Hajduk Split 1-0 VSN Varazdin: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hajduk Split 1–0 VSN Varazdin (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 17–7, isabetli şut 6–1, topa sahip olma %64–%36, korner 5–3.
Maç özeti
Hajduk Split – VSN Varazdin maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Mathieu Acapandie 86' (Hajduk Split). xG: Hajduk Split 1,4 – 0,9 VSN Varazdin.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hajduk Split: Gonzalo García · VSN Varazdin: N. Šafarić
Maç akışı
Hajduk Split üstte · VSN Varazdin altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' oyuncu değişikliği: elvir durakovic ↔ Gregor Sikošek (VSN Varazdin)
- 33' sarı kart: Dario Marešić (Hajduk Split)
- 58' sarı kart: Tomislav Duvnjak (VSN Varazdin)
- 58' oyuncu değişikliği: Andelo Šutalo ↔ Abdoulie Sanyang (Hajduk Split)
- 63' oyuncu değişikliği: Tomislav Duvnjak ↔ David Puclin (VSN Varazdin)
- 63' sarı kart: Aleksa Latkovic (VSN Varazdin)
- 63' oyuncu değişikliği: Petar Bočkaj ↔ Emmanuel Uchegbu Chimeroucheya (VSN Varazdin)
- 65' oyuncu değişikliği: Dario Melnjak ↔ Simun Hrgovic (Hajduk Split)
- 66' oyuncu değişikliği: Alberto del Moral ↔ Adrion Pajaziti (Hajduk Split)
- 66' oyuncu değişikliği: Marko Livaja ↔ Michele Šego (Hajduk Split)
- 74' oyuncu değişikliği: marin soticek ↔ Adam Huram (Hajduk Split)
- 76' oyuncu değişikliği: Aleksa Latkovic ↔ Luka Skaricic (VSN Varazdin)
- 76' oyuncu değişikliği: luka mamic ↔ Ivan Posavec (VSN Varazdin)
- 86' gol: Mathieu Acapandie (Hajduk Split)
- 90' sarı kart: Adrion Pajaziti (Hajduk Split)
Maç olayları
- Hajduk SplitVSN Varazdin
- Adrion PajazitiSarı kart90'
- Gol Mathieu Acapandie 1–0Asist: Abdoulie Sanyang86'
- 76'Aleksa Latkovic ↔ Luka SkaricicOyuncu değişikliği
- 76'luka mamic ↔ Ivan PosavecOyuncu değişikliği
- marin soticek ↔ Adam HuramOyuncu değişikliği74'
- Alberto del Moral ↔ Adrion PajazitiOyuncu değişikliği66'
- Marko Livaja ↔ Michele ŠegoOyuncu değişikliği66'
- Dario Melnjak ↔ Simun HrgovicOyuncu değişikliği65'
- 63'Tomislav Duvnjak ↔ David PuclinOyuncu değişikliği
- 63'Aleksa LatkovicSarı kart
- 63'Petar Bočkaj ↔ Emmanuel Uchegbu ChimeroucheyaOyuncu değişikliği
- 58'Tomislav DuvnjakSarı kart
- Andelo Šutalo ↔ Abdoulie SanyangOyuncu değişikliği58'
- Dario MarešićSarı kart33'
- 23'elvir durakovic ↔ Gregor SikošekOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 8/12 | %86 6/7 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,17 (26 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,61 yüksek | 2,43 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,43 (3 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (16 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,23 düşük | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12ligde 10. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %75 9/12ligde 1. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %71 5/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 7.–8. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %42 5/12ligde 10. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,2 | 7,3 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %25 3/12 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %8 1/12 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %8 1/12 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %92 11/12 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %25 3/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %57 4/7 |
| Berabere | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Geride | %8 1/12 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %8 1/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hajduk Split (12 maç)
VSN Varazdin (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hajduk Split (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 0 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
VSN Varazdin (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Hajduk Split
Sarı 25 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,1)
VSN Varazdin
Sarı 19 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hajduk Split: iç saha, 7 maç · VSN Varazdin: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hajduk Split – VSN Varazdin ilk 11'ler
Hajduk Split · 4-2-3-1
- 33T. SilićK
- 22M. AcapandiéD86' gol 86. dk
