← Maçlar
Jamaika · Premier Lig · 8. hafta1 Kasım 2026 · 23:00 TSİ

Montego Bay United 2-2 Portmore United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Montego Bay United
2–2İY 1–1
Portmore United
Maç sonu

Montego Bay United 2–2 Portmore United (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Montego Bay United – Portmore United maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: J. Fletcher 45+2', D. Campbell 59' (Montego Bay United); J. Grant 45+4', D. Dailey 77' (Portmore United).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Montego Bay United üstte · Portmore United altta

01530İY607590 26' kırmızı kart: O. Jones (Montego Bay United)45+2' gol: J. Fletcher (Montego Bay United)45+4' gol: J. Grant (Portmore United)59' gol: D. Campbell (Montego Bay United)77' gol: D. Dailey (Portmore United)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 26' kırmızı kart: O. Jones (Montego Bay United)
  • 45+2' gol: J. Fletcher (Montego Bay United)
  • 45+4' gol: J. Grant (Portmore United)
  • 59' gol: D. Campbell (Montego Bay United)
  • 77' gol: D. Dailey (Portmore United)

Maç olayları

  1. Montego Bay UnitedPortmore United
  2. 77'Gol D. Dailey 2–2
  3. Gol D. Campbell 2–159'
  4. 45+4'Gol J. Grant 1–1
  5. Gol J. Fletcher 1–045+2'
  6. 28'M. ReidKaçan penaltı
  7. O. JonesKırmızı kart26'

Maç istatistikleri

Montego Bay UnitedPortmore United
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Montego Bay United
Toplam (8)İç saha (5)
Galibiyet%50 4/8%40 2/5
Beraberlik%38 3/8%60 3/5
Mağlubiyet%13 1/8%0 0/5
Portmore United
Toplam (6)Dış saha (2)
Galibiyet%33 2/6%0 0/2
Beraberlik%67 4/6%100 2/2
Mağlubiyet%0 0/6%0 0/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Montego Bay United
Toplam (8)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,50 (12 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç0,88 (7 gol)0,80 (4 gol)
Portmore United
Toplam (6)Dış saha (2)
Attığı gol / maç1,67 (10 gol)1,50 (3 gol)
Yediği gol / maç0,83 (5 gol)1,50 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Montego Bay United
Toplam (8)İç saha (5)
KG Var%50 4/8%40 2/5
1,5 Üst%63 5/8%60 3/5
2,5 Üst%50 4/8%40 2/5
3,5 Üst%38 3/8%40 2/5
Gol yememe%50 4/8%60 3/5
Portmore United
Toplam (6)Dış saha (2)
KG Var%67 4/6%100 2/2
1,5 Üst%83 5/6%100 2/2
2,5 Üst%33 2/6%50 1/2
3,5 Üst%33 2/6%50 1/2
Gol yememe%33 2/6%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Montego Bay United
Toplam (8)İç saha (5)
Önde%75 6/8%60 3/5
Berabere%25 2/8%40 2/5
Geride%0 0/8%0 0/5
Portmore United
Toplam (6)Dış saha (2)
Önde%0 0/6%0 0/2
Berabere%83 5/6%50 1/2
Geride%17 1/6%50 1/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Montego Bay United (8 maç)

1/141/X11/21X/10X/X2X/202/102/X02/20

Portmore United (6 maç)

1/101/X01/20X/12X/X3X/202/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Montego Bay United (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 4 0
31-45 2 1
46-60 2 1
61-75 0 2
76-90 2 3

Portmore United (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 2
31-45 1 1
46-60 1 1
61-75 4 0
76-90 3 1

Kartlar

Montego Bay United

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Portmore United

Sarı 2 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Montego Bay United için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 8, yenilen 5. Portmore United için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Montego Bay United 2 – Portmore United 7; 11 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Portmore United 2-2 Montego Bay United.

Sıralama
4. (14 p) – 10. (6 p)
Form (son 5)
MBGGG – MBGBB
H2H (G-B-M)
2-11-7 (20 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,99 – 2,88 – 2,97
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Montego Bay United iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 0,50 gol yedi; Portmore United bu sezon 4 maçta 1,50 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Montego Bay United %25, Portmore United %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Montego Bay United %25, Portmore United %75. İlk yarıyı önde kapatma: Montego Bay United 3/4, Portmore United 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 2,88, 2 – 2,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,84. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,73.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 27 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Jamaika · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Waterhouse 8530 193 +1618 BBBGG
2Tru-Juice 8521 163 +1317 MBGGG
3Racing United 8512 1911 +816 GGBGM
4Montego Bay United 8431 127 +515 GGBMB
5Tivoli Gardens 8332 159 +612 GMGMB
6Mount Pleasant Academy 7322 89 -111 GBGGB
7Portmore United 6240 105 +510 BBBBG
8Arnett Gardens 8242 1612 +410 BBGBB
9Cavalier 7313 1011 -110 BMMGM
10Chapelton 8233 411 -79 MBGBM
11Dunbeholden 8206 513 -86 MGMMG
12Molynes United 8206 718 -116 MMGMM
13Treasure Beach 8125 818 -105 BMMGM
14Humble Lions 8026 322 -192 BBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Waterhouse 4310 72 +510
2Tru-Juice 4301 92 +79
3Montego Bay United 5230 74 +39
4Arnett Gardens 4220 93 +68
5Tivoli Gardens 5221 116 +58
6Portmore United 4220 72 +58
7Dunbeholden 4202 54 +16
8Cavalier 3201 66 06
9Chapelton 3201 37 -46
10Molynes United 5203 511 -66
11Mount Pleasant Academy 3111 33 04
12Racing United 4112 67 -14
13Treasure Beach 3021 27 -52
14Humble Lions 3012 17 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Racing United 4400 134 +912
2Waterhouse 4220 121 +118
3Tru-Juice 4220 71 +68
4Mount Pleasant Academy 4211 56 -17
5Montego Bay United 3201 53 +26
6Tivoli Gardens 3111 43 +14
7Cavalier 4112 45 -14
8Chapelton 5032 14 -33
9Treasure Beach 5104 611 -53
10Portmore United 2020 33 02
11Arnett Gardens 4022 79 -22
12Humble Lions 5014 215 -131
13Molynes United 3003 27 -50
14Dunbeholden 4004 09 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 06:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,99X2,8822,97

Çifte şans

1X1,18121,20X21,43

Karşılıklı gol

Var1,64Yok1,73

2,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst1,84

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.