Orgryte 0-0 Vasteraas: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Orgryte 0–0 Vasteraas (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–17, isabetli şut 3–6, topa sahip olma %37–%63, korner 5–11.
Paylaş
Maç özeti
Orgryte – Vasteraas maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Orgryte 0,7 – 2,4 Vasteraas.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Gamla Ullevi, Gothenburg
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Orgryte: A. Holmberg · Vasteraas: Alexander Rubin
Maç akışı
Orgryte üstteVasteraas altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %58 · 1 şut · 0,8
- 16–30'Dep %75 · 1 şut · 0,0
- 31–45+'Dengeli · 9 şut · 0,4
- 46–60'Dep %83 · 4 şut · 0,9
- 61–75'Dep %58 · 3 şut · 0,3
- 76–90+'Dep %77 · 3 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Orgryte, Dep = Vasteraas.
Maç olayları
- OrgryteVasteraas
- William KenndalSarı kart84'
- 82'jonathan karlsson ↔ Marcus BaggesenOyuncu değişikliği
- 82'jens magnusson ↔ Bonaventure LendambiOyuncu değişikliği
- Daniel Paulson ↔ michael parkerOyuncu değişikliği80'
- Mikael Dyrestam ↔ Johan HammarOyuncu değişikliği73'
- william hofvander ↔ Rasmus AlmOyuncu değişikliği73'
- 66'Mattias Hellisdal ↔ Ismet LushakuOyuncu değişikliği
- Liam Filip Andersson ↔ Viktor EkblomOyuncu değişikliği62'
- Anton Andreasson ↔ Adam AnderssonOyuncu değişikliği62'
- 49'Abdelrahman SaidiKaçan penaltı
- Andreas HolmbergSarı kart49'
- S.LagerlundSarı kart45'
- 45'Herman·MagnussonSarı kart
- 10'Axel Sountonoma TaonsaKaçan penaltı
- Alex RahmSarı kart9'
Orgryte iç sahada (14 maç) · Vasteraas deplasmanda (14 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 13 maç (2019'dan beri)
3 Orgryte6 berabere4 Vasteraas
- Orgryte IS iç sahada 14 maçta 2 galibiyet, 7 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Vasteras SK FK deplasmanda 14 maçta 7 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Orgryte IS, iç saha maçlarında 14 maçta 12 kez iki takım da gol attı (%86).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Orgryte
Vasteraas
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 4/28 | %14 2/14 |
| Beraberlik | %29 8/28 | %50 7/14 |
| Mağlubiyet | %57 16/28 | %36 5/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 13/28 | %50 7/14 |
| Beraberlik | %21 6/28 | %14 2/14 |
| Mağlubiyet | %32 9/28 | %36 5/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (33 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,25 düşük | 1,57 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,14 (60 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,71 yüksek | 1,71 (24 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (40 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,43 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (38 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,64 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %61 17/28ligde 4. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %86 12/14 |
| 1,5 Üst | %89 25/28 | %86 12/14 |
| 2,5 Üst | %61 17/28ligde 4. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %57 8/14 |
| 3,5 Üst | %36 10/28 | %36 5/14 |
| Gol yememe | %14 4/28 | %14 2/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %39 11/28ligde 14.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %43 6/14 |
| 1,5 Üst | %64 18/28 | %71 10/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28ligde 9.–11. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %71 10/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %43 6/14 |
| Gol yememe | %39 11/28 | %29 4/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %71 20/28 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %61 17/28 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %50 14/28 | %50 7/14 |
| 10,5 Üst | %43 12/28 | %43 6/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %71 20/28 | %71 10/14 |
| 8,5 Üst | %61 17/28 | %50 7/14 |
| 9,5 Üst | %57 16/28 | %50 7/14 |
| 10,5 Üst | %43 12/28 | %50 7/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %64 18/28 | %79 11/14 |
| 3,5 Üst | %39 11/28 | %43 6/14 |
| 4,5 Üst | %18 5/28 | %21 3/14 |
| 5,5 Üst | %0 0/28 | %0 0/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %64 18/28 | %79 11/14 |
| 3,5 Üst | %43 12/28 | %57 8/14 |
| 4,5 Üst | %21 6/28 | %21 3/14 |
| 5,5 Üst | %11 3/28 | %7 1/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %86 24/28 | %71 10/14 |
| 7,5 Üst | %71 20/28 | %71 10/14 |
| 8,5 Üst | %61 17/28 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %57 16/28 | %64 9/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %79 22/28 | %79 11/14 |
| 7,5 Üst | %61 17/28 | %57 8/14 |
| 8,5 Üst | %50 14/28 | %57 8/14 |
