Vasteraas 1-0 Mjallby: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Vasteraas 1–0 Mjallby (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 21–11, isabetli şut 9–3, topa sahip olma %52–%48, korner 4–5.
Maç özeti
Vasteraas – Mjallby maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Axel Sountonoma Taonsa 20' (Vasteraas). xG: Vasteraas 1,5 – 0,9 Mjallby.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Vasteraas: Alexander Rubin · Mjallby: A. Brännström
Maç akışı
Vasteraas üstte · Mjallby altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' sarı kart: Jeppe Kjaer Jensen (Mjallby)
- 20' gol: Axel Sountonoma Taonsa (Vasteraas)
- 35' sarı kart: Abdelrahman Saidi (Vasteraas)
- 35' sarı kart: Tony Miettinen (Mjallby)
- 45' oyuncu değişikliği: Olle Lindberg ↔ Áki Samuelsen (Mjallby)
- 45' oyuncu değişikliği: Jack Tagesson ↔ Frédéric Nsabiyumva (Vasteraas)
- 56' oyuncu değişikliği: Abdullah Iqbal ↔ Mads Enggard (Mjallby)
- 77' oyuncu değişikliği: Max Nielsen ↔ Ludvig Tidstrand (Mjallby)
- 78' oyuncu değişikliği: Mattias Hellisdal ↔ Jonathan Ring (Vasteraas)
- 78' oyuncu değişikliği: Abdelrahman Saidi ↔ karl gunnarsson (Vasteraas)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Mamadou Diagne ↔ Peter Amoran (Vasteraas)
Maç olayları
- VasteraasMjallby
- Mamadou Diagne ↔ Peter AmoranOyuncu değişikliği90+1'
- Mattias Hellisdal ↔ Jonathan RingOyuncu değişikliği78'
- Abdelrahman Saidi ↔ karl gunnarssonOyuncu değişikliği78'
- 77'Max Nielsen ↔ Ludvig TidstrandOyuncu değişikliği
- 56'Abdullah Iqbal ↔ Mads EnggardOyuncu değişikliği
- 45'Olle Lindberg ↔ Áki SamuelsenOyuncu değişikliği
- Jack Tagesson ↔ Frédéric NsabiyumvaOyuncu değişikliği45'
- Abdelrahman SaidiSarı kart35'
- 35'Tony MiettinenSarı kart
- Gol Axel Sountonoma Taonsa 1–0Asist: Abdelrahman Saidi20'
- 17'Jeppe Kjaer JensenSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 13/28 | %43 6/14 |
| Beraberlik | %21 6/28 | %29 4/14 |
| Mağlubiyet | %32 9/28 | %29 4/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 6/27 | %23 3/13 |
| Beraberlik | %33 9/27 | %46 6/13 |
| Mağlubiyet | %44 12/27 | %31 4/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (40 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,43 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (38 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,07 (15 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (30 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,32 düşük | 1,38 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,59 (43 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,69 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %39 11/28ligde 14.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %36 5/14 |
| 1,5 Üst | %64 18/28 | %57 8/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28ligde 9.–11. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %29 4/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %39 11/28 | %50 7/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 13/27ligde 8.–9. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %69 9/13 |
| 1,5 Üst | %78 21/27 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %44 12/27ligde 14. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %22 6/27 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %19 5/27 | %8 1/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %71 20/28 | %71 10/14 |
| 8,5 Üst | %61 17/28 | %71 10/14 |
| 9,5 Üst | %57 16/28 | %64 9/14 |
| 10,5 Üst | %43 12/28 | %36 5/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %56 15/27 | %46 6/13 |
| 8,5 Üst | %52 14/27 | %38 5/13 |
| 9,5 Üst | %44 12/27 | %23 3/13 |
| 10,5 Üst | %41 11/27 | %23 3/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %64 18/28 | %50 7/14 |
| 3,5 Üst | %43 12/28 | %29 4/14 |
| 4,5 Üst | %21 6/28 | %21 3/14 |
| 5,5 Üst | %11 3/28 | %14 2/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %70 19/27 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %59 16/27 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %33 9/27 | %23 3/13 |
| 5,5 Üst | %11 3/27 | %15 2/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %79 22/28 | %79 11/14 |
| 7,5 Üst | %61 17/28 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %50 14/28 | %43 6/14 |
