Waterhouse FC 1-1 Tru-Juice FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Waterhouse FC 1–1 Tru-Juice FC (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Waterhouse FC – Tru-Juice FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: M. Simms 90+1' (Waterhouse FC); T. Mcintosh 26' (Tru-Juice FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Waterhouse FC üstte · Tru-Juice FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' gol: T. Mcintosh (Tru-Juice FC)
- 90+1' gol: M. Simms (Waterhouse FC)
Maç olayları
- Waterhouse FCTru-Juice FC
- Gol M. Simms 1–190+1'
- 26'Gol T. Mcintosh 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 5/8 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %13 1/8 | %0 0/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,38 (19 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,38 (3 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (16 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,38 (3 gol) | 0,25 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %13 1/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %75 6/8 | %75 3/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Geride | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %13 1/8 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Waterhouse FC (8 maç)
Tru-Juice FC (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Waterhouse FC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 5 | 0 |
Tru-Juice FC (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 4 | 0 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Waterhouse FC
Sarı 3 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,4)
Tru-Juice FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Waterhouse 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 14-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Tru-Juice son 4 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Waterhouse bu sezon 4 maçta maç başına 3,50 gol attı, 0,25 gol yedi; Tru-Juice bu sezon 4 maçta 1,25 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Waterhouse %50, Tru-Juice %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Waterhouse %25, Tru-Juice %0. İlk yarıyı önde kapatma: Waterhouse 3/4, Tru-Juice 1/4.
- Sıralama
- 2. (10 p) – 5. (7 p)
- Form (son 5)
- BGGGM – MGBG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,57 – 2,90 – 5,19
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 2,90, 2 – 5,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,82.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %12; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 5 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 02:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Jamaika · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Waterhouse | 8 | +16 | 18 |
| 2 | Tru-Juice | 8 | +13 | 17 |
| 3 | Racing United | 8 | +8 | 16 |
| 4 | Montego Bay United | 8 | +5 | 15 |
| 5 | Tivoli Gardens | 8 | +6 | 12 |
| 6 | Mount Pleasant Academy | 7 | -1 | 11 |
| 7 | Portmore United | 6 | +5 | 10 |
| 8 | Arnett Gardens | 8 | +4 | 10 |
| 9 | Cavalier | 7 | -1 | 10 |
| 10 | Chapelton | 8 | -7 | 9 |
| 11 | Dunbeholden | 8 | -8 | 6 |
| 12 | Molynes United | 8 | -11 | 6 |
| 13 | Treasure Beach | 8 | -10 | 5 |
| 14 | Humble Lions | 8 | -19 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Waterhouse | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Tru-Juice | 4 | +7 | 9 |
| 3 | Montego Bay United | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Arnett Gardens | 4 | +6 | 8 |
| 5 | Tivoli Gardens | 5 | +5 | 8 |
| 6 | Portmore United | 4 | +5 | 8 |
| 7 | Dunbeholden | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Cavalier | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Chapelton | 3 | -4 | 6 |
| 10 | Molynes United | 5 | -6 | 6 |
| 11 | Mount Pleasant Academy | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Racing United | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Treasure Beach | 3 | -5 | 2 |
| 14 | Humble Lions | 3 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Racing United | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Waterhouse | 4 | +11 | 8 |
| 3 | Tru-Juice | 4 | +6 | 8 |
| 4 | Mount Pleasant Academy | 4 | -1 | 7 |
| 5 | Montego Bay United | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Tivoli Gardens | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Cavalier | 4 | -1 | 4 |
| 8 | Chapelton | 5 | -3 | 3 |
| 9 | Treasure Beach | 5 | -5 | 3 |
| 10 | Portmore United | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Arnett Gardens | 4 | -2 | 2 |
| 12 | Humble Lions | 5 | -13 | 1 |
| 13 | Molynes United | 3 | -5 | 0 |
| 14 | Dunbeholden | 4 | -9 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 06:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
