Degerfors IF 1-2 Gais: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Degerfors IF 1–2 Gais (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–12, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %41–%59, korner 3–5.
Paylaş
Maç özeti
Degerfors IF – Gais maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Dijan Vukojevic 57' (Degerfors IF); Joackim Aberg 84', Gustav Lundgren 90+2' (Gais). xG: Degerfors IF 1,4 – 0,8 Gais.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stora Valla, Degfors
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Degerfors IF: H. Goitom · Gais: F. Holmberg
Maç akışı
Degerfors IF üstteGais altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %78 · 0 şut · 0,0
- 16–30'Dep %56 · 1 şut · 0,0
- 31–45+'Dengeli · 5 şut · 0,7
- 46–60'Dengeli · 3 şut · 0,1
- 61–75'Ev %77 · 8 şut · 0,8
- 76–90+'Dep %69 · 4 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Degerfors IF, Dep = Gais.
Maç olayları
- Degerfors IFGais
- 90+2'Gol Gustav Lundgren 1–2Asist: William Milovanovic
- 84'Gol Joackim Aberg 1–1Asist: Robin Frej
- 79'Rasmus Niklasson Petrovic ↔ Simon JørgensenOyuncu değişikliği
- Nasiru Moro ↔ Sebastian OhlssonOyuncu değişikliği78'
- Noel Milleskog ↔ Arman TaranisOyuncu değişikliği78'
- 74'Robin Wendin Thomasson ↔ Jonas LindbergOyuncu değişikliği
- Samba Diatara ↔ Jesús HernándezOyuncu değişikliği70'
- 65'Oskar Ågren ↔ Joackim AbergOyuncu değişikliği
- 65'Melvin Andersson ↔ Gustav LundgrenOyuncu değişikliği
- Gol Dijan Vukojevic 1–057'
- 45'Samuel Salter ↔ Lucas HedlundOyuncu değişikliği
Degerfors IF iç sahada (14 maç) · Gais deplasmanda (14 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 13 maç (2017'den beri)
3 Degerfors IF5 berabere5 Gais
- Degerfors IF iç sahada 14 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 9 mağlubiyet aldı.
- Gais deplasmanda 14 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
- Degerfors IF, iç saha maçlarında 14 maçta yalnız 2 kez kalesini gole kapattı (%14).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Degerfors IF
Gais
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 5/28 | %21 3/14 |
| Beraberlik | %18 5/28 | %14 2/14 |
| Mağlubiyet | %64 18/28 | %64 9/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 11/28 | %36 5/14 |
| Beraberlik | %25 7/28 | %14 2/14 |
| Mağlubiyet | %36 10/28 | %50 7/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,82 (23 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,93 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (48 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,28 yüksek | 1,57 (22 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (36 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,21 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (28 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,43 düşük | 1,50 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 12/28ligde 13. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %43 6/14 |
| 1,5 Üst | %86 24/28 | %71 10/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28ligde 9.–11. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %57 8/14 |
| 3,5 Üst | %14 4/28 | %14 2/14 |
| Gol yememe | %11 3/28 | %14 2/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %39 11/28ligde 14.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %71 20/28 | %86 12/14 |
| 2,5 Üst | %39 11/28ligde 16. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %50 7/14 |
| 3,5 Üst | %18 5/28 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %39 11/28 | %29 4/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %79 22/28 | %93 13/14 |
| 8,5 Üst | %61 17/28 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %46 13/28 | %57 8/14 |
| 10,5 Üst | %43 12/28 | %50 7/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %82 23/28 | %71 10/14 |
| 8,5 Üst | %75 21/28 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %54 15/28 | %36 5/14 |
| 10,5 Üst | %50 14/28 | %36 5/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %61 17/28 | %64 9/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %21 3/14 |
| 4,5 Üst | %14 4/28 | %14 2/14 |
| 5,5 Üst | %11 3/28 | %14 2/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %68 19/28 | %64 9/14 |
| 3,5 Üst | %46 13/28 | %50 7/14 |
| 4,5 Üst | %29 8/28 | %21 3/14 |
| 5,5 Üst | %14 4/28 | %14 2/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %64 18/28 | %64 9/14 |
| 7,5 Üst | %50 14/28 | %57 8/14 |
| 8,5 Üst | %43 12/28 | %43 6/14 |
| 9,5 Üst | %36 10/28 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %89 25/28 | %100 14/14 |
