Volos 0-1 Panathinaikos: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Volos 0–1 Panathinaikos (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 3–22, isabetli şut 0–6, topa sahip olma %31–%69, korner 1–11.
Maç özeti
Volos – Panathinaikos maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Cyriel Dessers 46' (Panathinaikos). xG: Volos 0,1 – 1,9 Panathinaikos.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Volos: K. Bratsos · Panathinaikos: Jacob Neestrup
Maç akışı
Volos üstte · Panathinaikos altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' sarı kart: Eleftherios Tasiouras (Volos)
- 26' sarı kart: Matías Nahuel González (Volos)
- 45' oyuncu değişikliği: Matías Nahuel González ↔ Francesc Regis (Volos)
- 45' oyuncu değişikliği: Eleftherios Tasiouras ↔ Stefanos Katsikas (Volos)
- 46' gol: Cyriel Dessers (Panathinaikos)
- 51' sarı kart: Hamza Mendyl (Volos)
- 63' oyuncu değişikliği: Lazaros Lamprou ↔ Rémy Cabella (Volos)
- 63' oyuncu değişikliği: Hamza Mendyl ↔ Ronaël Pierre-Gabriel (Volos)
- 68' oyuncu değişikliği: Levi García ↔ Vicente Taborda (Panathinaikos)
- 68' oyuncu değişikliği: Andrews Tetteh ↔ Elmin Rastoder (Panathinaikos)
- 74' oyuncu değişikliği: Quentin Lecoeuche ↔ Giorgos Charalampoglou (Volos)
- 79' oyuncu değişikliği: Anass Salah-Eddine ↔ Giorgos Kyriakopoulos (Panathinaikos)
- 84' sarı kart: Maximiliano Comba (Volos)
- 86' oyuncu değişikliği: Santino Andino ↔ Imrân Louza (Panathinaikos)
- 89' sarı kart: Elmin Rastoder (Panathinaikos)
Maç olayları
- VolosPanathinaikos
- 89'Elmin RastoderSarı kart
- 86'Santino Andino ↔ Imrân LouzaOyuncu değişikliği
- Maximiliano CombaSarı kart84'
- 79'Anass Salah-Eddine ↔ Giorgos KyriakopoulosOyuncu değişikliği
- Quentin Lecoeuche ↔ Giorgos CharalampoglouOyuncu değişikliği74'
- 68'Levi García ↔ Vicente TabordaOyuncu değişikliği
- 68'Andrews Tetteh ↔ Elmin RastoderOyuncu değişikliği
- Lazaros Lamprou ↔ Rémy CabellaOyuncu değişikliği63'
- Hamza Mendyl ↔ Ronaël Pierre-GabrielOyuncu değişikliği63'
- Hamza MendylSarı kart51'
- 46'Gol Cyriel Dessers 0–1Asist: Andrews Tetteh
- Matías Nahuel González ↔ Francesc RegisOyuncu değişikliği45'
- Eleftherios Tasiouras ↔ Stefanos KatsikasOyuncu değişikliği45'
- Matías Nahuel GonzálezSarı kart26'
- Eleftherios TasiourasSarı kart15'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %70 7/10 | %60 3/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %89 8/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,70 (7 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,71 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,90 (19 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,53 yüksek | 1,60 (8 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,22 (20 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,81 yüksek | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,44 (4 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,93 düşük | 0,25 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 6. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 9.–10. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9ligde 11. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %0 0/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 11. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %75 3/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,0 | 6,4 |
| 2,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 5,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 7,0 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 4,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,7 | 5,4 |
| 6,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/5 |
| 7,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/5 |
| 8,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Geride | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %67 6/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Geride | %11 1/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Volos (10 maç)
Panathinaikos (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Volos (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Panathinaikos (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Volos
Sarı 37 · Kırmızı 5 (10 maç · maç başı sarı 3,7)
Panathinaikos
Sarı 19 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Volos: iç saha, 5 maç · Panathinaikos: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Volos – Panathinaikos ilk 11'ler
Volos · 5-4-1
- 1M. SiampanisK
- 72E. TasiourasD15' sarı kart 15. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 99D. AgyakwaD
