Portmore United 0-0 Chapelton Maroons FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Portmore United 0–0 Chapelton Maroons FC (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Portmore United – Chapelton Maroons FC maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 2/6 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %67 4/6 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %0 0/6 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (10 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (5 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,50 (4 gol) | 0,20 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (11 gol) | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %33 2/6 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %33 2/6 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 2/8 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %50 4/8 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %25 2/8 | %0 0/5 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %38 3/8 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/6 | %0 0/4 |
| Berabere | %83 5/6 | %100 4/4 |
| Geride | %17 1/6 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %0 0/5 |
| Berabere | %63 5/8 | %80 4/5 |
| Geride | %25 2/8 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Portmore United (6 maç)
Chapelton Maroons FC (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Portmore United (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Chapelton Maroons FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Portmore United
Sarı 2 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,4)
Chapelton Maroons FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Portmore United son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 5 gol yedi. Chapelton son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 8 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Portmore United 4, Chapelton 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Chapelton 0-2 Portmore United.
- Sıralama
- 9. (5 p) – 6. (8 p)
- Form (son 5)
- GBBGG – GBMBG
- H2H (G-B-M)
- 4-2-2 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 1,46 – 3,47 – 4,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Portmore United bu sezon 3 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Chapelton bu sezon 6 maçta 0,67 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Portmore United %100, Chapelton %33. İlk yarıyı önde kapatma: Portmore United 0/3, Chapelton 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,46, 0 – 3,47, 2 – 4,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 20 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Jamaika · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Waterhouse | 8 | +16 | 18 |
| 2 | Tru-Juice | 8 | +13 | 17 |
| 3 | Racing United | 8 | +8 | 16 |
| 4 | Montego Bay United | 8 | +5 | 15 |
| 5 | Tivoli Gardens | 8 | +6 | 12 |
| 6 | Mount Pleasant Academy | 7 | -1 | 11 |
| 7 | Portmore United | 6 | +5 | 10 |
| 8 | Arnett Gardens | 8 | +4 | 10 |
| 9 | Cavalier | 7 | -1 | 10 |
| 10 | Chapelton | 8 | -7 | 9 |
| 11 | Dunbeholden | 8 | -8 | 6 |
| 12 | Molynes United | 8 | -11 | 6 |
| 13 | Treasure Beach | 8 | -10 | 5 |
| 14 | Humble Lions | 8 | -19 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Waterhouse | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Tru-Juice | 4 | +7 | 9 |
| 3 | Montego Bay United | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Arnett Gardens | 4 | +6 | 8 |
| 5 | Tivoli Gardens | 5 | +5 | 8 |
| 6 | Portmore United | 4 | +5 | 8 |
| 7 | Dunbeholden | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Cavalier | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Chapelton | 3 | -4 | 6 |
| 10 | Molynes United | 5 | -6 | 6 |
| 11 | Mount Pleasant Academy | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Racing United | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Treasure Beach | 3 | -5 | 2 |
| 14 | Humble Lions | 3 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Racing United | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Waterhouse | 4 | +11 | 8 |
| 3 | Tru-Juice | 4 | +6 | 8 |
| 4 | Mount Pleasant Academy | 4 | -1 | 7 |
| 5 | Montego Bay United | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Tivoli Gardens | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Cavalier | 4 | -1 | 4 |
| 8 | Chapelton | 5 | -3 | 3 |
| 9 | Treasure Beach | 5 | -5 | 3 |
| 10 | Portmore United | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Arnett Gardens | 4 | -2 | 2 |
| 12 | Humble Lions | 5 | -13 | 1 |
| 13 | Molynes United | 3 | -5 | 0 |
| 14 | Dunbeholden | 4 | -9 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 06:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
