Hırvatistan · HNL · 13. hafta

Osijek – Hajduk Split

Başlamasına 12 sa 2 dk Başlamadı

Osijek – Hajduk Split: 8 Kasım 17:00, Hırvatistan · HNL, 13. hafta. Bu sezon Osijek evinde 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; Hajduk Split deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 9 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Opus Arena, Osijek

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiOsijekHajduk Split
Lig sırası3. · 20 puan1. · 26 puan
Form (son 5)BMBMGGGBGM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,67 – 1,171,80 – 1,60
2,5 Üst biten%50%100
Karşılıklı gol%50%60
Gol yemediği%33%20
Aralarında (G-B-M)15-11-15 (41 maç, Osijek bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Osijek iç sahada (6 maç), Hajduk Split deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Osijek iç sahada (6 maç) · Hajduk Split deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,67 Gol atma maç başı 1,80
1,17 Gol yeme maç başı 1,60
%33 Gol yememe maçların %20
%50 KG Var maçların %60
%50 2.5 Üst maçların %100

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • NK Osijek iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • HNK Hajduk Split deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • HNK Hajduk Split, deplasman maçlarında 5 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Osijek

3. sıra · 20 puan · 12 maç · averaj +5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMG

  1. 01.11 NK Lokomotiva Zagreb 1–3 Osijek G
  2. 25.10 Osijek 0–1 Rudes M
  3. 17.10 Osijek 1–1 HNK Gorica B
  4. 10.10 Osijek 1–3 Istra 1961 M
  5. 03.10 Osijek 1–1 Bsk Bijelo Brdo Hazırlık B
  6. 19.09 NK Varazdin 0–0 Osijek B
Deplasman

Hajduk Split

1. sıra · 26 puan · 12 maç · averaj +15

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGM

  1. 05.11 Lincoln Red Imps 1–0 Hajduk Split M
  2. 31.10 Hajduk Split 5–0 HNK Gorica G
  3. 26.10 Istra 1961 2–2 Hajduk Split B
  4. 22.10 FC Thun 0–1 Hajduk Split G
  5. 18.10 Hajduk Split 1–0 NK Varazdin G

Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Osijek son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Hajduk Split 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 41 maçta galibiyetler Osijek 15 – Hajduk Split 15; 11 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Ağustos 2026, Hajduk Split 4-0 Osijek.

Gol istatistikleri

Osijek iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,17 gol yedi; Hajduk Split dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Osijek %50, Hajduk Split %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Osijek %50, Hajduk Split %60. İlk yarıyı önde kapatma: Osijek 2/6, Hajduk Split 3/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Osijek 7,2, Hajduk Split 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Osijek 1,8, Hajduk Split 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,48, 0 – 3,23, 2 – 1,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,88.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 9 gol yediler.

Sıralama
3. (20 p) – 1. (26 p)
Form (son 5)
GMBMB – MGBGG
H2H (G-B-M)
15-11-15 (41 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %60
Korner ort. (maç)
9,2
iddaa MS 1-0-2
3,48 – 3,23 – 1,67

Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%50 6/12%50 3/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%33 4/12%33 2/6
Hajduk Split
Toplam (12)Dış saha (5)
Galibiyet%67 8/12%40 2/5
Beraberlik%17 2/12%20 1/5
Mağlubiyet%17 2/12%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,83 (22 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,27 yüksek1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,42 (17 gol)ligde 4. · lig ortalamasında1,17 (7 gol)
Hajduk Split
Toplam (12)Dış saha (5)
Attığı gol / maç2,17 (26 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,61 yüksek1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç0,92 (11 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,61 düşük1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%50 6/12ligde 7.–8. · lig ortalamasından 5 puan düşük%50 3/6
1,5 Üst%75 9/12%67 4/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 7. · lig ortalamasından 3 puan düşük%50 3/6
3,5 Üst%50 6/12%33 2/6
Gol yememe%33 4/12%33 2/6
Hajduk Split
Toplam (12)Dış saha (5)
KG Var%42 5/12ligde 10. · lig ortalamasından 13 puan düşük%60 3/5
1,5 Üst%83 10/12%100 5/5
2,5 Üst%75 9/12ligde 1. · lig ortalamasından 14 puan yüksek%100 5/5
3,5 Üst%42 5/12%40 2/5
Gol yememe%50 6/12%20 1/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,211,5
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6
10,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Hajduk Split
Toplam (12)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)7,27,0
7,5 Üst%50 6/12%40 2/5
8,5 Üst%25 3/12%20 1/5
9,5 Üst%8 1/12%0 0/5
10,5 Üst%8 1/12%0 0/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart4,14,7
2,5 Üst%75 9/12%83 5/6
3,5 Üst%67 8/12%83 5/6
4,5 Üst%50 6/12%67 4/6
5,5 Üst%17 2/12%33 2/6
Hajduk Split
Toplam (12)Dış saha (5)
Maç başı kart4,54,0
2,5 Üst%92 11/12%80 4/5
3,5 Üst%92 11/12%80 4/5
4,5 Üst%42 5/12%40 2/5
5,5 Üst%25 3/12%40 2/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut9,98,7
6,5 Üst%83 10/12%83 5/6
7,5 Üst%75 9/12%67 4/6
8,5 Üst%67 8/12%50 3/6
9,5 Üst%67 8/12%50 3/6
Hajduk Split
Toplam (12)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut8,58,4
6,5 Üst%83 10/12%80 4/5
7,5 Üst%58 7/12%60 3/5
8,5 Üst%42 5/12%40 2/5
9,5 Üst%33 4/12%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%42 5/12%33 2/6
Berabere%33 4/12%50 3/6
Geride%25 3/12%17 1/6
Hajduk Split
Toplam (12)Dış saha (5)
Önde%58 7/12%60 3/5
Berabere%33 4/12%20 1/5
Geride%8 1/12%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Osijek (12 maç)