| 7,5 Üst | %71 20/28 | %93 13/14 |
| 8,5 Üst | %50 14/28 | %50 7/14 |
| 9,5 Üst | %36 10/28 | %36 5/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 3/28 | %7 1/14 |
| Berabere | %36 10/28 | %50 7/14 |
| Geride | %54 15/28 | %43 6/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 8/28 | %7 1/14 |
| Berabere | %54 15/28 | %57 8/14 |
| Geride | %18 5/28 | %36 5/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Degerfors IF (28 maç)
Gais (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Degerfors IF (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 8 |
| 16-30 | 4 | 6 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 4 | 8 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 5 | 11 |
Gais (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 10 | 5 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Kartlar
Degerfors IF
Sarı 53 · Kırmızı 0 (28 maç · maç başı sarı 1,9)
Gais
Sarı 61 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Degerfors IF: iç saha, 14 maç · Gais: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Degerfors IF – Gais ilk 11'ler
Degerfors IF · 5-3-2
- 38M. IgonenK
- 6D. SundgrenD
- 3Nikolai SkusethD
- 15N. MoroD78' oyundan çıktı 78. dk
- 4K. KarlssonD
- 18S. DiataraD70' oyundan çıktı 70. dk
- 10N. MilleskogO78' oyundan çıktı 78. dk
- 8B. HusseinO
- 22N. Girmai NetabayO
- 14L. FritzsonF
- 11D. VukojevićF57' gol 57. dk
- 13M. HamiltonO
- 17Arman TaranisF78' oyuna girdi 78. dk
- 7S. OhlssonD78' oyuna girdi 78. dk
- 1W. JakobssonK
- 28J. HernandezD70' oyuna girdi 70. dk
- 23R. DzabicO
- 20E. BarsoumO
- 21A. BerissonF
- 9K. BouteraF
Teknik direktör: H. Goitom
Gais · 4-3-3
- 1M. KrasniqiK
- 6A. WängbergD
- 4O. ÅgrenD65' oyundan çıktı 65. dk
- 24F. BeckmanD
- 5R. ThomassonD74' oyundan çıktı 74. dk
- 8W. MilovanovicO90+2' asist 90+2. dk
- 12R. FrejO84' asist 84. dk
- 2M. de BrienneO
- 16M. AnderssonF65' oyundan çıktı 65. dk
- 20S. SalterF45' oyundan çıktı 45. dk
- 11R. NiklassonF79' oyundan çıktı 79. dk
- 22A. CardaklijaD
- 27M. BawaO
- 30A. DidrikssonK
- 7J. ÅbergO65' oyuna girdi 65. dk84' gol 84. dk
- 31C. GraviusO
- 28L. HedlundF45' oyuna girdi 45. dk
- 14S. JørgensenF79' oyuna girdi 79. dk
- 25Jonas LindbergO74' oyuna girdi 74. dk
- 9G. LundgrenO65' oyuna girdi 65. dk90+2' gol 90+2. dk
Teknik direktör: F. Holmberg
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiDegerfors IF
14. sıra · 20 puan · 28 maç · averaj -25
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMM
- 01.11 Djurgardens IF 2–1 Degerfors IF M
- 28.10 Degerfors IF 0–3 Vasteras SK FK M
- 24.10 BK Hacken 4–0 Degerfors IF M
- 19.10 Degerfors IF 1–2 Kalmar FF M
- 10.10 Mjallby AIF 1–1 Degerfors IF B
Gais
7. sıra · 40 puan · 28 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBGG
- 02.11 Gais 2–1 AIK Stockholm G
- 29.10 Kalmar FF 0–1 Gais G
- 25.10 Gais 1–1 IFK Goteborg B
- 18.10 Orgryte IS 4–2 Gais M
- 10.10 Gais 0–1 Sirius M
Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Degerfors IF ile Gais, Allsvenskan (İsveç) 28. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 19:30 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 14. sırada (20 puan), konuk ekip 10. sırada (37 puan).
Form (son 5 maç)
Degerfors IF için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 3, yenilen 12. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Gais son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi.
- Sıralama
- 14. (20 p) – 10. (37 p)
- Form (son 5)
- MMMMB – GGBMM
- H2H (G-B-M)
- 3-5-5 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %54 – %46
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %46
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 3,05 – 3,19 – 1,96
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Degerfors IF 3, Gais 5 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mayıs 2026, Gais 1-1 Degerfors IF.
Gol istatistikleri
Degerfors IF iç saha 13 maçta maç başına 0,92 gol attı, 1,54 gol yedi; Gais dış saha 13 maçta 1,15 attı, 1,54 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Degerfors IF %54, Gais %46. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Degerfors IF %38, Gais %46. İlk yarıyı önde kapatma: Degerfors IF 1/13, Gais 1/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Degerfors IF 5,2, Gais 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Degerfors IF 1,9, Gais 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,05, 0 – 3,19, 2 – 1,96. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,76. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
Aynı gün Allsvenskan'da oynanan diğer maçlar
- 19:30 Orgryte 0–0 Vasteraas