| 9,5 Üst | %46 13/28 | %43 6/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %85 23/27 | %92 12/13 |
| 7,5 Üst | %74 20/27 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %67 18/27 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %52 14/27 | %62 8/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 12/28 | %50 7/14 |
| Berabere | %36 10/28 | %43 6/14 |
| Geride | %21 6/28 | %7 1/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 4/27 | %23 3/13 |
| Berabere | %52 14/27 | %38 5/13 |
| Geride | %33 9/27 | %38 5/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Vasteraas (28 maç)
Mjallby (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Vasteraas (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 11 |
| 16-30 | 6 | 3 |
| 31-45 | 7 | 4 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 6 | 6 |
| 76-90 | 5 | 8 |
Mjallby (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 4 | 8 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 9 | 12 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Kartlar
Vasteraas
Sarı 39 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 1,4)
Mjallby
Sarı 55 · Kırmızı 1 (27 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Vasteraas: iç saha, 14 maç · Mjallby: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Vasteraas – Mjallby ilk 11'ler
Vasteraas · 3-4-3
- 1A. FagerströmK
- 24J. TagessonD45' oyundan çıktı 45. dk
- 4P. BondeD
- 2H. MagnussonD
- 11S. GefvertO
- 30M. HellisdalO78' oyundan çıktı 78. dk
- 8M. DiagneO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 15J. KarlssonO
- 19J. MagnussonF
- 7A. BoudahF20' asist 20. dk35' sarı kart 35. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 17A. TaonsaF20' gol 20. dk
- 5K. GunnarssonO78' oyuna girdi 78. dk
- 3M. BaggesenD
- 23P. AmoranD90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 21V. WernerssonD
- 16Bonaventure LendambiF
- 18F. NsabiyumvaD45' oyuna girdi 45. dk
- 10J. RingF78' oyuna girdi 78. dk
- 20M. LjungqvistD
- 33Alvin KvistqK
Teknik direktör: Alexander Rubin
Mjallby · 4-1-4-1
- 35A. LundinK
- 33T. MiettinenD35' sarı kart 35. dk
- 4A. NorénD
- 24T. PetterssonD
- 5Abdullah IqbalD56' oyundan çıktı 56. dk
- 22J. GustavssonO
- 14Villiam GranathO
- 10J. KjærO17' sarı kart 17. dk
- 29Olle LindbergO45' oyundan çıktı 45. dk
- 25M. NielsenO77' oyundan çıktı 77. dk
- 18J. BergströmF
- 3M. AgnarssonD
- 6M. EnggårdO56' oyuna girdi 56. dk
- 7V. GustafsonO
- 1S. HansenK
- 26I. HoffmannD
- 23Á. SamuelsenF45' oyuna girdi 45. dk
- 2L. SvanbergD
- 27L. TidstrandO77' oyuna girdi 77. dk
- 39R. LeanderssonO
Teknik direktör: A. Brännström
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsveç · Allsvenskan puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Vasteraas için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Mjallby 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-6). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Vasteraas 1, Mjallby 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Temmuz 2026, Mjallby 0-0 Vasteraas.
- Sıralama
- 8. (35 p) – 12. (23 p)
- Form (son 5)
- MMGGM – GBMMB
- H2H (G-B-M)
- 1-2-3 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %27 – %54
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %36 – %73
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,21 – 3,24 – 2,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Vasteraas iç saha 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,18 gol yedi; Mjallby dış saha 11 maçta 1,45 attı, 1,82 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Vasteraas %27, Mjallby %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vasteraas %36, Mjallby %73. İlk yarıyı önde kapatma: Vasteraas 5/11, Mjallby 3/11.
Korner ve kart
Maç başına korner: Vasteraas 4,5, Mjallby 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Vasteraas 1,2, Mjallby 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,21, 0 – 3,24, 2 – 2,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %41; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Allsvenskan'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 IK Sirius 2–2 IF Elfsborg
- 17:30 Halmstads BK 0–1 Hammarby
- 17:30 Malmö 0–1 BK Hacken
- 17:30 Orgryte IS 4–2 Gais
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