1/151/X01/20X/11X/X1X/222/102/X12/22

Hajduk Split (12 maç)

1/161/X11/20X/12X/X1X/212/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Osijek (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 1
16-30 1 2
31-45 5 3
46-60 2 3
61-75 2 2
76-90 4 6

Hajduk Split (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 0
16-30 4 0
31-45 2 3
46-60 6 2
61-75 1 2
76-90 6 3

Kartlar

Osijek

Sarı 25 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,1)

Hajduk Split

Sarı 25 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Osijek: iç saha, 6 maç · Hajduk Split: dış saha, 5 maç

OsijekHajduk Split
%60,7Topa sahip olma%59,2
1,38Beklenen gol (xG)1,47
19,8Toplam şut14,2
5,5İsabetli şut5,8
11,5Ceza sahası içi şut7,8
7,2Korner5,0
463Pas497
%83Pas isabeti%87
1,7Kurtarış0,8
14,8Faul13,8
1,0Ofsayt1,8
1,8Sarı kart2,0
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,46Rakibin xG'si1,12
11,3Rakibin şutu8,2
3,2Rakibin isabetli şutu2,6
4,3Rakibin korneri2,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Hırvatistan · HNL puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1HNK Hajduk Split 12822 2611 +1526 MGGBG
2Dinamo Zagreb 11713 2514 +1122 GMGGM
3NK Osijek 12624 2217 +520 BMBMG
4Istra 1961 13544 2419 +519 GMBGG
5NK Varazdin 12543 1611 +519 BGMMB
6HNK Rijeka 12534 1918 +118 MGMBM
7NK Slaven Belupo 13517 1928 -916 GMGMG
8Rudes 13517 1627 -1116 GMGGG
9NK Lokomotiva Zagreb 13328 1421 -711 MGBMM
10HNK Gorica 13148 1025 -157 MBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1HNK Hajduk Split 7610 173 +1419
2Dinamo Zagreb 6600 154 +1118
3HNK Rijeka 5410 135 +813
4Istra 1961 7322 1511 +411
5NK Varazdin 6321 73 +411
6NK Osijek 6312 107 +310
7NK Slaven Belupo 6303 1013 -39
8NK Lokomotiva Zagreb 6213 77 07
9Rudes 6213 915 -67
10HNK Gorica 7034 713 -63
#TakımOGBMAYAVP
1NK Osijek 6312 1210 +210
2Rudes 7304 712 -59
3Istra 1961 6222 98 +18
4NK Varazdin 6222 98 +18
5HNK Hajduk Split 5212 98 +17
6NK Slaven Belupo 7214 915 -67
7HNK Rijeka 7124 613 -75
8Dinamo Zagreb 5113 1010 04
9NK Lokomotiva Zagreb 7115 714 -74
10HNK Gorica 6114 312 -94

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Osijek3,48
X · Beraberlik3,23
2 · Hajduk Split1,67

2,5 Alt / Üst

Alt1,80
Üst1,57

Karşılıklı gol

Var1,51
Yok1,88
Tüm marketler (19)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,63Yok1,08

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,6603,4122,81

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var6,501 ve Yok6,930 ve Var4,130 ve Yok12,152 ve Var3,302 ve Yok3,07

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,26

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,80Üst1,57

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,72Üst1,63

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,79Eşit3,222.1,90

Alt/Üst 3.5

Alt1,25Üst2,51

1. Yarı Sonucu

13,9502,0822,17

2. Yarı Sonucu

13,5002,4322,01

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,38Üst2,13

Çifte Şans

1 ve 01,621 ve 21,140 ve 21,11

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,55Üst ve Var1,89Alt ve Yok2,37Üst ve Yok7,96

Alt/Üst 1.5

Alt3,43Üst1,11

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var23,251 ve Yok4,510 ve Var6,690 ve Yok2,802 ve Var13,252 ve Yok2,47

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,341 ve 21,380 ve 21,08

Toplam Gol

0-1 gol3,582-3 gol1,824-5 gol3,226+ gol11,20

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,63

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,46Üst1,27