Hırvatistan · Second NL · 12. hafta

Lucko 2-1 Varteks Varaždin: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–1 MS İY 2–1

Lucko 2–1 Varteks Varaždin (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Lucko – Varteks Varaždin maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Lucko üstte · Varteks Varaždin altta

01530İY607590 2' gol (Lucko)20' gol (Varteks Varaždin)45' gol (Lucko)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 2' gol (Lucko)
  • 20' gol (Varteks Varaždin)
  • 45' gol (Lucko)

Maç olayları

  1. LuckoVarteks Varaždin
  2. Gol 2–145'
  3. 20'Gol 1–1
  4. Gol 1–02'
Maç özeti

Ev sahibi

Lucko

13. sıra · 13 puan

MGBBM

Deplasman

Varteks Varaždin

15. sıra · 8 puan

BMGMM

Lucko iç sahada (7 maç) · Varteks Varaždin deplasmanda (8 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 0,62
1,29 Gol yeme maç başı 2,00
%0 Gol yememe maçların %0
%71 KG Var maçların %50
%43 2.5 Üst maçların %63

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)

1 Lucko1 berabere0 Varteks Varaždin

  • Lucko iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Varteks Varaždin deplasmanda 8 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
  • Lucko, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Lucko
Toplam (12)İç saha (7)
Galibiyet%25 3/12%29 2/7
Beraberlik%33 4/12%29 2/7
Mağlubiyet%42 5/12%43 3/7
Varteks Varaždin
Toplam (12)Dış saha (8)
Galibiyet%17 2/12%13 1/8
Beraberlik%17 2/12%13 1/8
Mağlubiyet%67 8/12%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Lucko
Toplam (12)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,08 (13 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,25 (15 gol)1,29 (9 gol)
Varteks Varaždin
Toplam (12)Dış saha (8)
Attığı gol / maç0,75 (9 gol)0,62 (5 gol)
Yediği gol / maç1,67 (20 gol)2,00 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Lucko
Toplam (12)İç saha (7)
KG Var%58 7/12%71 5/7
1,5 Üst%75 9/12%71 5/7
2,5 Üst%42 5/12%43 3/7
3,5 Üst%17 2/12%14 1/7
Gol yememe%8 1/12%0 0/7
Varteks Varaždin
Toplam (12)Dış saha (8)
KG Var%42 5/12%50 4/8
1,5 Üst%75 9/12%75 6/8
2,5 Üst%50 6/12%63 5/8
3,5 Üst%8 1/12%13 1/8
Gol yememe%8 1/12%0 0/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Lucko
Toplam (12)İç saha (7)
Önde%25 3/12%29 2/7
Berabere%17 2/12%14 1/7
Geride%58 7/12%57 4/7
Varteks Varaždin
Toplam (12)Dış saha (8)
Önde%25 3/12%13 1/8
Berabere%17 2/12%25 2/8
Geride%58 7/12%63 5/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Lucko (12 maç)

1/131/X01/20X/10X/X1X/212/102/X32/24

Varteks Varaždin (12 maç)

1/121/X11/20X/10X/X1X/212/102/X02/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Lucko (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 2 5
31-45 2 2
46-60 1 2
61-75 3 0
76-90 2 3

Varteks Varaždin (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 2
31-45 1 5
46-60 0 3
61-75 0 2
76-90 2 6

Kartlar

Lucko

Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Varteks Varaždin

Sarı 1 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Lucko

13. sıra · 13 puan · 12 maç · averaj -2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBBM

  1. 31.10 Uskok Klis 1–0 Lucko M
  2. 24.10 Lucko 1–1 Grobničan Čavle B
  3. 17.10 Križevci 1–1 Lucko B
  4. 10.10 Lucko 2–1 Trnje G
  5. 03.10 Slavonija Požega 2–0 Lucko M
Deplasman

Varteks Varaždin

15. sıra · 8 puan · 12 maç · averaj -11

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGMM

  1. 31.10 Varteks Varaždin 0–1 Uljanik M
  2. 24.10 Solin 3–0 Varteks Varaždin M
  3. 17.10 Varteks Varaždin 3–0 Hrvatski Dragovoljac G
  4. 10.10 Jarun 1–0 Varteks Varaždin M
  5. 03.10 Varteks Varaždin 1–1 Koprivnica B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 16:00: Second NL (Hırvatistan) 12. haftasında ev sahibi Lucko, konuk ekip Varteks Varaždin. Puan tablosunda ev sahibi 14. sırada (10 puan), konuk ekip 15. sırada (8 puan).