- 4G. KargasD
- 13Q. LecoeucheD74' oyundan çıktı 74. dk
- 37H. MendylD51' sarı kart 51. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 21M. GonzálezO26' sarı kart 26. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 8M. CombaO84' sarı kart 84. dk
- 27D. BurnićO
- 7L. LamprouO63' oyundan çıktı 63. dk
- 9Jan HurtadoF
- 49G. CharalampoglouF74' oyuna girdi 74. dk
- 5R. CabellaO63' oyuna girdi 63. dk
- 10JocaO
- 17V. GrosdisO
- 28S. KatsikasD45' oyuna girdi 45. dk
- 55A. KoşelevK
- 24K. LykourinosD
- 82Athanasios Papathanasiou GerofokoasK
- 18R. Pierre-GabrielD63' oyuna girdi 63. dk
- 89F. RefatllariO
- 20Xesc RegisF45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: K. Bratsos
Panathinaikos · 4-2-3-1
- 1Iñaki PeñaK
- 2D. CalabriaD
- 6S. de VrijD
- 55R. van DrongelenD
- 5A. Salah-EddineD79' oyundan çıktı 79. dk
- 42K. KangwaO
- 22E. CamaraO
- 99L. GarcíaO68' oyundan çıktı 68. dk
- 7A. TettehO46' asist 46. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 10Santino AndinoO86' oyundan çıktı 86. dk
- 9C. DessersF46' gol 46. dk
- 20V. TabordaF68' oyuna girdi 68. dk
- 74E. RastoderF68' oyuna girdi 68. dk89' sarı kart 89. dk
- 28F. PellistriO
- 14E. Palmer-BrownD
- 26I. LouzaO86' oyuna girdi 86. dk
- 77G. KiriakopoulosD79' oyuna girdi 79. dk
- 70K. KotsarisK
- 18S. KontourisO
- 8Adriano JagušićO
- 4Pedro ChirivellaO
- 12L. ChavesK
- 19T. TsaprasO
Teknik direktör: Jacob Neestrup
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Volos için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 6, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Panathinaikos için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 13, yenilen 4. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 21 kez karşılaştı: Volos 2, Panathinaikos 14 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Aralık 2025, Panathinaikos 2-1 Volos.
- Sıralama
- 14. (0 p) – 1. (18 p)
- Form (son 5)
- BMMMM – GGGMG
- H2H (G-B-M)
- 2-5-14 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %43
- Korner ort. (maç)
- 8,9
- iddaa MS 1-0-2
- 8,26 – 5,07 – 1,16
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Volos bu sezon 7 maçta maç başına 0,86 gol attı, 1,71 gol yedi; Panathinaikos bu sezon 7 maçta 2,43 attı, 0,57 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Volos %43, Panathinaikos %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Volos %71, Panathinaikos %43. İlk yarıyı önde kapatma: Volos 1/7, Panathinaikos 5/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Volos 2,3, Panathinaikos 7,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Volos 4,3, Panathinaikos 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 8,26, 0 – 5,07, 2 – 1,16. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,23, Üst 1,35. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,65.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu · Super League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 9 | +16 | 24 |
| 2 | Olympiakos Piraeus | 9 | +11 | 22 |
| 3 | Aris Thessalonikis | 10 | -1 | 19 |
| 4 | PAOK | 9 | +6 | 18 |
| 5 | AEK Athens FC | 8 | +16 | 17 |
| 6 | OFI | 9 | +2 | 16 |
| 7 | Kifisia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Kalamata | 9 | -4 | 11 |
| 9 | Iraklis 1908 | 9 | -2 | 10 |
| 10 | Panetolikos | 10 | -12 | 9 |
| 11 | Levadiakos | 9 | -8 | 6 |
| 12 | Asteras Tripolis | 9 | -9 | 6 |
| 13 | Atromitos | 8 | -3 | 5 |
| 14 | Volos NFC | 10 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Aris Thessalonikis | 5 | +7 | 13 |
| 3 | AEK Athens FC | 4 | +17 | 12 |
| 4 | PAOK | 5 | +6 | 12 |
| 5 | OFI | 4 | +5 | 10 |
| 6 | Olympiakos Piraeus | 4 | +6 | 9 |
| 7 | Kalamata | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Panetolikos | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Kifisia | 5 | 0 | 5 |
| 10 | Asteras Tripolis | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Atromitos | 4 | +1 | 4 |
| 12 | Iraklis 1908 | 3 | +1 | 4 |
| 13 | Levadiakos | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Panathinaikos | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Kifisia | 5 | 0 | 9 |
| 4 | PAOK | 4 | 0 | 6 |
| 5 | OFI | 5 | -3 | 6 |
| 6 | Iraklis 1908 | 6 | -3 | 6 |
| 7 | Aris Thessalonikis | 5 | -8 | 6 |
| 8 | AEK Athens FC | 4 | -1 | 5 |
| 9 | Kalamata | 4 | -5 | 4 |
| 10 | Panetolikos | 5 | -11 | 3 |
| 11 | Levadiakos | 4 | -6 | 2 |
| 12 | Atromitos | 4 | -4 | 1 |
| 13 | Asteras Tripolis | 4 | -7 | 1 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
