Degerfors IF 0-3 Vasteraas: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Degerfors IF 0–3 Vasteraas (28 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 15–14, isabetli şut 2–7, topa sahip olma %49–%51, korner 3–9.
Maç özeti
Degerfors IF – Vasteraas maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Frédéric Nsabiyumva 25', Axel Sountonoma Taonsa 56', Marcus Baggesen 90+7' (Vasteraas). xG: Degerfors IF 1,5 – 1,5 Vasteraas.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Degerfors IF: H. Goitom · Vasteraas: Alexander Rubin
Maç akışı
Degerfors IF üstte · Vasteraas altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' gol: Frédéric Nsabiyumva (Vasteraas)
- 45' oyuncu değişikliği: Karim Boutera ↔ Arman Taranis (Degerfors IF)
- 54' sarı kart: Samba Diatara (Degerfors IF)
- 56' gol: Axel Sountonoma Taonsa (Vasteraas)
- 57' oyuncu değişikliği: Elias Barsoum ↔ Dijan Vukojevic (Degerfors IF)
- 57' oyuncu değişikliği: Samba Diatara ↔ gideon yaw yiriyon (Degerfors IF)
- 61' oyuncu değişikliği: Mattias Hellisdal ↔ karl gunnarsson (Vasteraas)
- 69' oyuncu değişikliği: Bilal Hussein ↔ Robin Dzabic (Degerfors IF)
- 69' oyuncu değişikliği: Sebastian Ohlsson ↔ Noel Milleskog (Degerfors IF)
- 87' oyuncu değişikliği: Herman·Magnusson ↔ Victor Wernersson (Vasteraas)
- 87' oyuncu değişikliği: Abdelrahman Saidi ↔ Bonaventure Lendambi (Vasteraas)
- 90+1' sarı kart: Daniel Sundgren (Degerfors IF)
- 90+1' sarı kart: Ludvig Fritzson (Degerfors IF)
- 90+5' oyuncu değişikliği: jonathan karlsson ↔ Marcus Baggesen (Vasteraas)
- 90+5' oyuncu değişikliği: Mamadou Diagne ↔ Jonathan Ring (Vasteraas)
- 90+7' gol: Marcus Baggesen (Vasteraas)
Maç olayları
- Degerfors IFVasteraas
- 90+7'Gol Marcus Baggesen 0–3Asist: Axel Sountonoma Taonsa
- 90+5'jonathan karlsson ↔ Marcus BaggesenOyuncu değişikliği
- 90+5'Mamadou Diagne ↔ Jonathan RingOyuncu değişikliği
- Daniel SundgrenSarı kart90+1'
- Ludvig FritzsonSarı kart90+1'
- 87'Herman·Magnusson ↔ Victor WernerssonOyuncu değişikliği
- 87'Abdelrahman Saidi ↔ Bonaventure LendambiOyuncu değişikliği
- Bilal Hussein ↔ Robin DzabicOyuncu değişikliği69'
- Sebastian Ohlsson ↔ Noel MilleskogOyuncu değişikliği69'
- 61'Mattias Hellisdal ↔ karl gunnarssonOyuncu değişikliği
- Elias Barsoum ↔ Dijan VukojevicOyuncu değişikliği57'
- Samba Diatara ↔ gideon yaw yiriyonOyuncu değişikliği57'
- 56'Gol Axel Sountonoma Taonsa 0–2Asist: Abdelrahman Saidi
- Samba DiataraSarı kart54'
- Karim Boutera ↔ Arman TaranisOyuncu değişikliği45'
- 25'Gol Frédéric Nsabiyumva 0–1Asist: Mattias Hellisdal
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 5/28 | %21 3/14 |
| Beraberlik | %18 5/28 | %14 2/14 |
| Mağlubiyet | %64 18/28 | %64 9/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 13/28 | %50 7/14 |
| Beraberlik | %21 6/28 | %14 2/14 |
| Mağlubiyet | %32 9/28 | %36 5/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,82 (23 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,93 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (48 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,28 yüksek | 1,57 (22 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (40 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,43 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (38 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,64 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 12/28ligde 13. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %43 6/14 |
| 1,5 Üst | %86 24/28 | %71 10/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28ligde 9.–11. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %57 8/14 |
| 3,5 Üst | %14 4/28 | %14 2/14 |
| Gol yememe | %11 3/28 | %14 2/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %39 11/28ligde 14.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %43 6/14 |
| 1,5 Üst | %64 18/28 | %71 10/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28ligde 9.–11. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %71 10/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %43 6/14 |
| Gol yememe | %39 11/28 | %29 4/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %79 22/28 | %93 13/14 |
| 8,5 Üst | %61 17/28 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %46 13/28 | %57 8/14 |
| 10,5 Üst | %43 12/28 | %50 7/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %71 20/28 | %71 10/14 |
| 8,5 Üst | %61 17/28 | %50 7/14 |
| 9,5 Üst | %57 16/28 | %50 7/14 |
| 10,5 Üst | %43 12/28 | %50 7/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %61 17/28 | %64 9/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %21 3/14 |
| 4,5 Üst | %14 4/28 | %14 2/14 |
| 5,5 Üst | %11 3/28 | %14 2/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %64 18/28 | %79 11/14 |
| 3,5 Üst | %43 12/28 | %57 8/14 |
| 4,5 Üst | %21 6/28 | %21 3/14 |
