: Seedy Jagne ↔ Georgios Kyriopoulos (AE Kifisia FC)
- 58' oyuncu değişikliği: Apóstolos Christópoulos ↔ Bernardo Martins (AE Kifisia FC)
- 69' oyuncu değişikliği: Carles Soria ↔ Xande Silva (POT Iraklis)
- 69' oyuncu değişikliği: Bernardo Martins ↔ Gerson Liliano Saches Sousa (AE Kifisia FC)
- 77' gol: Jorge Pombo (AE Kifisia FC)
- 82' oyuncu değişikliği: Vassilis Sourlis ↔ Kylian Kaiboue (POT Iraklis)
- 82' oyuncu değişikliği: Ivi López ↔ Elvir Koljić (POT Iraklis)
- 85' oyuncu değişikliği: Jeremy Antonisse ↔ Hugo Sousa (AE Kifisia FC)
- 86' gol: Ángelo Sagal (AE Kifisia FC)
- 90+3' sarı kart: Konstantinos Roukounakis (AE Kifisia FC)
Maç olayları
- POT IraklisAE Kifisia FC
- 90+3'Konstantinos RoukounakisSarı kart
- 86'Gol Ángelo Sagal 2–3Asist: Konstantinos Polykratis
- 85'Jeremy Antonisse ↔ Hugo SousaOyuncu değişikliği
- Vassilis Sourlis ↔ Kylian KaiboueOyuncu değişikliği82'
- Ivi López ↔ Elvir KoljićOyuncu değişikliği82'
- 77'Gol Jorge Pombo 2–2Asist: Georgios Kyriopoulos
- Carles Soria ↔ Xande SilvaOyuncu değişikliği69'
- 69'Bernardo Martins ↔ Gerson Liliano Saches SousaOyuncu değişikliği
- Nemanja Radoja ↔ Marco KrainzOyuncu değişikliği58'
- 58'Leroy Abanda Mfomo ↔ Konstantinos PolykratisOyuncu değişikliği
- 58'Seedy Jagne ↔ Georgios KyriopoulosOyuncu değişikliği
- 58'Apóstolos Christópoulos ↔ Bernardo MartinsOyuncu değişikliği
- Gol Ivi López 2–1Asist: Carles Soria54'
- 33'Gol Jeremy Antonisse 1–1Asist: Seedy Jagne
- Sofian ChaklaSarı kart26'
- Gol Sofian Chakla 1–0Asist: Carles Soria13'
- 7'Ángelo SagalVAR: gol iptal
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %33 1/3 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,67 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (12 gol)ligde 5.–7. · lig ortalamasında | 1,33 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,80 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9ligde 7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %33 3/9ligde 12. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %33 1/3 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 3. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 5. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,3 | 2,7 |
| 7,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/3 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/3 |
| 10,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/3 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %44 4/9 | %33 1/3 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %33 1/3 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,8 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,1 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %56 5/9 | %67 2/3 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %22 2/9 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %0 0/3 |
| Berabere | %56 5/9 | %67 2/3 |
| Geride | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %70 7/10 | %80 4/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
POT Iraklis (9 maç)
AE Kifisia FC (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
POT Iraklis (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 0 | 4 |
AE Kifisia FC (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 8 | 4 |
Kartlar
POT Iraklis
Sarı 21 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,3)
AE Kifisia FC
Sarı 38 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 3,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
POT Iraklis: iç saha, 3 maç · AE Kifisia FC: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
POT Iraklis – AE Kifisia FC ilk 11'ler
POT Iraklis · 3-4-2-1
- 33G. AthanasiadisK
- 2P. VourosD
- 21PiñaD
- 4S. ChaklaD13' gol 13. dk26' sarı kart 26. dk
- 30Carles SoriaO13' asist 13. dk54' asist 54. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 90V. SourlisO82' oyundan çıktı 82. dk
- 8N. RadojaO58' oyundan çıktı 58. dk
- 31NanuO
- 11Ivi LópezO54' gol 54. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 18R. NizetO
