Highbury FC 2-1 Leicesterford City: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Highbury FC 2–1 Leicesterford City (1 Kasım 2026).
Maç özeti
Highbury FC – Leicesterford City maçı 2-1 sona erdi.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (11 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (11 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,90 (9 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol) | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %40 4/10 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %33 1/3 |
| Berabere | %63 5/8 | %33 1/3 |
| Geride | %25 2/8 | %33 1/3 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %33 1/3 |
| Berabere | %22 2/9 | %33 1/3 |
| Geride | %44 4/9 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Highbury FC (8 maç)
Leicesterford City (9 maç)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Highbury için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 4, yenilen 6. Son 5 maçta Leicesterford City 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-8). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Highbury 1, Leicesterford City 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Highbury 3-0 Leicesterford City.
- Sıralama
- 8. (12 p) – 11. (10 p)
- Form (son 5)
- BMBBM – MMMGG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %38
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %38
- iddaa MS 1-0-2
- 1,37 – 3,47 – 6,04
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Highbury iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Leicesterford City bu sezon 8 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Highbury %25, Leicesterford City %38. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Highbury %25, Leicesterford City %38. İlk yarıyı önde kapatma: Highbury 1/3, Leicesterford City 3/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,37, 0 – 3,47, 2 – 6,04. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,48, Üst 1,96. Karşılıklı Gol: Var 2,08, Yok 1,42.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %31; KG var ortalaması %31; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 16:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Afrika · 1st Division puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 8 | +8 | 20 |
| 2 | Cape Town City | 8 | +6 | 17 |
| 3 | Casric Stars | 8 | +3 | 16 |
| 4 | Hungry Lions | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Lerumo Lions | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Upington City | 8 | +3 | 14 |
| 7 | Hope FC | 8 | +1 | 14 |
| 8 | Highbury | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Gomora United FC | 8 | -1 | 11 |
| 10 | NWU FC | 8 | -1 | 10 |
| 11 | Leicesterfield | 8 | -4 | 10 |
| 12 | Midlands Wanderers | 8 | -1 | 8 |
| 13 | University of Pretoria | 8 | -2 | 8 |
| 14 | Orbit College | 8 | -6 | 3 |
| 15 | The Bees | 8 | -8 | 3 |
| 16 | Venda FC | 8 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hungry Lions | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Casric Stars | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Hope FC | 5 | +1 | 10 |
| 4 | Magesi | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Cape Town City | 3 | +3 | 7 |
| 6 | Upington City | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Gomora United FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Leicesterfield | 5 | -4 | 6 |
| 9 | NWU FC | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Lerumo Lions | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Highbury | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 4 | -1 | 4 |
| 13 | University of Pretoria | 4 | -2 | 4 |
| 14 | The Bees | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Orbit College | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Venda FC | 4 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magesi | 4 | +6 | 12 |
| 2 | Lerumo Lions | 5 | +4 | 10 |
| 3 | Cape Town City | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Highbury | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Upington City | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Casric Stars | 4 | -1 | 6 |
| 7 | Hungry Lions | 4 | +1 | 5 |
| 8 | Gomora United FC | 4 | 0 | 5 |
| 9 | NWU FC | 4 | -1 | 5 |
| 10 | University of Pretoria | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Leicesterfield | 3 | 0 | 4 |
| 12 | Midlands Wanderers | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Hope FC | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Orbit College | 4 | -4 | 1 |
| 15 | Venda FC | 4 | -5 | 0 |
| 16 | The Bees | 4 | -6 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