Form (son 5 maç)

Lucko son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Varteks Varaždin için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Sıralama
14. (10 p) – 15. (8 p)
Form (son 5)
MBBGM – MMGMB
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %43
iddaa MS 1-0-2
1,64 – 3,30 – 3,56
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Lucko 1, Varteks Varaždin 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Lucko 1-1 Varteks Varaždin.

Gol istatistikleri

Lucko iç saha 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,33 gol yedi; Varteks Varaždin dış saha 7 maçta 0,57 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lucko %67, Varteks Varaždin %43. İlk yarıyı önde kapatma: Lucko 1/6, Varteks Varaždin 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,64, 0 – 3,30, 2 – 3,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,75.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Hırvatistan · Second NL puan durumu · Druga NL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Uskok Klis 11902 258 +1727 GGGGG
2Jarun 11560 2214 +821 GBBGG
3Dugo Selo 12624 1610 +620 GMGBM
4Uljanik 12624 2222 020 GMMGG
5Solin 12534 2013 +718 BMGMG
6Slavonija Požega 12534 2220 +218 BGGMG
7Bjelovar 12534 2423 +118 MGBMM
8Križevci 12534 1616 018 MBBGG
9Hrvatski Dragovoljac 12525 1718 -117 MMBGG
10Inter Zapresic 12444 1719 -216 GBBGM
11Trnje 12435 1615 +115 MBMBM
12Zagora 12363 2626 015 BBBGM
13Lucko 12345 1315 -213 GBBMG
14Grobničan Čavle 12336 1826 -812 BGBMM
15Varteks Varaždin 12228 920 -118 MGMMM
16Koprivnica 12129 1028 -185 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Slavonija Požega 7502 1510 +515
2Uljanik 7421 1812 +614
3Solin 7331 147 +712
4Dugo Selo 6402 105 +512
5Trnje 7322 84 +411
6Grobničan Čavle 7313 1414 010
7Jarun 5230 139 +49
8Uskok Klis 4301 84 +49
9Lucko 7223 79 -28
10Križevci 7223 912 -38
11Bjelovar 5212 108 +27
12Hrvatski Dragovoljac 6213 49 -57
13Zagora 7133 1215 -36
14Inter Zapresic 4121 66 05
15Varteks Varaždin 4112 44 04
16Koprivnica 5014 310 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Uskok Klis 7601 174 +1318
2Jarun 6330 95 +412
3Bjelovar 7322 1415 -111
4Inter Zapresic 8323 1113 -211
5Hrvatski Dragovoljac 6312 139 +410
6Križevci 5311 74 +310
7Zagora 5230 1411 +39
8Dugo Selo 6222 65 +18
9Solin 5203 66 06
10Uljanik 5203 410 -66
11Lucko 5122 66 05
12Trnje 5113 811 -34
13Koprivnica 7115 718 -114
14Varteks Varaždin 8116 516 -114
15Slavonija Požega 5032 710 -33
16Grobničan Čavle 5023 412 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Lucko1,64
X · Beraberlik3,30
2 · Varteks Varaždin3,56

2,5 Alt / Üst

Alt1,70
Üst1,65

Karşılıklı gol

Var1,59
Yok1,75
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,111 ve 21,140 ve 21,66

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,7903,2821,69

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,29Üst1,32

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,66Üst1,68

Aynı gün Second NL'da oynanan diğer maçlar