NK Istra 61 2-2 Hajduk Split: Maç Sonucu ve İstatistikleri
NK Istra 61 2–2 Hajduk Split (26 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 12–14, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %44–%56, korner 4–4.
Maç özeti
NK Istra 61 – Hajduk Split maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Hamza Jaganjac 66', Emil Frederiksen 81' (pen.) (NK Istra 61); Khalil Fayad 7', Michele Šego 54' (Hajduk Split). xG: NK Istra 61 1,6 – 1,5 Hajduk Split.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- NK Istra 61: Javier Cabello · Hajduk Split: Gonzalo García
Maç akışı
NK Istra 61 üstte · Hajduk Split altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: Khalil Fayad (Hajduk Split)
- 13' sarı kart: Dennis Hadzikadunić (Hajduk Split)
- 30' sarı kart: Demirel Hodzic (NK Istra 61)
- 39' sarı kart: Hamza Jaganjac (NK Istra 61)
- 39' sarı kart: Michele Šego (Hajduk Split)
- 51' sarı kart: Gustavo Albarracin (NK Istra 61)
- 54' gol: Michele Šego (Hajduk Split)
- 60' oyuncu değişikliği: Vinko Rozic ↔ Nik Skafar Zuzic (NK Istra 61)
- 60' oyuncu değişikliği: Isaac Aguiar Tomich ↔ Dukan Ahmeti (NK Istra 61)
- 60' oyuncu değişikliği: Demirel Hodzic ↔ Matija Kablar (NK Istra 61)
- 66' gol: Hamza Jaganjac (NK Istra 61)
- 69' oyuncu değişikliği: Dario Marešić ↔ Alec Van Hoorenbeeck (Hajduk Split)
- 70' sarı kart: Matija Kablar (NK Istra 61)
- 76' oyuncu değişikliği: Abdoulie Sanyang ↔ Carlos Martín Domínguez (Hajduk Split)
- 76' oyuncu değişikliği: Mathieu Acapandie ↔ Roko Gabric (Hajduk Split)
- 81' gol: Emil Frederiksen (NK Istra 61)
- 83' oyuncu değişikliği: Marin Šotiček ↔ Adam Huram (Hajduk Split)
- 83' oyuncu değişikliği: Dalisson De Almeida Leite ↔ Leander Dendoncker (Hajduk Split)
- 89' oyuncu değişikliği: Gustavo Albarracin ↔ Mutari Momoh (NK Istra 61)
Maç olayları
- NK Istra 61Hajduk Split
- Gustavo Albarracin ↔ Mutari MomohOyuncu değişikliği89'
- 83'Marin Šotiček ↔ Adam HuramOyuncu değişikliği
- 83'Dalisson De Almeida Leite ↔ Leander DendonckerOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Emil Frederiksen 2–2Penaltı81'
- 76'Abdoulie Sanyang ↔ Carlos Martín DomínguezOyuncu değişikliği
- 76'Mathieu Acapandie ↔ Roko GabricOyuncu değişikliği
- Matija KablarSarı kart70'
- 69'Dario Marešić ↔ Alec Van HoorenbeeckOyuncu değişikliği
- Gol Hamza Jaganjac 1–2Asist: Emil Frederiksen66'
- Vinko Rozic ↔ Nik Skafar ZuzicOyuncu değişikliği60'
- Isaac Aguiar Tomich ↔ Dukan AhmetiOyuncu değişikliği60'
- Demirel Hodzic ↔ Matija KablarOyuncu değişikliği60'
- 54'Gol Michele Šego 0–2Asist: Khalil Fayad
- Gustavo AlbarracinSarı kart51'
- Hamza JaganjacSarı kart39'
- 39'Michele ŠegoSarı kart
- Demirel HodzicSarı kart30'
- 13'Dennis HadzikadunićSarı kart
- 7'Gol Khalil Fayad 0–1Asist: Dennis Hadzikadunić
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 8/12 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,85 (24 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,29 yüksek | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,17 (26 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,61 yüksek | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 3. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %69 9/13ligde 3.–5. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12ligde 10. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %75 9/12ligde 1. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,2 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %25 3/12 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/5 |
| 10,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %92 11/12 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %57 4/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %14 1/7 |
| Geride | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %60 3/5 |
| Berabere | %33 4/12 | %20 1/5 |
| Geride | %8 1/12 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
NK Istra 61 (13 maç)
Hajduk Split (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
NK Istra 61 (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 5 | 6 |
Hajduk Split (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 0 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Kartlar
NK Istra 61
Sarı 27 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,1)
Hajduk Split
Sarı 25 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