| 9,5 Üst | %46 13/28 | %50 7/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 3/28 | %7 1/14 |
| Berabere | %39 11/28 | %57 8/14 |
| Geride | %50 14/28 | %36 5/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 12/28 | %36 5/14 |
| Berabere | %36 10/28 | %29 4/14 |
| Geride | %21 6/28 | %36 5/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Orgryte (28 maç)
Vasteraas (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Orgryte (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 8 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 3 | 10 |
| 46-60 | 3 | 10 |
| 61-75 | 8 | 10 |
| 76-90 | 7 | 9 |
Vasteraas (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 11 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 7 | 4 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 6 | 6 |
| 76-90 | 5 | 8 |
Kartlar
Orgryte
Sarı 43 · Kırmızı 1 (28 maç · maç başı sarı 1,5)
Vasteraas
Sarı 39 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Orgryte: iç saha, 14 maç · Vasteraas: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Orgryte – Vasteraas ilk 11'ler
Orgryte · 5-3-2
- 34A. RahmK9' sarı kart 9. dk
- 19A. AndreassonD62' oyundan çıktı 62. dk
- 33S. LagerlundD45' sarı kart 45. dk
- 6M. DyrestamD73' oyundan çıktı 73. dk
- 5C. StyffeD
- 14D. PaulsonD80' oyundan çıktı 80. dk
- 21W. KenndalO84' sarı kart 84. dk
- 23O. Parker-PriceO
- 17W. HofvanderO73' oyundan çıktı 73. dk
- 22T. SanaF
- 9L. AnderssonF62' oyundan çıktı 62. dk
- 10R. AlmO73' oyuna girdi 73. dk
- 18A. AnderssonD62' oyuna girdi 62. dk
- 3J. AzulayD
- 32Viktor EkblomF62' oyuna girdi 62. dk
- 44H. GustafssonK
- 25J. HammarD73' oyuna girdi 73. dk
- 15Jerome Tibbling UgwoF
- 2M. ParkerD80' oyuna girdi 80. dk
- 7C. VindehallO
Teknik direktör: A. Holmberg
Vasteraas · 3-4-3
- 1A. FagerströmK
- 24J. TagessonD
- 4P. BondeD
- 2H. MagnussonD45' sarı kart 45. dk
- 11S. GefvertO
- 30M. HellisdalO66' oyundan çıktı 66. dk
- 8M. DiagneO
- 15J. KarlssonO82' oyundan çıktı 82. dk
- 19J. MagnussonF82' oyundan çıktı 82. dk
- 17A. TaonsaF
- 7A. BoudahF
- 25André BernardiniK
- 5K. GunnarssonO
- 16Bonaventure LendambiF82' oyuna girdi 82. dk
- 14I. LushakuO66' oyuna girdi 66. dk
- 18F. NsabiyumvaD
- 10J. RingF
- 21V. WernerssonD
- 23P. AmoranD
- 3M. BaggesenD82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: Alexander Rubin
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiOrgryte
15. sıra · 20 puan · 28 maç · averaj -27
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBMM
- 01.11 IF Elfsborg 2–1 Orgryte M
- 29.10 Orgryte 1–2 Mjallby AIF M
- 24.10 Djurgardens IF 2–2 Orgryte B
- 18.10 Orgryte 4–2 Gais G
- 11.10 BK Hacken 3–0 Orgryte M
Vasteraas
6. sıra · 45 puan · 28 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGG
- 01.11 Vasteraas 1–0 IF Brommapojkarna G
- 28.10 Degerfors IF 0–3 Vasteraas G
- 23.10 Vasteraas 1–2 Halmstad M
- 18.10 Vasteraas 1–0 Mjallby AIF G
- 09.10 IFK Goteborg 1–0 Vasteraas M
Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 19:30: Allsvenskan (İsveç) 28. haftasında ev sahibi Orgryte, konuk ekip Vasteraas. Sıralamada Orgryte 15., Vasteraas 6.; iki takım arasında 25 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Orgryte 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-11). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Vasteraas 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
- Sıralama
- 15. (19 p) – 6. (44 p)
- Form (son 5)
- MMBGM – GGMGM
- H2H (G-B-M)
- 3-6-4 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %77
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %92 – %46
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,97 – 3,32 – 1,95
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Orgryte 3 – Vasteraas 4; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Temmuz 2026, Vasteraas 2-0 Orgryte.
Gol istatistikleri
Orgryte iç saha 13 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,85 gol yedi; Vasteraas dış saha 13 maçta 1,54 attı, 1,77 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %62, konukta %77. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Orgryte %92, Vasteraas %46. İlk yarıyı önde kapatma: Orgryte 1/13, Vasteraas 5/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Orgryte 3,8, Vasteraas 4,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Orgryte 1,2, Vasteraas 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,97, 0 – 3,32, 2 – 1,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %69; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Tek / Çift
Toplam Gol
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Aynı gün Allsvenskan'da oynanan diğer maçlar
- 19:30 Degerfors IF 1–2 Gais