- 6D. HadžikadunićD
- 15D. MarešićD33' sarı kart 33. dk
- 17D. MelnjakD65' oyundan çıktı 65. dk
- 8K. FayadO
- 20Alberto del MoralO66' oyundan çıktı 66. dk
- 16A. SutaloO58' oyundan çıktı 58. dk
- 9DaliO
- 23M. ŠotičekO74' oyundan çıktı 74. dk
- 10M. LivajaF66' oyundan çıktı 66. dk
- 99D. FesyukK
- 3Roko GabrićD
- 32Š. HrgovićD65' oyuna girdi 65. dk
- 26A. GuramO74' oyuna girdi 74. dk
- 77Carlos MartínF
- 4A. PajazitiO66' oyuna girdi 66. dk90' sarı kart 90. dk
- 14R. RaciD
- 7A. SanyangF58' oyuna girdi 58. dk86' asist 86. dk
- 44D. StipicaK
- 5A. Van HoorenbeeckD
- 11M. ŠegoF66' oyuna girdi 66. dk
- 18L. DendonckerO
Teknik direktör: Gonzalo García
VSN Varazdin · 4-1-4-1
- 33J. SilićK
- 30L. PosinkovicD
- 13M. MladenovskiD
- 16N. TepšićD
- 3E. DurakovićD23' oyundan çıktı 23. dk
- 8T. DuvnjakO58' sarı kart 58. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 12P. BočkajO63' oyundan çıktı 63. dk
- 28I. CanjugaO
- 22L. MamićO76' oyundan çıktı 76. dk
- 38Iuri TavaresO
- 10A. LatkovićF63' sarı kart 63. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 5Sven LesjakD
- 17V. AkrapF
- 11E. UchegbuF63' oyuna girdi 63. dk
- 9S. JurićF
- 19L. LukanićO
- 24M. MarinaO
- 1R. McCrorieK
- 21I. PosavecO76' oyuna girdi 76. dk
- 6D. PuclinO63' oyuna girdi 63. dk
- 14R. PunčecD
- 20G. SikošekD23' oyuna girdi 23. dk
- 4L. ŠkaričićD76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: N. Šafarić
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Hırvatistan · HNL puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Hajduk Split 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). VSN Varazdin son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 7 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 27 kez karşılaştı: Hajduk Split 17, VSN Varazdin 6 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Ağustos 2026, VSN Varazdin 2-1 Hajduk Split.
- Sıralama
- 1. (19 p) – 2. (18 p)
- Form (son 5)
- GGMGG – GBBBG
- H2H (G-B-M)
- 17-4-6 (27 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %75
- Korner ort. (maç)
- 7,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,63 – 3,15 – 3,92
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hajduk Split iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 0,60 gol yedi; VSN Varazdin dış saha 4 maçta 2,00 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hajduk Split %40, VSN Varazdin %75. İlk yarıyı önde kapatma: Hajduk Split 3/5, VSN Varazdin 3/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Hajduk Split 3,6, VSN Varazdin 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,4. Maç başına kart: Hajduk Split 2,2, VSN Varazdin 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,15, 2 – 3,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 7,4; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hırvatistan · HNL puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 12 | +15 | 26 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 11 | +11 | 22 |
| 3 | NK Osijek | 12 | +5 | 20 |
| 4 | Istra 1961 | 13 | +5 | 19 |
| 5 | NK Varazdin | 12 | +5 | 19 |
| 6 | HNK Rijeka | 12 | +1 | 18 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 13 | -9 | 16 |
| 8 | Rudes | 13 | -11 | 16 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 13 | -7 | 11 |
| 10 | HNK Gorica | 13 | -15 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 7 | +14 | 19 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 6 | +11 | 18 |
| 3 | HNK Rijeka | 5 | +8 | 13 |
| 4 | Istra 1961 | 7 | +4 | 11 |
| 5 | NK Varazdin | 6 | +4 | 11 |
| 6 | NK Osijek | 6 | +3 | 10 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 6 | -3 | 9 |
| 8 | NK Lokomotiva Zagreb | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Rudes | 6 | -6 | 7 |
| 10 | HNK Gorica | 7 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NK Osijek | 6 | +2 | 10 |
| 2 | Rudes | 7 | -5 | 9 |
| 3 | Istra 1961 | 6 | +1 | 8 |
| 4 | NK Varazdin | 6 | +1 | 8 |
| 5 | HNK Hajduk Split | 5 | +1 | 7 |
| 6 | NK Slaven Belupo | 7 | -6 | 7 |
| 7 | HNK Rijeka | 7 | -7 | 5 |
| 8 | Dinamo Zagreb | 5 | 0 | 4 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 7 | -7 | 4 |
| 10 | HNK Gorica | 6 | -9 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün HNL'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
