Iraklis 1908 2-0 Levadiakos: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Iraklis 1908 2–0 Levadiakos (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Iraklis 1908 – Levadiakos maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,67 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (12 gol)ligde 5.–7. · lig ortalamasında | 1,33 (4 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,33 (3 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 1,08 düşük | 0,00 (0 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9ligde 7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %33 3/9ligde 12. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %0 0/9ligde 14. · lig ortalamasından 49 puan düşük | %0 0/4 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %22 2/9ligde 13.–14. · lig ortalamasından 31 puan düşük | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %50 2/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,3 | 2,7 |
| 7,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/3 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/3 |
| 10,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 7,3 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %44 4/9 | %33 1/3 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,1 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %56 5/9 | %67 2/3 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %22 2/9 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,9 | 5,8 |
| 6,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 7,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %11 1/9 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %11 1/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %0 0/3 |
| Berabere | %56 5/9 | %67 2/3 |
| Geride | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %67 6/9 | %75 3/4 |
| Geride | %22 2/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Iraklis 1908 (9 maç)
Levadiakos (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Iraklis 1908 (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Levadiakos (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Iraklis 1908
Sarı 21 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,3)
Levadiakos
Sarı 16 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Iraklis 1908: iç saha, 3 maç · Levadiakos: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu · Super League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 9 | +16 | 24 |
| 2 | Olympiakos Piraeus | 9 | +11 | 22 |
| 3 | Aris Thessalonikis | 10 | -1 | 19 |
| 4 | PAOK | 9 | +6 | 18 |
| 5 | AEK Athens FC | 8 | +16 | 17 |
| 6 | OFI | 9 | +2 | 16 |
| 7 | Kifisia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Kalamata | 9 | -4 | 11 |
| 9 | Iraklis 1908 | 9 | -2 | 10 |
| 10 | Panetolikos | 10 | -12 | 9 |
| 11 | Levadiakos | 9 | -8 | 6 |
| 12 | Asteras Tripolis | 9 | -9 | 6 |
| 13 | Atromitos | 8 | -3 | 5 |
| 14 | Volos NFC | 10 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Aris Thessalonikis | 5 | +7 | 13 |
| 3 | AEK Athens FC | 4 | +17 | 12 |
| 4 | PAOK | 5 | +6 | 12 |
| 5 | OFI | 4 | +5 | 10 |
| 6 | Olympiakos Piraeus | 4 | +6 | 9 |
| 7 | Kalamata | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Panetolikos | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Kifisia | 5 | 0 | 5 |
| 10 | Asteras Tripolis | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Atromitos | 4 | +1 | 4 |
| 12 | Iraklis 1908 | 3 | +1 | 4 |
| 13 | Levadiakos | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Panathinaikos | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Kifisia | 5 | 0 | 9 |
| 4 | PAOK | 4 | 0 | 6 |
| 5 | OFI | 5 | -3 | 6 |
| 6 | Iraklis 1908 | 6 | -3 | 6 |
| 7 | Aris Thessalonikis | 5 | -8 | 6 |
| 8 | AEK Athens FC | 4 | -1 | 5 |
| 9 | Kalamata | 4 | -5 | 4 |
| 10 | Panetolikos | 5 | -11 | 3 |
| 11 | Levadiakos | 4 | -6 | 2 |
| 12 | Atromitos | 4 | -4 | 1 |
| 13 | Asteras Tripolis | 4 | -7 | 1 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Super League 1'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 Kifisia FC 2–0 Panetolikos
- 19:00 Aris 3–2 Volos
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