- 43Pedro MarquesF
- 14J. HromadaO
- 17Nikolaos AnastasiadisO
- 22K. KaïbouéD82' oyuna girdi 82. dk
- 7E. KoljićF82' oyuna girdi 82. dk
- 27M. KrainzO58' oyuna girdi 58. dk
- 9K. KushtaF
- 23Daniel Muñoz NavasD
- 12Xande SilvaF69' oyuna girdi 69. dk
- 6CarlisO
- 44R. LauritsenD
- 16P. TsintotasK
- 97A. ŽulevičF
Teknik direktör: W. Mazzarri
AE Kifisia FC · 4-4-2
- 99M. RamírezK
- 48Tiago MansoD
- 34C. JoliboisD
- 24R. van EijmaD
- 23L. AbandaD58' oyundan çıktı 58. dk
- 28Á. SagalO86' gol 86. dk
- 19I. JagneO33' asist 33. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 17K. RoukounakisO90+3' sarı kart 90+3. dk
- 7J. AntonisseO33' gol 33. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 72A. ChristópoulosF58' oyundan çıktı 58. dk
- 6Jorge PomboF77' gol 77. dk
- 8Bernardo MartinsO58' oyuna girdi 58. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 10Gerson SousaF69' oyuna girdi 69. dk
- 1F. RobertsK
- 26K. PolykratisD58' oyuna girdi 58. dk86' asist 86. dk
- 5A. PetkovD
- 11Jordi MboulaF
- 44Vangelis ManganasO
- 18G. KyriopoulosF58' oyuna girdi 58. dk77' asist 77. dk
- 33Hugo SousaD85' oyuna girdi 85. dk
- 2K. ApostolakisO
- 15A. AnagnostopoulosK
- 9Dimitris TheodoridisF
Teknik direktör: S. Leto
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta POT Iraklis 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Kifisia 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-5).
Gol istatistikleri
POT Iraklis bu sezon 7 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,14 gol yedi; Kifisia bu sezon 7 maçta 1,00 attı, 1,29 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %29, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: POT Iraklis %43, Kifisia %57. İlk yarıyı önde kapatma: POT Iraklis 2/7, Kifisia 1/7.
- Sıralama
- 8. (9 p) – 10. (8 p)
- Form (son 5)
- MGBBG – MGGMB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %57
- Korner ort. (maç)
- 7,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,35 – 2,82 – 2,47
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): POT Iraklis 2,6, Kifisia 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,7. Maç başına kart: POT Iraklis 3,0, Kifisia 3,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,35, 0 – 2,82, 2 – 2,47. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,95. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu · Super League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 9 | +16 | 24 |
| 2 | Olympiakos Piraeus | 9 | +11 | 22 |
| 3 | Aris Thessalonikis | 10 | -1 | 19 |
| 4 | PAOK | 9 | +6 | 18 |
| 5 | AEK Athens FC | 8 | +16 | 17 |
| 6 | OFI | 9 | +2 | 16 |
| 7 | Kifisia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Kalamata | 9 | -4 | 11 |
| 9 | Iraklis 1908 | 9 | -2 | 10 |
| 10 | Panetolikos | 10 | -12 | 9 |
| 11 | Levadiakos | 9 | -8 | 6 |
| 12 | Asteras Tripolis | 9 | -9 | 6 |
| 13 | Atromitos | 8 | -3 | 5 |
| 14 | Volos NFC | 10 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Aris Thessalonikis | 5 | +7 | 13 |
| 3 | AEK Athens FC | 4 | +17 | 12 |
| 4 | PAOK | 5 | +6 | 12 |
| 5 | OFI | 4 | +5 | 10 |
| 6 | Olympiakos Piraeus | 4 | +6 | 9 |
| 7 | Kalamata | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Panetolikos | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Kifisia | 5 | 0 | 5 |
| 10 | Asteras Tripolis | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Atromitos | 4 | +1 | 4 |
| 12 | Iraklis 1908 | 3 | +1 | 4 |
| 13 | Levadiakos | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Panathinaikos | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Kifisia | 5 | 0 | 9 |
| 4 | PAOK | 4 | 0 | 6 |
| 5 | OFI | 5 | -3 | 6 |
| 6 | Iraklis 1908 | 6 | -3 | 6 |
| 7 | Aris Thessalonikis | 5 | -8 | 6 |
| 8 | AEK Athens FC | 4 | -1 | 5 |
| 9 | Kalamata | 4 | -5 | 4 |
| 10 | Panetolikos | 5 | -11 | 3 |
| 11 | Levadiakos | 4 | -6 | 2 |
| 12 | Atromitos | 4 | -4 | 1 |
| 13 | Asteras Tripolis | 4 | -7 | 1 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
