← Maçlar
Hırvatistan · HNL · 9. hafta10 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Osijek 1-3 NK Istra 61: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Osijek
1–3İY 1–1
NK Istra 61
Maç sonu

Osijek 1–3 NK Istra 61 (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Osijek – NK Istra 61 maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%50 6/12%50 3/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%33 4/12%33 2/6
NK Istra 61
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%38 5/13%33 2/6
Beraberlik%31 4/13%33 2/6
Mağlubiyet%31 4/13%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,83 (22 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,27 yüksek1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,42 (17 gol)ligde 4. · lig ortalamasında1,17 (7 gol)
NK Istra 61
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,85 (24 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,29 yüksek1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,46 (19 gol)ligde 5. · lig ortalamasında1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%50 6/12ligde 7.–8. · lig ortalamasından 5 puan düşük%50 3/6
1,5 Üst%75 9/12%67 4/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 7. · lig ortalamasından 3 puan düşük%50 3/6
3,5 Üst%50 6/12%33 2/6
Gol yememe%33 4/12%33 2/6
NK Istra 61
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%62 8/13ligde 3. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%50 3/6
1,5 Üst%85 11/13%83 5/6
2,5 Üst%69 9/13ligde 3.–5. · lig ortalamasından 8 puan yüksek%50 3/6
3,5 Üst%62 8/13%50 3/6
Gol yememe%23 3/13%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,211,5
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6
10,5 Üst%50 6/12%50 3/6
NK Istra 61
Toplam (13)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,211,7
7,5 Üst%77 10/13%83 5/6
8,5 Üst%62 8/13%83 5/6
9,5 Üst%62 8/13%83 5/6
10,5 Üst%54 7/13%67 4/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart4,14,7
2,5 Üst%75 9/12%83 5/6
3,5 Üst%67 8/12%83 5/6
4,5 Üst%50 6/12%67 4/6
5,5 Üst%17 2/12%33 2/6
NK Istra 61
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı kart4,33,7
2,5 Üst%85 11/13%67 4/6
3,5 Üst%77 10/13%67 4/6
4,5 Üst%54 7/13%50 3/6
5,5 Üst%23 3/13%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut9,98,7
6,5 Üst%83 10/12%83 5/6
7,5 Üst%75 9/12%67 4/6
8,5 Üst%67 8/12%50 3/6
9,5 Üst%67 8/12%50 3/6
NK Istra 61
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,410,0
6,5 Üst%85 11/13%83 5/6
7,5 Üst%85 11/13%83 5/6
8,5 Üst%85 11/13%83 5/6
9,5 Üst%69 9/13%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Osijek
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%42 5/12%33 2/6
Berabere%33 4/12%50 3/6
Geride%25 3/12%17 1/6
NK Istra 61
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%31 4/13%0 0/6
Berabere%38 5/13%67 4/6
Geride%31 4/13%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Osijek (12 maç)

1/151/X01/20X/11X/X1X/222/102/X12/22

NK Istra 61 (13 maç)

1/131/X11/20X/12X/X2X/212/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Osijek (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 1
16-30 1 2
31-45 5 3
46-60 2 3
61-75 2 2
76-90 4 6

NK Istra 61 (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 5 2
31-45 4 2
46-60 4 2
61-75 2 0
76-90 5 6

Kartlar

Osijek

Sarı 25 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,1)

NK Istra 61

Sarı 27 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Osijek: iç saha, 6 maç · NK Istra 61: dış saha, 6 maç

OsijekNK Istra 61
%60,7Topa sahip olma%43,3
1,38Beklenen gol (xG)1,13
19,8Toplam şut11,0
5,5İsabetli şut4,5
11,5Ceza sahası içi şut5,8
7,2Korner5,0
463Pas380
%83Pas isabeti%81
1,7Kurtarış4,3
14,8Faul13,2
1,0Ofsayt1,2
1,8Sarı kart2,2
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,46Rakibin xG'si1,38
11,3Rakibin şutu16,2
3,2Rakibin isabetli şutu5,5
4,3Rakibin korneri6,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hırvatistan · HNL puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1HNK Hajduk Split 12822 2611 +1526 MGGBG
2Dinamo Zagreb 11713 2514 +1122 GMGGM
3NK Osijek 12624 2217 +520 BMBMG
4Istra 1961 13544 2419 +519 GMBGG
5NK Varazdin 12543 1611 +519 BGMMB
6HNK Rijeka 12534 1918 +118 MGMBM
7NK Slaven Belupo 13517 1928 -916 GMGMG
8Rudes 13517 1627 -1116 GMGGG
9NK Lokomotiva Zagreb 13328 1421 -711 MGBMM
10HNK Gorica 13148 1025 -157 MBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1HNK Hajduk Split 7610 173 +1419
2Dinamo Zagreb 6600 154 +1118
3HNK Rijeka 5410 135 +813
4Istra 1961 7322 1511 +411
5NK Varazdin 6321 73 +411
6NK Osijek 6312 107 +310
7NK Slaven Belupo 6303 1013 -39
8NK Lokomotiva Zagreb 6213 77 07
9Rudes 6213 915 -67
10HNK Gorica 7034 713 -63
#TakımOGBMAYAVP
1NK Osijek 6312 1210 +210
2Rudes 7304 712 -59
3Istra 1961 6222 98 +18
4NK Varazdin 6222 98 +18
5HNK Hajduk Split 5212 98 +17
6NK Slaven Belupo 7214 915 -67
7HNK Rijeka 7124 613 -75
8Dinamo Zagreb 5113 1010 04
9NK Lokomotiva Zagreb 7115 714 -74
10HNK Gorica 6114 312 -94

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,84X3,2323,09

Çifte şans

1X1,18121,16X21,54

Karşılıklı gol

Var1,46Yok2,04

1,5 Alt / Üst

Alt3,72Üst1,10

2,5 Alt / Üst

Alt1,91Üst1,53

3,5 Alt / Üst

Alt1,32Üst2,40

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün HNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.