NK Istra 61: iç saha, 7 maç · Hajduk Split: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
NK Istra 61 – Hajduk Split ilk 11'ler
NK Istra 61 · 4-4-2
- 1F. KolićK
- 44R. HrvatinD
- 4R. KumarD
- 3M. NasraouiD
- 13Niko ŠepićD
- 22E. FrederiksenO66' asist 66. dk81' gol 81. dk
- 5D. HodzicO30' sarı kart 30. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 25G. AlbarracÃnO51' sarı kart 51. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 7V. RozićO60' oyundan çıktı 60. dk
- 94H. JaganjacF39' sarı kart 39. dk66' gol 66. dk
- 9IsaacF60' oyundan çıktı 60. dk
- 30N. Skafar ZuzicF60' oyuna girdi 60. dk
- 23S. UkichO
- 40J. Paus-KunštK
- 66M. MomohD89' oyuna girdi 89. dk
- 97A. KadušićD
- 34M. KablarO60' oyuna girdi 60. dk70' sarı kart 70. dk
- 11S. GoričanF
- 27D. CelijaF
- 39T. BrajkovicF
- 20D. AhmetiO60' oyuna girdi 60. dk
Teknik direktör: Javier Cabello
Hajduk Split · 4-2-3-1
- 33T. SilićK
- 22M. AcapandiéD76' oyundan çıktı 76. dk
- 6D. HadžikadunićD7' asist 7. dk13' sarı kart 13. dk
- 15D. MarešićD69' oyundan çıktı 69. dk
- 32Š. HrgovićD
- 20Alberto del MoralO
- 8K. FayadO7' gol 7. dk54' asist 54. dk
- 7A. SanyangO76' oyundan çıktı 76. dk
- 9DaliO83' oyundan çıktı 83. dk
- 23M. ŠotičekO83' oyundan çıktı 83. dk
- 11M. ŠegoF39' sarı kart 39. dk54' gol 54. dk
- 99D. FesyukK
- 18L. DendonckerO83' oyuna girdi 83. dk
- 3Roko GabrićD76' oyuna girdi 76. dk
- 26A. GuramO83' oyuna girdi 83. dk
- 10M. LivajaF
- 77Carlos MartínF76' oyuna girdi 76. dk
- 17D. MelnjakD
- 14R. RaciD
- 44D. StipicaK
- 5A. Van HoorenbeeckD69' oyuna girdi 69. dk
- 16A. SutaloO
- 19E. BrrutiO
Teknik direktör: Gonzalo García
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Hırvatistan · HNL puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Istra 1961 için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 11, yenilen 6. Hajduk Split son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 39 maçta galibiyetler Istra 1961 5 – Hajduk Split 25; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Ağustos 2026, Hajduk Split 2-2 Istra 1961.
- Sıralama
- 7. (12 p) – 1. (22 p)
- Form (son 5)
- MGMGG – GGGGM
- H2H (G-B-M)
- 5-9-25 (39 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- Korner ort. (maç)
- 7,7
- iddaa MS 1-0-2
- 3,84 – 3,61 – 1,54
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Istra 1961 iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,60 gol yedi; Hajduk Split dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Istra 1961 %80, Hajduk Split %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Istra 1961 %60, Hajduk Split %50. İlk yarıyı önde kapatma: Istra 1961 3/5, Hajduk Split 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Istra 1961 4,2, Hajduk Split 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,7. Maç başına kart: Istra 1961 1,4, Hajduk Split 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,84, 0 – 3,61, 2 – 1,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,07, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hırvatistan · HNL puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 12 | +15 | 26 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 11 | +11 | 22 |
| 3 | NK Osijek | 12 | +5 | 20 |
| 4 | Istra 1961 | 13 | +5 | 19 |
| 5 | NK Varazdin | 12 | +5 | 19 |
| 6 | HNK Rijeka | 12 | +1 | 18 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 13 | -9 | 16 |
| 8 | Rudes | 13 | -11 | 16 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 13 | -7 | 11 |
| 10 | HNK Gorica | 13 | -15 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 7 | +14 | 19 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 6 | +11 | 18 |
| 3 | HNK Rijeka | 5 | +8 | 13 |
| 4 | Istra 1961 | 7 | +4 | 11 |
| 5 | NK Varazdin | 6 | +4 | 11 |
| 6 | NK Osijek | 6 | +3 | 10 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 6 | -3 | 9 |
| 8 | NK Lokomotiva Zagreb | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Rudes | 6 | -6 | 7 |
| 10 | HNK Gorica | 7 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NK Osijek | 6 | +2 | 10 |
| 2 | Rudes | 7 | -5 | 9 |
| 3 | Istra 1961 | 6 | +1 | 8 |
| 4 | NK Varazdin | 6 | +1 | 8 |
| 5 | HNK Hajduk Split | 5 | +1 | 7 |
| 6 | NK Slaven Belupo | 7 | -6 | 7 |
| 7 | HNK Rijeka | 7 | -7 | 5 |
| 8 | Dinamo Zagreb | 5 | 0 | 4 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 7 | -7 | 4 |
| 10 | HNK Gorica | 6 | -9 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