| 5,5 Üst | %11 3/28 | %7 1/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %64 18/28 | %64 9/14 |
| 7,5 Üst | %50 14/28 | %57 8/14 |
| 8,5 Üst | %43 12/28 | %43 6/14 |
| 9,5 Üst | %36 10/28 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %79 22/28 | %79 11/14 |
| 7,5 Üst | %61 17/28 | %57 8/14 |
| 8,5 Üst | %50 14/28 | %57 8/14 |
| 9,5 Üst | %46 13/28 | %50 7/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 3/28 | %7 1/14 |
| Berabere | %36 10/28 | %50 7/14 |
| Geride | %54 15/28 | %43 6/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 12/28 | %36 5/14 |
| Berabere | %36 10/28 | %29 4/14 |
| Geride | %21 6/28 | %36 5/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Degerfors IF (28 maç)
Vasteraas (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Degerfors IF (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 8 |
| 16-30 | 4 | 6 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 4 | 8 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 5 | 11 |
Vasteraas (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 11 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 7 | 4 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 6 | 6 |
| 76-90 | 5 | 8 |
Kartlar
Degerfors IF
Sarı 53 · Kırmızı 0 (28 maç · maç başı sarı 1,9)
Vasteraas
Sarı 39 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Degerfors IF: iç saha, 14 maç · Vasteraas: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Degerfors IF – Vasteraas ilk 11'ler
Degerfors IF · 5-3-2
- 38M. IgonenK
- 6D. SundgrenD90+1' sarı kart 90+1. dk
- 3Nikolai SkusethD
- 2Ahmad FaqaD
- 7S. OhlssonD69' oyundan çıktı 69. dk
- 18S. DiataraD54' sarı kart 54. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 22N. Girmai NetabayO
- 8B. HusseinO69' oyundan çıktı 69. dk
- 20E. BarsoumO57' oyundan çıktı 57. dk
- 14L. FritzsonF90+1' sarı kart 90+1. dk
- 9K. BouteraF45' oyundan çıktı 45. dk
- 21A. BerissonF
- 23R. DzabicO69' oyuna girdi 69. dk
- 1W. JakobssonK
- 10N. MilleskogF69' oyuna girdi 69. dk
- 15N. MoroD
- 17Arman TaranisF45' oyuna girdi 45. dk
- 11D. VukojevićF57' oyuna girdi 57. dk
- 13M. HamiltonO57' oyuna girdi 57. dk
- 28J. HernandezD
Teknik direktör: H. Goitom
Vasteraas · 3-4-3
- 34E. JägerK
- 4P. BondeD
- 18F. NsabiyumvaD25' gol 25. dk
- 2H. MagnussonD87' oyundan çıktı 87. dk
- 11S. GefvertO
- 30M. HellisdalO25' asist 25. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 8M. DiagneO90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
- 15J. KarlssonO90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
- 19J. MagnussonF
- 17A. TaonsaF56' gol 56. dk90+7' asist 90+7. dk
- 7A. BoudahF56' asist 56. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 3M. BaggesenD90+5' oyuna girdi 90+5. dk90+7' gol 90+7. dk
- 1A. FagerströmK
- 5K. GunnarssonO61' oyuna girdi 61. dk
- 16Bonaventure LendambiF87' oyuna girdi 87. dk
- 14I. LushakuO
- 10J. RingF90+5' oyuna girdi 90+5. dk
- 24J. TagessonD
- 21V. WernerssonD87' oyuna girdi 87. dk
- 23P. AmoranD
Teknik direktör: Alexander Rubin
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsveç · Allsvenskan puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Degerfors IF için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 2, yenilen 10. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Vasteraas için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 4.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Degerfors IF 5, Vasteraas 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Temmuz 2026, Vasteraas 2-0 Degerfors IF.
- Sıralama
- 14. (20 p) – 6. (38 p)
- Form (son 5)
- MMBMM – MGMGG
- H2H (G-B-M)
- 5-2-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %42 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,51 – 3,12 – 2,36
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Degerfors IF iç saha 12 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi; Vasteraas dış saha 12 maçta 1,42 attı, 1,92 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Degerfors IF %50, Vasteraas %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Degerfors IF %42, Vasteraas %50. İlk yarıyı önde kapatma: Degerfors IF 1/12, Vasteraas 4/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Degerfors IF 5,3, Vasteraas 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Degerfors IF 1,8, Vasteraas 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,51, 0 – 3,12, 2 – 2,36. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,72, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,93.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 23:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Allsvenskan'da oynanan diğer maçlar
- 21:00 Brommapojkarna 0–0 BK Hacken
- 21:00 Halmstads BK 0–3 Malmö
- 21:00 IFK Göteborg 1–1 Djurgardens
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
