Portmore United – Tru-Juice
Portmore United – Tru-Juice: 8 Kasım 23:00, Jamaika · Premier Lig, 9. hafta. Bu sezon Portmore United evinde 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet; Tru-Juice deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 8 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Portmore United | Tru-Juice |
|---|---|---|
| Lig sırası | 7. · 10 puan | 2. · 17 puan |
| Form (son 5) | GBMBG | MBGGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,75 – 0,50 | 1,75 – 0,25 |
| 2,5 Üst biten | %25 | %25 |
| Karşılıklı gol | %50 | %25 |
| Gol yemediği | %50 | %75 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Portmore United iç sahada (4 maç), Tru-Juice deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Portmore United iç sahada (4 maç) · Tru-Juice deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Portmore United iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik.
- Tru-Juice deplasmanda bu sezon yenilmedi: 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik.
- Tru-Juice, deplasman maçlarında 4 maçta 3 kez kalesini gole kapattı (%75).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPortmore United
7. sıra · 10 puan · 6 maç · averaj +5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMBG
- 05.11 Portmore United 2–0 Treasure Beach G
- 01.11 Montego Bay United 2–2 Portmore United B
- 28.10 Violette AC 2–1 Portmore United M
- 25.10 Portmore United 0–0 Chapelton B
- 14.10 Portmore United 3–1 Violette AC G
Tru-Juice
2. sıra · 17 puan · 8 maç · averaj +13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGG
- 01.11 Tru-Juice 1–0 Chapelton G
- 25.10 Treasure Beach 0–5 Tru-Juice G
- 18.10 Tru-Juice 4–0 Humble Lions G
- 13.10 Waterhouse 1–1 Tru-Juice B
- 04.10 Tru-Juice 0–2 Tivoli Gardens M
Puan durumu 06.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Portmore United son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi. Tru-Juice için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 3. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Gol istatistikleri
Portmore United iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,50 gol yedi; Tru-Juice dış saha 4 maçta 1,75 attı, 0,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Portmore United %50, Tru-Juice %25. İlk yarıyı önde kapatma: Portmore United 0/4, Tru-Juice 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,46, 0 – 3,59, 2 – 4,31. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,96, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 8 gol yediler.
- Sıralama
- 7. (10 p) – 2. (17 p)
- Form (son 5)
- GBMBG – GGGBM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,46 – 3,59 – 4,31
Veri: 7 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 2/6 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %67 4/6 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %0 0/6 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %13 1/8 | %0 0/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (10 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (5 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (16 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,38 (3 gol) | 0,25 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %33 2/6 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %33 2/6 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %13 1/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %75 6/8 | %75 3/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/6 | %0 0/4 |
| Berabere | %83 5/6 | %100 4/4 |
| Geride | %17 1/6 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %13 1/8 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Portmore United (6 maç)
Tru-Juice (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Portmore United (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Tru-Juice (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 4 | 0 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Portmore United
Sarı 2 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,4)
Tru-Juice
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Jamaika · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Waterhouse | 8 | +16 | 18 |
| 2 | Tru-Juice | 8 | +13 | 17 |
| 3 | Racing United | 8 | +8 | 16 |
| 4 | Montego Bay United | 8 | +5 | 15 |
| 5 | Tivoli Gardens | 8 | +6 | 12 |
| 6 | Mount Pleasant Academy | 7 | -1 | 11 |
| 7 | Portmore United | 6 | +5 | 10 |
| 8 | Arnett Gardens | 8 | +4 | 10 |
| 9 | Cavalier | 7 | -1 | 10 |
| 10 | Chapelton | 8 | -7 | 9 |
| 11 | Dunbeholden | 8 | -8 | 6 |
| 12 | Molynes United | 8 | -11 | 6 |
| 13 | Treasure Beach | 8 | -10 | 5 |
| 14 | Humble Lions | 8 | -19 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Waterhouse | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Tru-Juice | 4 | +7 | 9 |
| 3 | Montego Bay United | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Arnett Gardens | 4 | +6 | 8 |
| 5 | Tivoli Gardens | 5 | +5 | 8 |
| 6 | Portmore United | 4 | +5 | 8 |
| 7 | Dunbeholden | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Cavalier | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Chapelton | 3 | -4 | 6 |
| 10 | Molynes United | 5 | -6 | 6 |
| 11 | Mount Pleasant Academy | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Racing United | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Treasure Beach | 3 | -5 | 2 |
| 14 | Humble Lions | 3 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Racing United | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Waterhouse | 4 | +11 | 8 |
| 3 | Tru-Juice | 4 | +6 | 8 |
| 4 | Mount Pleasant Academy | 4 | -1 | 7 |
| 5 | Montego Bay United | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Tivoli Gardens | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Cavalier | 4 | -1 | 4 |
| 8 | Chapelton | 5 | -3 | 3 |
| 9 | Treasure Beach | 5 | -5 | 3 |
| 10 | Portmore United | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Arnett Gardens | 4 | -2 | 2 |
| 12 | Humble Lions | 5 | -13 | 1 |
| 13 | Molynes United | 3 | -5 | 0 |
| 14 | Dunbeholden | 4 | -9 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 06:38 TSİ.
Puan durumu 06.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
